748 Shares 6587 views

Jak sprawić, by arkusze „Maynkraft” i jak z nich korzystać?

Wielu zastanawia się, dlaczego w „Maynkraft” potrzebują papieru. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to absolutnie bezużyteczny obiekt, który może być stosowany tylko do dekoracji, ale w rzeczywistości są całkiem różne rzeczy. Fakt, że arkusze papieru w rzeczywistości może być dobrym dekoracji, ale nie jest ich głównym celem. Najprawdopodobniej już zauważyć, że wiele elementów w „Maynkraft” można stosować do dalszej craftingu. To samo odnosi się do papieru. Jest on używany do craftingu kilka bardzo ważnych rzeczy, bez których ledwie można się obejść. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak zrobić arkusze „Maynkraft”, a następnie, jak włączyć je do przydatnych przedmiotów przez wtórnym rzemiosła.


papier pakowy

Przede wszystkim trzeba się nauczyć jak zrobić arkusze „Maynkraft”, ponieważ proces ten może spowodować wiele problemów. Fakt, że większość graczy uważa, że papier musi być wykonane z drewna, ale w rzeczywistości jest inaczej. I po kilkunastu różnych prób listę pokładzie graczy spreparowanych on uwagę na przywództwo, gdzie dowiaduje się, że papier nie jest wykonana z drewna i trzciny cukrowej. Aby utworzyć trzy arkusze, trzeba będzie trzy jednostki trzciny, które należy umieścić w ławce w komórce, a następnie poddane recyklingowi. W rezultacie, będzie można dostać się ogromne ilości papieru, który może być używany, jak zostało powiedziane wcześniej, do dekoracji. Jednak teraz, że wiesz jak zrobić arkusze „Maynkraft”, należy rozumieć i jak je stosować, aby lepiej wykorzystać.

Tworzenie mapy

W świecie „Maynkrafta” to jest bardzo trudne do poruszania się, więc jeśli już wiesz jak zrobić arkusze „Maynkraft”, warto pomyśleć o umacnianie karty. Wielu może pomyśleć, że przepis byłoby niezwykle trudne, ale w rzeczywistości jest to bardzo proste. Co więcej, nie wymaga dużo: musisz kompas i osiem arkuszy papieru. Naturalnie, kompas musi być umieszczony w centralnej komórce ławce. Reszta przestrzeni, umieść papier. Rezultatem będzie pusta karta, która zostanie wypełniona w trakcie swoich badań. W związku z tym, lepiej zrobić mapę jak najwcześniej, ponieważ nie będzie wyświetlać ruchome, jak i badań wykonanych przed jego powstania.

Jednak wiedząc, w jaki sposób mają być wykonane w liście „Maynkraft”, co daje możliwość tworzenia nie tylko karty, ale również inne użyteczne przedmioty.

książki Craft

Innym przydatnym elementem, który można utworzyć za pomocą papieru – to książka. W rzeczywistości zwykła książka Kraft łącząc trzy arkusze papieru i skóry jednostki, może służyć tylko do dekoracji. To nie może być używany, a zatem nie mogą korzystać ci. Jednakże, jeśli przekształcić go w książce piórem, masz możliwość nagrania swoich przygodach. Który po raz kolejny udowadnia, że powinno się wiedzieć, jak utworzyć listę w „Maynkraft”, ponieważ doprowadzi to do powstania bardzo przydatnych i ważnych obiektów. Ponadto książki można uzyskać regał, który jest nie tylko ładny ozdobić swój dom, ale również zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu, kiedy Enchanting przedmiotów.

Tworzenie rakiety

Oczywiście, nie jest to, że około jedna rakieta leci w kosmos, ale tylko na tym, co można uruchomić w niebo, aby zobaczyć fajerwerki. Ale także może przynieść Ci wiele radości, więc wziąć kartkę papieru i dodać do niej do trzech jednostek prochu i do siedmiu gwiazd. Z wysokości pierwszego elementu pocisku zależy, a druga – liczbę i różnorodność wybuchów, które występują, gdy rakieta osiągnie maksymalną temperaturę.