887 Shares 3086 views

Jan Troyanova: życie prywatne i filmografia

Ten artykuł mówi o osobistym życiu współczesnego rosyjskiego yany Troyanovoy aktorki, jej drogi twórczej i osiągnięć w kinie.


Historia narodzin

Troyanova Yana Aleksandrowna urodziła się w 1973 roku w mieście Ural w Swierdłowsku, który w 1991 roku stał się Jekaterynburg. Jan Troyanova Polskie korzenie rodziny szlacheckiej Mokritsky, ale narodziny matki Jana dała jej fikcyjne imię i nazwisko rodowe. Ojciec dziewczyna o imieniu Victor, ale akt urodzenia matki wszedł patronymic Aleksandrowna, na cześć Aleksandra Sergeevicha Puszkina.

aktorka dzieciństwo

Po narodzinach Jana matka opuściła dziewczynkę na wychowanie babci i natychmiast wrócił do pracy, zapewnienie dochodu rodziny. Pięć lat później, moja babcia zmarła na raka, a była to pierwsza wielka strata w życiu Jana.

Podczas studiów w szkole Yana Troyanova nie wykazują nadmiernego zapału do nauki i był chuligan, bo z tego, co jej związek z nauczycielami były bardzo napięte. Ale mimo to, była dzieckiem prorokował twórczy kariera jako dziewczyna od najmłodszych lat zaczął wykazywać niesamowitą kreatywność w działaniu.

aktorka dorastania

Po ukończeniu szkoły średniej, młody Ian Troyanova z matką przeniósł się do Władywostoku. Na dwudziestu trzech lat, wstąpiła na wydział filozofii na Uniwersytecie Stanowym Ural. Po sześciu latach studiowania filozofii, w końcu postanowili połączyć swe życie z kinem i teatrem naukę w szkole teatralnej w Jekaterynburgu.

Podczas studiów w Instytucie Ian już rozpoczął swoją pracę jako aktorka w teatrze „Kolyada-Theater” i „Theatron”. Kiedy nadszedł czas, aby napisać tezy, Jan postanowił rzucić instytut, jak realizowany na siebie, że w tym zawodzie nie trzeba studiów, i będzie mógł trafić do widza z jego wyjątkowość i bez dokumentów.

Jej pierwsze małżeństwo było bardzo niefortunne, ex-mąż Jana często była stosowana do butelki niż zatruć jej życie. Pewnego dnia, będąc w upojenia alkoholowego, ex-mąż dotkliwie pobić Jan, a po wypisaniu ze szpitala, zostawiła go w rękach małego dziecka. Do tej pory, Jan ożenił Vasiliem Sigarevym, znanego reżysera i dramatopisarza.

Jan Troyanova: Filmografia

Filmografia aktorki wypełnione wspaniałych ról, w którym była w stanie otworzyć, przechodząc przez ból, łzy i śmiech. Jak wielokrotnie zauważyć aktorkę, odtwarzania filmu – to nie tylko praca do wykonania. Przed każdym roli aktorka przechodzi przez każdy postaci własnej duszy, jej emocji i uczuć.

Pierwszy film z Yanoy Troyanovoy zwany „Spinner” został wydany w 2009 roku, miał szansę zagrać jej dysfunkcyjnych matka rzuciła dziecko. W wywiadzie aktorka zauważyć, że zrobiła świetną robotę na siebie tę rolę do odegrania, ponieważ było bardzo trudno zdać widzom emocje, które były zawarte w skrypcie.

W 2011 roku wydał dramat „życia”, który również stał się dla Yana ciężkiej pracy moralnej nad sobą.

W 2012 roku, z udziałem Jana Troyan wchodzi film "Ko-ko-ko", gdzie zagrała rolę prowincjonalnego Victoria.

Również w 2012 roku opublikował kolejny film z jej udziałem – „Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków”.

W 2015 roku, wielu widzów hit filmowy „Oz”, w którym Yana Troyanova gwiazdką.

W 2016 roku na kanale TNT przyszedł sitcom „Olga”, w którym główną rolę został przydzielony do Troyan. Prosty, ale zarazem niezwykłej bohaterki Olga Terentyev, która obecnie ciągnie całą rodzinę i dostaje się do różnych, czasem zabawnych, czasem dramatycznych sytuacjach, widzowie od razu zakochałem się w tej serii.

W 2016 roku, ekrany na inny obraz ruchu o nazwie „short”, w którym rola sekretarza rejestratora odegrała wielką Yana Troyanova.

Filmografia Troyan w 2017 roku uzyskał kolejne dwa filmy: krótkie serialu „dzieci” Film «Z» i.