580 Shares 6058 views

Zhizhikin Igor Vitalevich – Hollywood aktor pochodzenia rosyjskiego

Zhizhikin Igor Vitalevich – brutalny człowiek, utalentowany aktor i producent. To się nazywa „Rosyjski Rambo” i „Król bojowników”. Ale za tym wszystkim kryje potężną zewnątrz dobrą rosyjskiej duszy. Chcesz się dowiedzieć, gdzie dorastał i studiował? Jak dostał się do Hollywood, naszego rodaka? Teraz będziemy o tym rozmawiać.


Biografia: Dzieciństwo i młodość

urodzony Zhizhikin Igor Vitalevich w 1965 (8 października) w Moskwie. Ojciec i matka naszego bohatera w żaden sposób połączony z zawodu aktorskiego.

Od najmłodszych lat, Igor wykazały zainteresowanie sztuką. Lubił rysować, tańczyć i parodii gwiazdy muzyki Radzieckiego. oglądając go było zabawne.

W 1972 roku, chłopiec poszedł do pierwszej klasy. Nauczyciele zawsze chwalili go za jego pragnienie wiedzy i aktywnego udziału w życiu klasy. Kiedy Igor był 9 lat, rodzice zapisał syna w sekcji lekkiej atletyki. Chłopiec z przyjemnością uczestniczył klas. Trenerzy przewidział świetlaną przyszłość.

student

W momencie uzyskania świadectwa ukończenia szkoły, nasz bohater nie wiedział, gdzie kontynuować naukę. Jego wybór padł na komunikacyjnego szkoły technicznej. Podbelskogo. Człowiek łatwo poradził sobie z egzaminów wstępnych. W 1982 roku ukończył studia. Co dalej? Igorya Zhizhikina wzięty do armii radzieckiej. Facet szybko dołączył do zespołu. Pewnego dnia został mianowany majster firm sportowych.

Raz w swojej jednostce wojskowej przyszedł z objazdu cyrkowców. Igor zaprzyjaźnił się z tymi chłopakami. Chciał też wykonać na etapie wykonywania różnych sztuczek.

Wracając do „obywatela”, facet złożył dokumenty w Regionalnym Instytucie Kultury Fizycznej w Moskwie. Konkurencja była wielka. Ale Igoryu Zhizhikinu udało się uniknąć kilkadziesiąt silnych facetów. W rezultacie został zapisany na uniwersytecie. Jijikine był jednym z najlepszych uczniów.

Praca w cyrku

Więcej na 2 oczywiście facet dostał pracę w cyrku kapitałowym. Początkowo nie brał udziału w pokojach, ale tylko pomógł przeciągnąć ciężkich ładunków i krajobrazy. Po pewnym czasie w cyrku uczynić akrobata powietrza w pomieszczeniu. Igor wyraził chęć spróbować swoich sił w tej materii. Szefowie instytucji udał się z nim spotkać. Nasz bohater w krótkim czasie udało się zbudować błyskotliwą karierę cyrkową. Poświęcił sporo czasu prób i treningu sportowego. Każdego dnia jego mięśnie stają się mocniejsze i bardziej ulga.

W 1989 roku Igor Zhizhikin jako część zespołu udał się do amerykańskiej trasy turystycznej cyrk. Rosyjscy artyści przygotowali wiele ciekawych numerów dla widzów zagranicznych. Nasz bohater po raz pierwszy zobaczył Amerykę i od razu zakochałem się w tym kraju. Lubił wieżowce ze szklanymi fasadami, jasnych znaków reklamowych i uśmiechniętych ludzi. W pewnym momencie, Igor postanowił tam pozostać.

Życie w USA

Wynajął małe mieszkanie w Los Angeles. Akumulacja szybko się skończyła. Jijikine musiał pilnie szukać pracy. Facet był z problemami języka angielskiego. Igor znał tylko kilka zwrotów „Jak mam się tam dostać, a następnie” „Ile to jest”, „Hello”, Dlatego też praca w dużej firmie i nie było mowy. Rosyjski facet był barmanem, woźny, koszenie trawników, a ochroniarz w nocnym klubie.

Z biegiem czasu, nauczył się języka i przyzwyczaiłem się do lokalnego klimatu. W 1990 roku została zauważona przez producentów musicalu Wprowadź nocy. Potrzebowali silnego młodego człowieka do wykonywania wsparcia cyrku. Nasz bohater poszedł na wszystkich parametrów. Igor zgodził się na współpracę z nimi. Wkrótce zaczął mówić w trupy. Raz został zatwierdzony w głównej roli męskiej w spektaklu „Samson i Dalila”.

Zhizhikin Igor Vitalevich: Filmografia

Brutalny i wytrzymały młody człowiek po raz pierwszy pojawił się na ekranach w 1999 roku. Dostał małą rolę w amerykańskim filmie „Dark Star i Arsene”. Z problemem Igor Zhizhikin obsługiwane znakomicie.

W tym momencie na koncie aktora ponad 20 ról w filmach zagranicznych ( „Indiana Jones”, „Black Label”, „Sledgehammer”). I to nie jest limit.

Jeśli uważasz, że Zhizhikin Igor Vitalevich współpracuje jedynie z amerykańskich reżyserów, czymś bardzo złym. On jest regularnie usuwana i rosyjskie filmy. Na przykład, w 2004 roku Igor pojawił się w serialu „SWAT w rosyjsko-3”. On stworzył obraz zapamiętany i kochany przez publiczność. Zagrał również w takich filmach jak „8 pierwszych randek”, „Wii”, „dobrej pogody” i inne.

Zhizhikin Igor Vitalevich: miłość życia

Słynny aktor i sportowiec trzy razy, aby sformalizować związek. Jego pierwsze małżeństwo było fikcją. Igor miał dostać wizę amerykańską. Aby przyspieszyć ten proces, poślubił dziewczynę z amerykańskiego obywatelstwa. Po uzyskaniu wizy wzięli rozwód.

Drugi raz Jijikine małżeństwem z miłości. Wybrany jednym z „rosyjskiej Rambo” stał się jego partnerem w musicalu – uroczego Amerykanina. Para mieszkała razem od kilku lat. Potem następuje rozwód.

To był kawalerem długo Zhizhikin Igor Vitalevich. Żona (już trzeci) otoczony przez jego opieką i uwagą. Kim ona jest? Ta Rosjanka Natalia, która mieszka w Stanach Zjednoczonych. Ich małżeństwo trwało 8 lat. W pewnym momencie zdali sobie sprawę, że stają się sobie obce.

Teraz Jijikine spotyka młodą piękność o imieniu Lily. Niestety, jej nazwisko i zawód nie zostały ujawnione.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, wykształcony, i znalazł się w Ameryce Zhizhikin Igor Vitalevich. Dokonał pewien wkład w rozwój światowego kina. Życzymy mu wielu sukcesów w pracy i zwycięstw na osobiste przodu!