563 Shares 8282 views

Jeśli chodzi o film „Specyfika polityki narodowej” odzwierciedla realia lat 90-tych

Wspaniały aktor Aleksiej Buldakov czwarty czas ogólne Ivolgin grał w filmie „Osobliwości polityki krajowej.” 2 z pierwszych filmów z tej serii poświęcone są polowania i rybołówstwa, a trzeci rozwija tematu drugiego, ale w zimie pod lodem wersji. Ale bohaterowie nie są cały czas na relaks i baw się dobrze, a oni muszą robić interesy.


Estetyka Jelcyn era

Nowoczesne widzowie, zwłaszcza młodzi, nie może być rozumiane przez niektórych fabuła skręca charakterystyczne dla rosyjskich 90. życiowych. Całe pokolenie ludzi, dla których obraz nie jest związany z nazwą gen Lebed za. Wiele oznak zewnętrznych i niektóre szczegóły biograficzne wskazują, że Ivolgin, postać „specjalne” (i niektóre inne znaki Buldakova) częściowo skopiowany z tej polityki ery Jelcyna.

Mimo, że film „Specyfika polityki krajowej” Warto się rozejrzeć, i szuka sposobów na dobrą zabawę bez stresu wytrzymałości psychicznej, a ci, którzy są zainteresowani w najnowszej historii naszego kraju. Oczywiście, większość ludności, prezentując film nie daje prawdziwą pozycję, ale wprowadza estetykę tym czasie i co wówczas uważane za śmieszne, ponieważ gatunek tej pracy – komedia.

Ogólne idzie do polityki

Tak więc, ogólnie postanowił udać się do polityki. Wszystkie otaczające prostą wojownika ostrzec, że jest brudny frontalny atak sukces, to jest trudne do osiągnięcia, jeśli nie niemożliwe. Ale bohater nie słucha nikogo, a nawet odbiera na meczu bokserskim rzucony przez pełnomocnika jednego z rywali w nadchodzących wyborach. Nie, oni nie konkurują w ringu. Nieszczęsny wojownik zostaje trafiony w czoło prawo do studia telewizyjnego, wywołując śmiech publiczności i uśmiech łagodny wiodącą.

Cechy polityka krajowa puzzle korespondent zagraniczny, chociaż coraz częściej jest to frustrujące, utrata samochodu osobowego, eksplodowała wraz z jeep kandydata, którego wywiadów.

przypadkowe linia

Aby dokonać śmieszniejsze filmowy i dodał fabułę boczny opisujący niepowodzenia znaków którzy próbują afrodizak tajemniczą szmaragd, wniesioną leśniczy Kuzmich w ogromnej butelce. Przejdź do głównej narracji tych wydarzeń nie mają związku, ale go ożywić.

Kto jest mądrzejszy?

Antagoniści w filmie „Osobliwości polityki narodowej” podstępny, przebiegły, ale prace nad nimi jest bardzo ciasna środki mgliście przypomina gangstera kreskówki o Captain Vrungel. Zamierzenia Mają najbardziej poważne, oprócz wspomnianego bomby samochodu, ale także strzał w punkcie pustym przedziale w pierś Ogólnego. Scena byłaby nie bardzo zabawne, ale szczęśliwie kandydat zapisuje słoik zdobyłem Kuźmicz.

Jednakże, zespół jest również specjalny umysł jare nie jest inaczej, ale głupotą z jego członków są bardzo mile widziane. Więc Kuźmicz, trochę pijany, zjada kwiat, w którym ukryte bronie śmiertelne przeznaczony dla tajnych nadzoru i podsłuchem. Mafia pieniądze w dwóch pudełkach kopiarek (historia była taka sama) z powodu niechlujstwa nie lzheulikoy przeciwko generalnego i jego pomocy potrzebującym uczelni.

Napoje na ekranie

Ciekawe i metamorfozy, które wystąpiły ze smakiem głównych bohaterów w odniesieniu do napojów. Zamiast wódki, spożywane w dużych ilościach w poprzednich trzech serii, bohaterowie filmu „Osobliwości Polityki Narodowej” Pij wino wydaje się być suche, butelkowane w pięknych butelkach. Powodem zmiany preferencji jest wyjaśnione przez samego Kuzmich: to jest, powiedzmy, ostra inteligencja.

Gdzie drewno opałowe?

Na działce znajdują się przedstawiciele głównych graczy na arenie politycznej 90, tj bandyci feesbeshniki oligarchów i komunistów. Ideą filmu jest ogromna moralna wyższość prosty i uczciwy człowiek wojskowy przede wszystkim tych drani i intrygantów. Linia ta jest przenoszona klarownie jak to możliwe. Po obejrzeniu filmu „Osobliwości polityki narodowej”, można wierzyć w korzystny wynik dla ogółu wyborów. Pozostaje tylko pytanie, gdzie w rzeczywistości miał kilka takich denzhischi jeepy, rezydencje, treść swojego zespołu i wszystkie inne atrybuty współczesnej polityce.