254 Shares 4526 views

Dobronravov Fedor: Filmografia. Filmy z udziałem Fedor Dobronravov

Filmy z udziałem Fedor Dobronravov – zawsze jest to uczta dla wielbicieli jego talentu. Aktor kochany nie tylko przez dorosłych ze względu na jego znaczącej roli dla siły charakteru i zdolności, aby zawsze znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji, w wielu kwestiach, ale dzieci, zwłaszcza swoich potrzeb natured i zawsze pogodnym Ivan Bud'ko z serii „swatki”. Komedia z Fedorem Dobronravov sprawia, że można śmiać się do łez, żyć każdą chwilą filmu z aktorem, aby przeżyć te same emocje, tak jak on gra. Odnosi się to również do wszystkich innych gatunków. To nie byłoby zbyt dobrze widziany w artykule tylko filmografia tego utalentowanego człowieka. Zacznijmy od biografii i dowiedzieć się więcej o życiu i trudnej drogi aktora, który daje nam tak wiele pozytywnych emocji.


Dzieciństwa i dorastania, nasz bohater

urodzony Fedor Wiktorowicz Dobronravov w Taganrogu na jesieni 1961 roku. Chłopiec był doskonały wysoki sopran, często brał udział w różnych koncertach, więc od dzieciństwa znanego ze sceny. Teraz wiemy, że jest świetnym aktorem Fiodor Dobronravov. Tak, był obeznany ze sceny, a szło związać swoją przyszłość, ale jako … clown! Podczas gdy w Taganrogu to był teatr letni, a wraz z nią grupy taneczne i cyrkowe, tu i pracował tam jako klaun Fedor. Później idzie do studia cyrku. Człowiek z zawodu powinien mieć dobre przygotowanie fizyczne, bo facet musiał zrobić wiele sportów: koszykówka, siatkówka, nurkowanie, boks. Był w każdej możliwej drodze do realizacji marzeń.

Wszystko w życiu się przydać

W 1978 Fedor przybył do stolicy z mocnym zamiarem, aby stać się studentem Moskiewskiego Circus School. Jednak okazało się, że nie ma młodych mężczyzn do wojska. Zaproponował, aby wrócić po służbie. A więc to był nasz bohater wojsk powietrznodesantowych. Dobronravov Fedor, którego filmografia obejmuje ponad tuzina filmów, wtedy więcej niż jeden raz, aby zapamiętać ją w filmie. A jeśli ktoś myślał, że wcześniej był tylko pomysł scenarzystów, teraz wiesz – był w swoim życiu i to doświadczenie.

Oszczędny dusza nie spocząć

Po wojsku, Fedor zaczął pracować w Taganrogu monter w fabryce. Miał rodzinę, wydaje się w tej chwili, co jest naprawdę sztuką … ale rodzi się grać na scenie nie zmieni się jego marzenie. Kiedy przyznano wolnego czasu, Fedor był zaangażowany w amatorskim wydajności, przygotowany wspólnie z przyjaciółmi operę rockową, i tak dalej. Przez takich badań, był dwa razy w Moskwie i próbował wejść do szkoły cyrkowej, ale czekał na niepowodzenie. Raz został powiadomiony, aby spróbować swoich sił i stać się studentem Woroneżu Institute of Arts. Fedor zrobił, a nie po raz pierwszy.

Znowu w Moskwie

W 1988 roku nasz bohater ukończył liceum i poszedł do pracy w Teatrze Młodzieży. Po dwóch latach na wycieczkę do Woroneża przyszedł Konstantin Raikin, który widział Dobronravova na scenie, zaprosił go do Moskwy, w teatrze „Satyricon” bez wahania. Fedor pracował tam aż do 2000 roku. Poznał sławnych ludzi, otrzymałem bezcenne doświadczenie i parał w filmie. Fedor Dobronravov oczekuje się, że głównym zadaniem, które w niedalekiej przyszłości, podczas gdy udział w zdjęciach nie są jako głównego bohatera. Tak więc, w 1993 roku grał porucznika policji w filmie „Rosyjska Ragtime” i starał się odkryć swoje talenty w fantastycznej opowieści „Fotografowanie Anioły” w 1994 roku. Nieco później, w 1995 roku, Sergei Ursulyak nakręcony dramat „Summer People”, gdzie Fedor przyzwyczajeni do roli Dudakov. To tak niespodziewane, nawet dla najbardziej naszego bohatera i zaczął uzupełniać Filmografia Fedor Dobronravov.

New Age – Nowe funkcje

W 2000 Fedor zdecydował się opuścić „Satyricon” i, jak mówią, przejdź do swobodnego pływania. Wyszedł z teatru cicho albo nie kłócił się z nikim. Po tym, pisał humorystyczne miniatury dla Jewgienija Petrosjanem wyraził reklamy dla programu „nie grają”, aż Tsekalo Aleksandr nie zaprosić go być wiodącym transmisji „6 strzałów” na kanale STS.

W 2003 roku Alexander Shirvindt zaprosił naszego bohatera w Teatrze Satyry, gdzie pracuje do dziś. Fedor grał w sztukach takich jak „przypadkowej śmierci anarchisty”, „My wciąż zabawny”, „Too żonaty dorożkarz” i wiele innych znanych produkcjach. Jednak prace nie ingeruje w teatrze Fedor w filmach niż jest udany i zaangażowany.

Pierwsze ikony role filmowe

W historycznym serialu „Tajemnice Pałacu Rewolucji” (2000-2001), który ma więcej niż jeden follow-up, nasz bohater grał Fedora Surova. Wciel się w rolę i nie był poważny, ale Fedor pomogły otwarte w kilku rolach, jak w szóstym filmie grał głupca, a w siódmym – złodzieja. zrobił na obraz redaktora naczelnego w filmie „najlepszym miastem na świecie” w 2003 roku. Ten rok dał Fedor rolę w filmach "Tabloid Cover", "One Life", "Sibirochka". Dobronravov Fedor, którego filmografia rozszerzyły się ze względu na talent i naturalną charyzmą, wdzięczny za dwóch wspaniałych synów – Ivan i Victor (również aktorem) i wspaniałego męża. Nawiasem mówiąc, Victor stał się znany z serialu „Not Born Beautiful”, gdzie grał Fedor Korotkov, a Ivan dostał główną rolę w filmie „Powrót”.

W 2006 roku, ekrany serię „Kadetstvo”, który natychmiast stał się popularny wśród różnych grup wiekowych. Fedor odgrywa ojciec jednego z kadetów, a Ivan w filmie, a ja sprawiedliwy i nieelastyczne Suvorov Levakov. Wydawałoby się, że nasz bohater jest dość mała rola, ale nie pamiętam taki bezpośredni i zabawy! Filmy Fedor Dobronravov – jest zawsze dobry nastrój i uśmiech, bez względu na to, jaką rolę on działał. Poniżej przyjrzymy się tych obrazów, głównie dzięki której nasz bohater jest kochany i rozpoznawalne.

"Likwidacja" (2007)

Dobronravov Fedor filmografia zasługuje na wiele uwagi, pojawił się na wystawie w roli kapitana policji – Alexey Yakimenko. Działka – walka przeciwko władzy wojskowej bandytów w powojennej Odessie. Nasz bohater tutaj jest jak policjant i surowe, ale niektóre sceny pokazać swoją głęboką duszę, luki, odrzucenie zdrady. Ponownie, nie główną rolę, ale grał Dobronravov jako „doskonałe”.

"Matchmakers"

2008 przedstawiony do wszystkich widzów, tej wielkiej rodziny show, gdzie wraz z wieloma innymi znanymi aktorami, odgrywa ważną rolę i Dobronravov Fedor. Filmografia go po takim sukcesie można w miarę potrzeby uzupełnić nowymi wstążkami, a takie arcydzieło jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Nasz bohater tutaj – mąż, przyjaciel, dziadek, ojciec, który nigdy nie tracić ducha, jest niepoprawnym optymistą i widzi wyjście w sytuacjach, które na pierwszy rzut oka jest to ślepy zaułek. Tak, fabuła, nie będzie zrezygnować bicz ze swoim przyjacielem, ale nigdy nie zapomina o pracy, ogród, rodziną i najbliższymi. Po obejrzeniu tego show, wiele dzieci marzą o tym samym bezproblemowe dziadka Wania, który zawsze słucha i nigdy nie opuści w potrzebie.

Nasycone 2008

Tak, strzelanie w „Swat” czasochłonne, ale Fedor udało również zagra w takich dość popularnych filmach jak „Córka Ojca”, „Bracia Karamazow”, „kadeci Kremla”, „Radio Day”, „Humanoidy w Queen ' „Pasażer”, „nowy kurs”. Pomimo ogromnego czasu, Fedor wszędzie gra świetnie, nikt nie może zarzucić aktora w fałszu.

2010 łamie wszelkie rekordy

Podczas tego roku, filmografia aktora uzupełnione o ponad 10 filmów! On i Kalyadin Pavel Andriejewicz w „kolejarzy-2”, a Iwan w „The Last Secrets of the Master”, a kierowca taksówki w filmie „Moskva.Ru”, a człowiek, który jest szalenie kiełbasą miłości, w filmie „Co Mężczyźni mówią o”. To nie jest daleko od wszystkich taśm z tego roku, ale tylko najbardziej popularne. Jednak w każdym z nich lubi przekręcać, żartować. Jak widać, marzenie o zostaniu clown jest nadal częściowo prawda, ale spełnia wszystkie role publiczności „z hukiem”.

«Horyzontalnego, lub All Inclusive”

Pierwsza część filmu została wydana w 2011 roku i dał wiele uśmiechów do wszystkich widzów. Nic dziwnego, że fabuła jest bardzo zabawny, nieco fantastyczna, ale nie pozbawiony rzeczywistości. Andrew jest możliwe – właściciel drogiej klinice weterynaryjnej na rubla – w celu uniknięcia kary przez edik, od zazdrosnego męża, żony, który spędził burzliwej nocy do lekarza? Obejrzyj ten film, doświadczają różnorodnych emocji i cieszyć się grą naszego bohatera. W 2013 roku, nowy film z Fedorem Dobronravov -. «Horyzontalnego lub all inclusive-2” Jest to nie mniej zabawna historia, zaprojektowany, aby dać dobry nastrój.

„Bracia w zamian”

2013 dał Theodore główną rolę w tej serii, gdzie gra jedną z braci bliźniaków. Mają zupełnie inny los. One – odnoszący sukcesy biznesmen w mieście, drugi – więzień, który mieszka w lokalnej rozliczenia. Przez przypadek, zmieniają miejsca. Tu zaczyna się zabawa. Teraz każdy z nich musiał dostosować się do warunków życia, które są obce narodziłem i rozwiązać wiele problemów zarówno finansowych i osobistych. Jak będzie pokaz? Nie będziemy psuć oglądnięciu zbliżający się, ale tylko powiedzieć, że Fedor Dobronravov jest po prostu nie do odparcia. Dwa różne role – i to jest tak naturalne, jak to jest konieczne.

wniosek

To nie była cała lista tych dzieł, w których całość Fedor Dobronravov. Nie powinniśmy zapominać o tych taśmach jak „mama” (2012), „nadzoru” (2012), „Pirania” (2011), „Każdy ma swoją własną wojnę” (2010), „nie martw się” (2010) i wiele innych. Jednak staraliśmy się określić najważniejsze filmy w swoim życiu, które doprowadziły do sławy, uznania i powszechnej miłości. Życzymy nasz nowy bohater godny rolę, a sami będziemy czekać z niecierpliwością aż usyadus ponownie przed ekranami i pozwól nam cieszyć się wspaniałą grę i uzyskać nowe emocje. Wiedząc, jak ciężko to wszystko dostaje się do Fedor, a on pozwala zatrzymać niczego, możemy być pewni, że ta lista będzie aktualizowana o więcej niż jeden raz.