88 Shares 3849 views

Buty zimowe zamszu: Secrets wyboru i możliwości opieki

Zamszowe buty zimowe są bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku sezonów. Czołowi styliści twierdzą, że moda będzie trwać bardzo długo. To nie dziwi – przecież szlachetny zamszowy wygląd, dobrze znoszone i dopasowane do niemal wszystkich opcji odzieży zimowej. Ten but jest dobrze reprezentowana w sklepach, ale jak znaleźć naprawdę wysokiej jakości parę spośród ogromnego asortymentu? Istnieje kilka sekretów.


Wybór zamszu

zamszowe buty zima od dobrego producenta nie boją się śniegu i wilgoci. W rzeczywistości, zamsz – to także skóra, z tą tylko różnicą, że materiał jest wywrócone na drugą stronę. Zrobić ze skór owiec i kóz gładka pozostaje wewnątrz i wydalają powierzchnia miękkiej, aksamitne za pomocą specjalnego składu. Dlatego przy zakupie butów w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na stan górna: powinna być jednolita w kolorze, grzywny i luźnym stosie. Ale plamy, przebarwienia i zadrapania na zamszu wskazują, że nie jest zbyt dobry. Innym sposobem, aby sprawdzić, jak długo będziesz buty Przesuń do dłoni. Spójrz na rękę – gdyby było szarpie i ślady farby bezpiecznie odłożyć parę na bok i odpuść przynieść nowy sprzedawca. Zimowe buty zamszowe zaleca się nie tylko czuć, ale również zapach. Tak, to nie żart: naturalna skóra zamszowa sprawia słaby smak i sztuczny lub nie zapach lub inny syntetyczny ostry zapach. Ponadto, należy zwrócić uwagę na krój: powinien być gęsty i jednolity. Buty „Adidas” zima zamszowy kobiet zwykle nie są tanie – to ze względu na szereg czynników, począwszy od stopnia złożoności produkcji i wykańczania miękkość i delikatność tkaniny.

Jak określić rozmiar?

Kiedy siedzisz w ciepłym sklepie i tupnęła nogą na błyszczącej gładkiej podłodze, zawsze istnieje pokusa, by wziąć buty tuż przy stóp: są one tak schludny i elegancki wygląd! Nie należy jednak działać pod wpływem impulsu: kupić buty, tak że pod mogło być wprowadzone na grubej skarpecie. Uwierz mi, kiedy rozpocznie się prawdziwe zimno, nadal cieszyć się do decyzji.

Pielęgnacja obuwia

Więc zakupiłeś zamszowe buty zimowe. Zdjęcia nowa rzecz, którą napisał na portalu społecznościowym, dziewczyny zazdrosny ulubiony zachwyca. Jednakże, jeśli masz zamiar nosić obuwie nie jest zima, nie zaniedbuj leczenia skóry jest. Przede wszystkim, traktują je za pomocą specjalnego sprayu wodoodpornego. Po każdym wyjściem na zewnątrz buty miękką szczoteczką. Jeśli udało się wejść w błocie, nie martw się: rozpuścić w ciepłej wodzie, detergentu i przemyć roztworem produkowane plamy. Następnie dokładnie wysuszyć buty: jest to konieczne, aby wytrzeć czystą suchą szmatką, aby wypełnić czasopisma i pozostawić na kilka dni. W żadnym przypadku nie należy umieszczać buty obok baterii i innych źródeł ciepła: zamszowe nie wybaczę. Brud zjadł tyle, że proste mycie nie pomoże? Trzymać buty na garnku z wrzącą wodą: czyszczenie parą jest w stanie poradzić sobie z najbardziej mocno zanieczyszczone. zamszowe buty zima też można „odświeżyć” wycierając je roztworem amoniaku.