611 Shares 1174 views

"Jaguar" Crossover: recenzje, opisy, specyfikacje i opinie

W ten czy inny sposób wszystkie nowoczesne cechy samochodu sportowego crossover. Część z tej funkcji w połączeniu z wymaganiami dla komfortu jazdy po mieście SUV przydziela całkowitą masę SUV. Ale to nie znaczy, że ten typ modelu jest specjalnie zaprojektowany do dynamicznej jazdy – raczej osportivlennost ma charakter konstrukcji zewnętrznej, chociaż istnieją wyjątki też. „Jaguar” znak należący oraz rozwój nich. Crossover zwany F-Pace otrzymał ponad przyzwoite życie farszu i zachwyciła fanów udoskonalenia strukturalne i bogate oprogramowanie multimedialne w kabinie.

Ogólne informacje o modelu

Model ten został po raz pierwszy pokazany publicznie w 2015 roku w ramach targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Pomimo tradycyjnego zobowiązanie do lekkiego samochodu sportowego, inżynierowie byli w stanie połączyć się z masywną konstrukcję off-road i dynamiczny wygląd z tym samym silnikiem. Pod wieloma względami, to połączenie pomógł materiałów, nowy „jaguar” wykonany jest z nimi. Zwrotnica została wykonana z aluminium, magnezu i kompozyty. Faktycznie, metale tworzą ponad 80% struktury ciała. Tu warto zauważyć, jedną z głównych cech tego modelu, który expectedly zostały zapożyczone od klasycznych przedstawicieli marki. W szczególności, niezależne zawieszenie z rozjazdu wspólne modelu F-Type.

Niezwykły samochód i zawartość wnętrza. Do dyspozycji właściciela jest klimatyzacja, Wi-Fi, kilka USB-złącze, ogrzewanie kabiny i zdalne uruchamianie. Oczywiście, te dodatki są dzisiaj niczym nowym w segmencie premium, ale istnieje niemal rewolucyjne innowacje, które otrzymały „Jaguar”. Crossover dostarcza informacji o systemie projekcja laserowa z nawigatorem i prędkościomierz panelu jako wirtualny instrument, foteli i autoalarmu elektrycznie satelitarną.

parametry techniczne

Miejski SUV z przestronnym salonie zajmują oddzielnego niszę, wykorzystując popyt wśród koneserów wyrafinowanych segmencie. Zazwyczaj jest to luksusowe samochody, które są kosztowne i często lepszy poziom wygody, nawet luksusowe sedany. Modele te mogą być przypisane crossover „Jaguar”, bez żadnych zastrzeżeń. Poniżej dane techniczne są potwierdzone przez masywnej konstrukcji, a jego bilans:

  • Wysokość – 165.2 cm.
  • Długość – 473,1 cm.
  • Rozstaw osi – 287,4 cm.
  • Rozstaw kół przednich – 164,1 cm.
  • Rozstaw kół tylnych – 165,4 cm.
  • Szerokość maszyny z lustrami – 217,5 cm.
  • Prześwit – 21,3 cm.
  • Średnica zwrotnicy odwrócenie – 11,9 m.
  • Ilość bagażu – 650 litrów.
  • Waga – 1775 m.

Ważne jest, aby pamiętać, że funkcje sportowe są przejawia się nie tylko w projektowaniu i montażu silnika. Model ten jest wyposażony w kółka do 22 cali, co jest rzadkością nawet dla dużych członków klasy. I te wtrącenia wydawać dość logiczne, bo „Jaguar” – crossover zorientowane przede wszystkim na połączeniu komfortu i dynamiki.

Specyfikacje silnika

Crossover jest wyposażony w silnik Diesla dwulitrowy, którego moc wynosi 180 KM Ale ta maszyna jest, oczywiście, zakres silnik nie jest ograniczona. Programiści także wytwarzać silnik benzynowy o 3 litrach, którego pojemność 340 KM Pojawia się, a silnik wysokoprężny trzy-litrowy z podobnym potencjałem zasilania. Oczywiście, jednym z głównych problemów związanych z dość przyzwoitym nadzieniem chodzi o ilość paliwa, które zużywa crossover. „Jaguar” w oficjalnych danych mówi, że w modelu zużywa 6,2 litra paliwa na 100 kilometrów. Na torze ten sam wskaźnik osiągnął już 4,7 litra na 100 kilometrów. W tym pojemność zbiornika wynosi 60 litrów. Warto również zauważyć, że w Europie crossover są skonfigurowane z napędem na tylną oś. W Rosji, model ten jest dostępny tylko w wersji na wszystkie koła napędowego z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Pozytywne opinie o zwrotnicy

ogólnie rzecz biorąc model nie zawiódł swoich fanów, którzy docenili jakość wykonania bazy danych, obsługi i racjonalnego wykorzystania znacznej przestrzeni w kabinie. Łatwy do sterowania samochodem, być może, jest to jeden z najbardziej przyjemnych funkcji. Właściciele mówią i spójność w pracy silnika wiązka – skrzynię biegów. W szczególności podkreśla szybką reakcję na wysłanie polecenia do „Jaguar”. Crossover przychylnie i projektowania. Ogólny styl jest trochę jak konkurentów w klasie w duchu japońskiej „Land Rover”, ale w tym przypadku, czuć i tożsamość maszyny.

negatywne opinie

Większość negatywnych komentarzy na temat tego modelu są wysokie koszty finansowe. Te 20-calowe obręcze kół w procesie obsługi będzie dość poważny artykuł w kosztach. Również wiele mylić koszt samego samochodu. Dla porównania, nowy rozjazd „Jaguar”, których cena waha się od 3 do 3,5 mln, prawie milion przewyższa podobny sprzęt od wersji Land Rover. Ponadto, wielu właścicieli samochodów krytykowali twórców skromności w standardowym wyposażeniu. Jest oczywiste, że najlepszym rozwiązaniem jest uzupełniony przez konfiguracji premium, ale nie ma standardowego i sporo zwykłej „must-hevov”. Powoduje to, że korzystanie ze wszystkich zalet, które zostały przewidziane inżynierów, mogą być zrealizowane tylko prawie dwukrotnie nadpłacony przy zakupie samochodu.

wniosek

Segment zwrotnica nie wszyscy producenci udało się wygrać po raz pierwszy. Jest to dla luksusowych marek, specjalizujący się w luksusowych sedanów i samochodów sportowych, ta klasa prezentuje największe trudności w opanowaniu. Dlatego też, gdy wszystkie małe niedociągnięcia crossover „Jaguar” bardziej prawdopodobne, aby być postrzegane jako sukces marki. Programiści sobie z wyzwań w układzie zasilania do napełniania i tworzenia ogólnej struktury ciała. Reszta były używane już wypróbowanych metod – odnosi się to do wykończenia wnętrza oraz sprzęt multimedialny, a wygląd zewnętrzny. Jednocześnie producent nie odstąpił od swojej głównej linii – sport. W praktyce jazdy właściciele powiedzieć dobrą obsługę, która jest uzupełniona przez imponującą zwrotność i mocy sprawności silnika.