696 Shares 7366 views

Cafe w Marino: zbiór, adresy

Wybór miejsca na rozrywkę nie jest łatwym zadaniem. Wśród ich dużej liczby warto wybrać ten, który najlepiej sprzyja ideałom przytulności, wygody i ceny. Kawiarnia w Marino czyni wszystko, aby ich goście opuścili jasne emocje i wrażenia. Zapoznanie się z najlepszymi z nich może znacznie uprościć zadanie wyboru i zrobić wieczorny przyjemny i niezapomniany.

"Taras Bulba"

Sieć popularnych instytucji ukraińskiej kuchni "Taras Bulba" udało się już zdobyć serca swoich gości. Takie miejsce można znaleźć w art. M. "Marino". Od samego progu odczuwany jest cały ukraiński kolor, można dotknąć tradycji tego narodu i przebudzić jego duchem. Wnętrze budynku przypomina małą chałę piekarniczą. Malowane białe ściany, ozdoby z drewna, półki z domową konserwacją i koszami z chlebem, balalikami, fałszywym piecem, a nawet dużymi czołgami z ukraińską gorilką – wszystko to pozwala na podróżowanie w przestrzeni i czasie.

Uzupełnieniem tej atmosfery jest reprodukcja słynnego malarstwa "Zaporożowie piszą list do sułtana tureckiego". Menu przedstawia tradycyjne dania z sąsiedniego kraju. Nie wiele kawiarni w Marino pochwalić takie zróżnicowane menu. W kawiarni "Taras Bulba" można spróbować ponad dziesięciu rodzajów borsch, vareniki z wszelkiego rodzaju nadzieniem, bułeczkami z kapusty, ciastami pieczonymi i deserami autora. Drzwi tego miejsca są otwarte dla każdego, kto chce spróbować gastronomicznych teleportacji na ul. Lublinskaya, 163/1.

"Granatowy ogród"

Instytucja "Garnet Garden" na ulicy Marshala Golovanov, 11A oferuje swoim klientom usługi. Ta kawiarnia w Marino (Moskwa) słynie z przyjemnej atmosfery i rozsądnych cen. Jest podzielony na dwie hale, z których każda ma swoje własne cechy i ciekawe szczegóły. Pierwszy projekt to jak lato patio, które może pomieścić do setki osób. Ma mały obszar z zasłoną, przeznaczony do prywatnych rozmów i spotkań biznesowych. Druga sala przeznaczona jest dla czterdziestu osób.

Projekt wnętrza z fontannami, okrągły haczyk i majestatyczny kominek sprawia, że pokój jest ciepły i przytulny. Sale mają oddzielne wejścia, szatnię i personel. Obfitość żyjących roślin, niskich płotów, prętów na suficie, skórek zwierzęcych daje kawiarnianowi "Garnet Garden" swój niepowtarzalny charakter. Goście tego obiektu mogą również oglądać przygotowywanie potraw na otwartym grillem. Pyszne jedzenie, wysoki poziom obsługi, miła atmosfera i możliwość prawdziwego odpoczynku – to, czego chcą zwiedzający, a to gwarantuje instytucja "Granatowy Ogród".

Vesta

Jeśli mówimy o kawiarni na weselu w Marino, nie możemy ignorować instytucji zwanej "Vesta", która była odpowiednim momentem na wielkie uroczystości i imprezy przez długi czas. Luksus i komfort doskonale spotykają się we wnętrzu tego miejsca. Drewniane belki wraz z pięknymi kolumnami, ciekawe żyrandole, wyśmienite serwowanie i miękkie sofy wyglądają bardzo harmonijnie i komplementarnie. Jeśli dodasz do tej lekkiej i przyjemnej muzyki na żywo, wieczór będzie wypełniony jasnymi kolorami i pozostanie w Twojej pamięci przez długi czas.

Kuchnia w kawiarni-restauracja "Vesta" jest reprezentowana przez europejskie, kaukaskie i rosyjskie potrawy. Za dość demokratyczną cenę można zamówić duże porcje zamówionej żywności. Szczególną cechą restauracji jest to, że jej goście mogą uzupełnić menu potrawami, które szefowie kuchni gotują dokładnie według przepisanej receptury. Również w tym miejscu posiłek uzupełniają regularne programy pokazowe. Uprzejmy personel traktuje gości jako najlepszych przyjaciół. Ta atmosfera komfortu domowego stwarza pragnienie powrotu do kawiarni "Vesta" pod adresem: Boulevard Novocherkasskiy, 22, znowu.

"Dzielnica 96"

Kawiarnia w Marino jest tak zróżnicowana, że każdy może wybrać miejsce według swoich priorytetów. Dla wielu ulubionym miejscem spotkań wieczornych jest "Dzielnica 96". Ta kawiarnia-restauracja jest urządzona w stylu loftu. Duże sale, korzystanie z ciekawych faktur i kombinacji kolorów, miękkie meble, jasne czerwone akcenty na poduszkach i nogach stołów – wszystko to odgrywa dużą rolę w całościowym wrażeniu i sprawia, że atmosfera jest przyjemna i komfortowa. Menu oferuje dania kuchni europejskiej i japońskiej.

Wysoko podniesiony pręt w konserwacji i gotowaniu żywności stworzył instytucję "96" reputacji jako miejsce godne rozrywki. Zatrudnia wykwalifikowanego personelu, który poradzi sobie z jakimś zadaniem. Bankiety, uroczystości lub po prostu ciche wieczory – "Dzielnica 96" jest idealna do wszelkiego rodzaju rekreacji. Ponadto ta instytucja jest częścią stosunkowo niedrogiej kawiarni w Marino. Również jego goście mogą korzystać z częstych promocji. Na przykład mężczyźni urodzin otrzymują 20-procentowy rabat, aw dni powszednie można spróbować przyhamować po prostu o połowę ceny. To miejsce leży na ulicy Lublinskaya, 96.

Sandyk

W pobliżu stacji. M "Marino", wzdłuż ulicy Pererva, 52, można odwiedzić przytulną instytucję "Sandyk". Zarówno menu, jak i wnętrze kawiarni łączy europejskie i orientalne motywy. Duży wybór potraw, wysokiej jakości obsługa i przystępne ceny sprawiły, że był on ulubiony dla wielu odwiedzających. Wypoczynek w takim miejscu przynosi jasne wrażenia, co może być lepsze niż przyjemny posiłek do dźwięków muzyki w tle w przytulnym zakładzie?

John Jolie

Koneserzy doskonałej kuchni gruzińskiej docenią zakład "John Jolie" przy ul. Lublinskaya, 163/1. Cała przestrzeń podzielona jest na kilka stref. Goście mogą zatrzymać się w pobliżu dużych okien panoramicznych, zająć miejsce w centrum instytucji przy małych stołach i zrelaksować się na sofach w pobliżu ścian. Za progiem kawiarni "John Jolie" można skosztować niesamowitych kulinarnych arcydzieł.

Do napełniania menu i przygotowywania potraw odpowiada słynny szef kuchni Rusiko Shamatayev, który może zaskoczyć czterema rodzajami khacharpuri, lagman z jagnięciną, lobio, ajapsandal i innymi dziełami sztuki. W tej kawiarni w Marino można także palić haczyk, oglądać transmisje sportowe, organizować bankiety i uroczystości, grać w gry planszowe i śpiewać w karaoke. Ściany "John Jolie" pasują zarówno do spotkań z przyjaciółmi, jak i na spokojny wieczór rodzinny lub romantyczną datę.