223 Shares 9400 views

Najlepszy czytnik dla iPhone

Dla wielu ludzi, telefony nie są już tylko sposobem, aby pozostać w kontakcie. Ktoś jest za pomocą smartfona jako gracz, kamery lub konsoli do gier. W dzisiejszym artykule omówimy czytelnika dla iPhone. Po tym wszystkim, smartfon może zastąpić wiele książek w tym samym czasie jest łatwo zmieścić w kieszeni. Następny zostaną określone kryteria wyboru aplikacji.

Po przeczytaniu informacji, że ważne jest, aby nie rozpraszać. Jeśli regularne książki są bardzo proste, z pomocą środków elektronicznych jest trudniejsze. Nie może być przedstawienie reklamy pop-up, niewygodne efektowne przyciski wielofunkcyjne kolorowe formatowanie tekstu , itd. Wszystkie czytnik iPhone, które będą wymienione w tym artykule zostały przetestowane, gdzie szczególną uwagę zwrócono na kryteriach, takich jak:

  1. reagowania.
  2. Interfejs.
  3. Skorupa zewnętrzna.
  4. Wybór ustawień.
  5. Biblioteka.

"I2reader". W AppStore aplikacja ta jest narażona na czysto symbolicznej cenie $ 4,99. Jest to dość tani dla takiego programu. Czytnik obsługuje wiele formatów tekstowych, wśród których są: HTML, DOC, TXT, EPUB, FB2, RTF, PDF, DOCX. Wśród wszystkich zalet programu są naprawdę piękny design i dostępność odpowiednich słowników. Ale to nie jest bez wad. Na przykład awarii programu zdarzyć, że są bardzo denerwujące. Jest postrzegana jako formatowania tekstu poczętego niekompletny, dlatego istnieją przestrzenie między słowami.

"ReadMe". Zgodnie z ogólną zasadą, czytelnia dla iPhone mają wiele parametrów konfiguracyjnych. Ale jeśli nie jesteś zainteresowany, to ta aplikacja jest stworzony właśnie dla Ciebie. Deweloperzy w tworzeniu tego programu, kierując się zasadą minimalizmu, więc interfejs jest zaprojektowany w taki prosty styl. W sklepie AppStore aplikacja ta ma cena tag $ 1.99. Ale, niestety, "ReadMe" obsługuje tylko trzy formaty plików: FB2, PDF, ePub. Inne niedociągnięcia programu obejmują szybkiego rozładowania akumulatora. W związku z tym, co ją powoduje – nie jest znana. Widziany także pewne zamieszanie, kiedy wykorzystywane do efektów 3D. A reszta programu jest dość warte dwa dolary.

"RuBooks". Ten darmowy czytnik dla iPhone utworzonej przez rosyjskiego programistę. Szczególną uwagę przywiązuje się do tworzenia profili czasowych aplikacji, które mają zdolność do dostosowywania tła i kolor, jest wsparcie dla formatów wiele danych. Użytkownicy tej aplikacji wyrazić swoje niezadowolenie z powodu braku bezpośrednich książek pobierania. Ten problem został rozwiązany przez zainstalowanie dodatkowej wtyczki.

„Stanza” – kolejna darmowa aplikacja. I iść prosto do jego spowolnienia. Najistotniejszą wadą nie jest całkowicie pełne wsparcie dla plików PDF. Jeżeli często pracują w tym formacie, nie będzie najprawdopodobniej korzystać z tej aplikacji. Zalety tego czytelnika dla iPhone to neutralnie przyjemny interfejs, wybór jednostki, w celu zaprojektowania, szybkie i łatwe pobieranie nowych książek przez wi-fi.

"ShortBook". W tym momencie użytkownicy wersji, program ten – najlepszy czytnik dla iPhone. Jego popularność zdobyła wniosek ze względu na przyjazny dla użytkownika interfejs, dobra słownictwa i zdolność do zatrzymywania cytat. Dedykowanych częste aktualizacje programu. Deweloperzy starają się usunąć wszelkie braki wniosku. Wśród wad jest wsparcie tylko z jednego formatu pliku (FB2) i brak możliwości wyszukiwania tekstu. W AppStore, to czytelnik jest wart $ 4,99.