313 Shares 7519 views

strona Kraj: ozdobić swoje ręce przy pomocy świeżych kwiatów

Sąsiedzi mówią: „My daczy ozdobić swoje ręce!”. Tak, chcę być szczęśliwy dla nich, ponieważ wzmocnienie przez terytorium wroga bramy, znaleźć się jak w bajce. Jak udaje Ci starsi z kilkudziesięciu kolorach więc ożywić mały dom i sześć akrów?


Gospodyni dzieli sekret: ona nie próbuje wyrzucić stare rzeczy, ale aby wykorzystać je jako ozdoby i wazony dla Floks, pierwiosnków, goździków i dzwonów. Z traw stepowych ona nie odmawiają: łóżka oddzielone są nie tylko dużą planszę, ale pióro step.

„Jeśli daczy ozdobić swoje ręce, a następnie rośliny preferowane przez tych, którzy nie chorują po przeszczepie i zapewniają bogate kolor przez kilka sezonów, woląc być wysiewane w pobliżu” – powiedział Lato Resident mile widziane. Snapdragon i petunii dobrze dogadują się ze sobą, a naparstnica sprzyja dzwonek. Bratki w ogóle uniwersalna, jeśli są one umieszczone w planie, a za nimi umieścić turecką ząbki lub zinnias.

zelenhoza mówią eksperci: mieczyk bez sąsiedztwa nie może tolerować. Te dumne kwiaty nie nadają się do nasadzeń mieszanych, więc je i oddzielną część oraz oddzielną obudowę wybrać.

Urocza kobieta w dres podzielić się tajemnicą: „strefa zamieszkania Lato ozdobić swoje ręce po ogrodzie wykopano mogą teraz być w starej ziemi samochodu przynieść, jeśli przestrzeń kaptur jest zwolniony od silnika w jego roślin kwiatów, które wysoki rosnąć nie więcej niż 10 cm .. posiada system korzeniowy, znajdujący się na powierzchni ziemi. i skonsultować się ze sprzedawcami i kupić rośliny, sadzonki pożądane kwitną szybciej. "

Psychologowie radzą, aby zaprosić dzieci do udziału w opracowaniu planu do dekoracji stoczni. Niech dumnie odmawia grać, opowiadając znajomym: „Dziś daczy ozdobić swoje ręce!”. Naucz je jak łączyć kolory tak, że łóżko nie była podobna do miejsca, w którym pływak śmieszne kolory, i wpadł w pestroryadiem oczach. Nie jest konieczne, aby posadzić rzędy purpura i różowe astry, dzwonki i fioletowych goździków, jak odcienie tych kolorów wywołują sen.

Wyobraźmy sobie, że kupiłeś niezabudowanej stronę country. Zaprojektuj swoje własne ręce pierwszy rok i nie może zrobić, ale jak tylko będzie gotowy do domu, należy podać ją na zewnątrz „Delicious” pogląd na przejściu przez sąsiadów powiedział: „Co tu mieszka miło gospodyni”. Nie jest konieczne, aby ozdobić ścianę roślin wspinaczka, tyle wydać, na przykład, łóżko z domu szpak w centrum.

„Mamy udekorować strefie podmiejskiej własnymi rękami, a nie korzystać z usług projektantów!” – tak mówią uczestników kanału telewizyjnego „Manor” zaczynają mówić o jak długo myśli nad konfiguracją ogrodzenia. Nie mogę się nachwalić ludzie, którzy budowali ten cud.

Miłośnicy egzotycznych, eksperci radzą, aby ozdobić winogrona altaną. Jeśli w chwili dokonania jego uprawy, może być nie tylko naturalne schronienie przed deszczem do uzyskania, ale także owoce, które są zjadane. Hop zasadza się na ganku domu i ganek, jeśli pionowe wyciągnąć więcej ciągów. Schisandra wystarcza na 2 metalowych prętów na roślinę, więc owinął ścianach altanki i Actinidia kocha otynkowane ściany domów za miastem.