426 Shares 4607 views

Generatory benzynowe 5 kW. Generator benzyna: opis, rodzaje, cechy i recenzje

Generatory benzynowe są samowystarczalne jednostki Compact Power, które są wykorzystywane do produkcji energii elektrycznej. Są one używane jako zapasowy lub podstawowe źródło energii w różnych warunkach. Po wybraniu ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne parametry, wśród nich będzie podświetlić zużycia paliwa, z którego będzie zależała od czasu trwania pracy.


Urządzenie powinno być na tyle tanie, ale potężne. Jeśli nie zrozumieć problemy techniczne można zmierzyć się z problemem wyboru konkretnego modelu generatora benzynowego.

Główne odmiany generatorów benzynowych

Klasyfikowanie generatory benzyny może być do użytku domowego i profesjonalnego. W pierwszym przypadku moc wynosi nie więcej niż 4 kW i długie ciągłe działanie jest możliwe, przez 4 godziny. Następnie, system musi być poddana chłodzeniu. Korzystanie z takich urządzeń może być w roli zapasowego zasilania podczas przerwy w zasilaniu krótko.

Jeśli potrzebujesz moc generatora benzynowego 5 kW musi być uznany za profesjonalny. Agregaty te mogą wykazywać do 30 kW, który jest ustawiony w silnikiem czterosuwowym, a okres nieprzerwanej pracy może trwać przez 10 godzin.

Fakt ten pozwala na stosowanie takich urządzeń jako źródło energii w środowiskach przemysłowych, gdzie nie ma scentralizowanego zaopatrzenia w energię. Jeśli sprzęt ma pojemność równą generatora benzynowego 5 kW może wymagać oddzielnej kotłowni. Jednak, jeśli jest to bardziej imponujące zasilania, urządzenie będzie w stanie dostarczyć energię do dużych hal, magazynów i budynków biurowych.

Odmiany generatorów benzynowych przeznaczone

Generatory benzynowe moc można podzielić na cztery główne grupy:

  • od 0,35 do 1,5 kW;
  • od 2 do 4 kW;
  • od 5 do 15 kW;
  • 15 kW.

W pierwszym przypadku mówimy o urządzeniach do zastosowań mobilnych. Jeśli zasilanie zostanie zwiększona do 4 kW, urządzenia te nadają się do pracy w domy. Gdy urządzenie ma pojemność generatora benzynowego 5 kW mogą być używane w środowiskach przemysłowych i do zasilania dużych domów, które ludzie odwiedzają sezonowo.

Dla szerszego wykorzystania odpowiednich jednostek o mocy 15 kW, są one wykorzystywane w domach i budynkach przemysłowych. Dla prawidłowego określenia mocy trzeba znać liczbę urządzeń, które wymagają podłączenia do generatora, całkowita pojemność urządzenia, jest również ważne, a prąd rozruchowy stosunek do każdego urządzenia.

Przegląd funkcji generatora benzyna Fubag BS 5500

Jeśli potrzebujesz moc benzynowego 5 kW generator Fubag BS 5500 jest doskonały. Jego koszt wynosi 32900 rubli. Maszyna ta przeznaczona jest do produkcji energii elektrycznej w miejscach, gdzie nie ma zasilania lub w warunkach polowych. To urządzenie jest w użyciu w domach wiejskich, na budowach iw domach prywatnych. Dotyczy to przypadku, gdy potrzebujesz dodatkowego zasilacza.

Aby kontrolować główne parametry i wygodne ustawienie w jednostce maszyna elektroniczna regulacja przewiduje a. W trakcie działania drgania jest znacznie zmniejszona, co jest w specjalne rozporki silnika.

Recenzje modelu

Powyższy generator benzyna (5 kW), według opinii klientów, ma doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ta cecha jest przez obecność metalu rama nośna i niemal całkowicie zamkniętą obudową, która chroni urządzenie. Konsumenci szczególnie podkreślić, że wibracja jest zredukowana do minimum.

Należy zauważyć również dogodne połączenie z obciążeniem. Konstrukcja posiada trzy zabezpieczone przed pyłem i wilgocią rozety. Kupujący szczególnie podoba kontrolę kluczowych parametrów. Istnieje instrument elektroniczny układ sterowania oraz wyświetlacz cyfrowy. Uruchomiony generator powodu silnika czterosuwowego z zaworami napowietrznych, co zapewnia długą żywotność.

Ten generator benzyna (5 kW) dla wyświetlenia kupujący, ma wystarczająco pojemny zbiornik. Konsumenci lubią obecność coraz chronić system przed przeciążeniem. Sprzęt jest zgodny z normami europejskimi i posiada przyjazny dla użytkownika czujnik, który jest używany do monitorowania poziomu paliwa i oleju.

Szczegóły generatora benzyna obowiązujące na IN6500E

Generator benzyna (5 kW), których cena jest 35 500 rubli., Zbiornik paliwa ma pojemność 25 litrów. Sprzęt waży 85 kg i elektrownię mobilnego. Jest urządzeniem uchwyt i koła, a także wskaźnik poziomu paliwa.

Zawarte Dołączony akumulator, a moc silnika jest równa 13 litrów. a. poziom hałasu wynosi 74 dB. Do transportu ważne jest, aby znać rozmiar urządzenia. Generator benzyna (5 kW), których cena już wspomniano powyżej, posiada następujące parametry: 695 x 525 x 545 mm.

Przegląd FUBAG BS moc 5500 benzyna

Ten sprzęt wart 39.000 rubli. i jest on przeznaczony dla właścicieli domków i domów prywatnych. generator benzyna 5 kW sugeruje możliwość podłączenia skrzynki elektrycznej. Rozrusznik elektryczny umożliwia wyjściowy. Zbiornik paliwa znajduje się na górze, co zapewnia łatwość tankowania.

Konstrukcja posiada bagnet, za pomocą którego można określić poziom oleju w skrzyni korbowej do wykonywania prac konserwacyjnych. Gniazda zostały zamknięte specjalnymi osłonami, które skutecznie chronią je przed wilgocią i pyłem. Panel sterowania posiada wyświetlacz cyfrowy, który umożliwia wzrokowe monitorowanie parametrów wygenerowanego prądu. Urządzenie charakteryzuje się niskim poziomie drgań, ponieważ konstrukcja jest zamontowany na ramie nośnej z tłumieniem poduszki.

Przegląd właściwości i cechy generatora z automatyczną Huter DY6500LX

Model ten będzie kosztować konsumentowi 30 200 rubli. Jest to dla jednostki zasilającej urządzenia z dala od obszarów zamieszkanych. Urządzenie działa kosztem czterech silnym silnikiem, co jest charakterystyczne dla górnego położenia zaworów. Generator benzyna (5 kW) z funkcją automatycznego synchroniczny alternator. waga produktu wynosiła 74 kg. Istnieje opcja w automatyzacji zarządzania sprzęt. Użytkownik będzie mógł łączyć wielu użytkowników do tego gniazda kurzu cel. Aby kontrolować generator jest zasilany z kontrolerem poziomu napięcia. Ten generator benzyna (5 kW) z auto, którego cena nie jest tak wielka, ochrona ma węzły wewnętrzne że zasilanie jest dostarczane przez metalową ramką.

wniosek

W roli głównego zespołu w produkcji elektrowni pracujących na benzynie, są silniki benzynowe. W ZSRR, takie elektrownie zostały wykonane w oparciu o typ silnika benzinoelektricheskih AB. Dziś najczęstsze Generatory benzynowe, które są zainstalowane w silnikach z następujących producentów: Honda, Geko, SDMO i Gesan. Ze względu na fakt, że mini-roślina, której pojemność wynosi 5 kW lub mniej, mają niską wagę i kompaktowe rozmiary, mogą być przenoszone z miejsca na miejsce, lub przeprowadzić instalację stacjonarną.