459 Shares 8213 views

Czarne rajstopy pod jeansy. Rajstopy w siatce pod zgranych dżinsy. Ciekawe pomysły do tworzenia obrazu

Jak nosić dżinsy zgrywanie jednocześnie elegancki wygląd? Istnieje kilka sposobów. Nowy trend w zimie i wiosną 2017 roku rozpoczęła rajstopy pod jeansy. Więc nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę. Łącząc różne rodzaje pończoch z dziurami w dżinsy, można stworzyć całkowicie unikalny sposób.


Czarny, klasyczny, nieprzejrzyste

Jednym z najbardziej praktycznych sposobów noszenia pończoch pod jeansy to połączenie monochromatyczne czarne par z prostymi lub zwiększenie pojemności bojfrendami. Stylowy i nie zimno.

koronka

Siatki lub koronkowe rajstopy pod jeansy z dużymi otworami również wygląda całkiem bezpieczne i słodkie w tym samym czasie.

Czarny lub biały, będą wyglądać równie dobrze również z umiarkowanie podarte parach.

leopard print

Aby stworzyć zabawny sposób, można zastosować leopard print. Te rajstopy pod dżinsy z dziurami są dość popularne w tym sezonie. Tradycyjne tematy w tym kolorze są buty, torebki, płaszcze. Teraz lampart rajstopy pod jeansy. będziesz wyróżniać się z tłumu (w dobrym tego słowa znaczeniu).

Kobiecy i Restless

W rzeczywistości ażurową tendencję do noszenia rajstop w siatce pod dżinsy obserwowano przez kilka lat. Ponadto powinny one być widoczne zarówno od otworów lub niewyrównane góruje nad taśmą do linii talii kilka centymetrów. Najnowsza wersja zwykłych czarne rajstopy pod dżinsy nie pasują, niech to będzie netto lub coś koronkowy.

skarpetki kabaretki

Tendencja ta jest również mieszanka sportu, kobiece i punk. Przykładem może być skarpety w dużej klatce ze słodkim łuk trampki i sportowiec. Stylowe, nowe, ekscytujące.

Jednym z wiodących trendów w modzie 2017

Pończochy kabaretki nosić w siatce pod dżinsy z dziurami – i będziesz królową mody w 2017 roku. Jak je nosić? Wystarczy znaleźć najbardziej niespokojnych i podarte dżinsy. Im większa powierzchnia nóg można zobaczyć i im więcej dziur tym lepiej. Następnie podejmuje koronki, konwencjonalnego lub do rajstop netto. Zgodnie z podartych dżinsach, będą one wyglądać kobieco i stylowo.

Delikatne kwiatowe wzory

Róże miłości? Można puścić w całości, noszenie kwiatowym rajstopy pod dżinsy (zdjęcie w artykule powyżej) z otworami – i będzie nie do odparcia.

Grunge i glamour w butelce

Rajstopy w dużej sieci na dżinsy, z jakich są one widoczne są oryginalne połączenie. Ten styl grunge z szalonych akcentem. To może być bardziej spokojny i absolutnie niesamowite i śmiałe opcje. kombinacje obejmują klasyczne czarno nieprzezroczystą rajstop. Można również spróbować kombinacji bardziej odważny i prowokujący. Na przykład, białe, czerwone lub fuksja jasne rajstopy w siatce pod zgrane dżinsy.

Główna zasada: żadnych zasad!

Lot myśli i ludzkiej wyobraźni nie ma granic, a co za rządów kardynała mody, nie ma żadnych zasad. I do rajstop netto wynikających dżinsy (zdjęcia można zobaczyć w artykule) można nosić nie tylko ciepło, ale także dla urody.

Mogę nosić rajstopy pod jeansy do siatki?

Myślisz, rajstopy nylonowe zużycie mocy dżinsy nie ma sensu? Masz rację tylko wtedy, gdy nie można zobaczyć. Rajstopy w siatce pod zgranych dżinsy – to zdecydowanie najgorętszy trend. Wyroby pończosznicze w końcu wyjdzie z cienia i pojawiają się w całej swej okazałości.

Vibes punk rocka w klasykę

Mieszanie stylów jest całkiem normalne mody. Nowy – zawsze jest dobrze zapomniane stare i nieco przekształcony. Eksperymenty z kształtów, faktur, tkanin są zawsze mile widziane, a najlepsze z nich są trendy przyjęte przez większość mody.

Skąd siatkę?

Prawdziwe pochodzenie pończochy lub rajstopy są trudne do określenia. Najstarsza wzmianka o nich pochodzi z jednego z Bajki Ezopa na początku 1900 o córką mądrego chłopa. W historii króla powiedział dziewczynie, że jeśli ona będzie w stanie rozwiązać jego zagadkę, następnie chciał ją poślubić. Rzuca jej wezwanie: „Przyjdź do mnie nie odziani, a nie nadzy, nie pieszo lub na koniu …”. Chłop nie jest stracone, i pojawia się przed królem, owinięte w sieci rybackiej.

Barthes pisał filozof Rowland w eseju w 1973 roku o erotyce tkania widzialne i niewidzialne. Zaobserwowano, że siatka ubrania rentowne podkreśla krzywe i mięśni w organizmie. Na początku 20 wieku, komórka stała się popularna jako aktorka i tancerek kabaretowych i kobiet lekkich obyczajów.

Im dalej, tym bardziej interesująca

Z biegiem czasu ta część kobiecej garderoby stał się bardziej ekstremalny. Jak zwykle lubią robić modę, mają tendencję do podjęcia wszelkich prowokacyjne ubranie, a w krótkim okresie, odwrócić wszystko do góry nogami i łączyć ze sobą, co kiedyś było uważane za obsceniczne i bez smaku.

Przez 90 th lat w wielu projektantów mody w dziedzinie dzianin stworzony kabaretki, które stały się integralną częścią garderoby w tym samym elemencie jako torbie lub buty. Może to być klasyczny w zwykły 40 den, a także rajstopy siatkowe pod jeansy z wielkimi dziurami na kolanach.

Babka ściskając głowę: „Gdzie moda zmierza?”

W przeszłości, rajstopy w siatce były częścią jednolitych temptresses zawodowych i kurtyzan. Skromny pokolenie naszych dziadków po prostu nie rozumiem, gdzie zmierza świat. Ale czy rzeczywiście tak jest? Naprawdę, jeśli nosić rajstopy na wystawie w siatce pod dżinsy (na zdjęciu powyżej w tym artykule), może inspirować do prowadzenia jednego z najstarszych i najstarszych rzemiosł na świecie?

Te pończochy kabaretki mają bardzo bogatą historię. pojawiły się w Paryżu, mieście miłości, gdzie w nocy został wypełniony tańcem, gier i wszelkiego rodzaju rozrywki. Pierwszy zaczął nosić pończochy dziewcząt z „Moulin Rouge”, a później umieścić w całej Europie, a następnie na całym świecie.

To rażące ubranie stało się bardzo popularne w 1970 roku, w okresie rozkwitu rock'n'rolla i metalu. Wybrany kolor był czarny, ale 80. dzikie dokonały ich wkład jasne, te kolory, które zostały dodane, jak różowy, żółty i zielony.

nowy trend

Siatka jest znowu w modzie, ale mówimy o dużych, jak są rzeczywiste duże przestrzenie i maksymalizm. Parę z nich są wybierane głównie niebieskie dżinsy, zgrywanie, cięte lub z wysokim siedzenia, rzadko czarny. Przez dziury w spodniach musi być widoczny wzór na rajstopy.

Stylowa lub wulgarny?

Pozostawiając na dżinsy rajstopy wyglądają dość brudny i nawet wulgarnych, ale jeśli uda się prawidłowo połączyć rzeczy, wtedy będziesz miał bardzo ciekawe i odważne zdjęcie. Alternatywnie, jako zestaw, można nosić białe trampki i prosty sweter.

Bardziej śmiały wybór – szorstkie buty. Jeśli jest ciepło, można nosić sweter zamiast kostkę. Jeśli masz ochotę na eksperymenty wydają się zbyt radykalny, i starają się chce, to najlepiej zacząć od grubych skarpet w klatce. Są one noszone z botki, trampki i Lofer.

Ciekawe pomysły do tworzenia obrazu

Teraz większość z mody na całym świecie starają się na nowe obrazy. I raz rajstopy siatkowe uważane za oznakę złego smaku. Po prostu nie warto trendy mody i odzieży w ogóle, zbyt poważnie. Po wszystkich doświadczeniach – to jest tak cool. Zwłaszcza jeśli jest to doskonały i niedrogi sposób, aby zaktualizować szafę.

Jeśli kopać głębiej, do rajstop i podarte dżinsy netto – jest to coś zrobić z instynktów, agresji, niezależność, braku akceptacji pewnych zasad i formatów. Dziewczęta w ten sposób nie jest słabsza płeć, są bezczelni, nieposłuszny, nie siedzieć w domu przez okno i nie marzą o księciu na białym koniu.

wybrać dżinsy

Najwłaściwszym rozwiązaniem – to szerokie lub chude chłopaków, a także każda forma skrócona. To, czego nie powinny nosić rajstopy w siatce, tak samo jest z klasycznym czarnym zmianowej sukni. Często wiele zdjęć można zobaczyć najmodniejsze kobiety w obcisłych modeli dżinsów, i wygląda całkiem ładnie. Jednak w rzeczywistości, bardziej odpowiednie byłoby wolne i workowate opcje z których zneutralizowane zwiększonej otwartości i agresywnych seksowne rajstopy w siatce. Ogólnie rzecz biorąc, cały obraz będzie ciszej i bardziej powściągliwi.

odpowiednie zestawy

Seksowne rajstopy są doskonale połączone z sweter w stylu grunge aksamitne buty, kapelusz i skórzaną kurtkę, dżinsy, a także, oczywiście. Objawienie w obrazie nie jest konieczne, aby dodać siatka jest więcej niż wystarczająco. Plus otworzy dekolt, i wszelkiego rodzaju pushapy radykalnej mini.

Co sprawia, że obraz tak atrakcyjne?

Jeśli chcesz zwrócić uwagę tutaj, jak mówią, wszystko dobre, zwłaszcza gdy strona trendy mody. Jak już wspomniano, w tym sezonie jest rzeczywista duża siatka. Wybór rodzaju pończochy, dziewczyny powinny być pewni swoich nóg, a więcej uwagi skupia się na nich. Jak to jest ta część ciała cieńsze i cieńsze, tym lepiej to wygląda na netto. Wszystko jednak indywidualnie, nie ma żadnych zasad, jest tylko zalecenie.

Styl sposób „Bielizna na wystawie”

Na wyświetlaczu tzw bielizna, należy upewnić się, że wygląda organicznie i dopasowanie. To nie jest bude wyglądać wulgarne i brzydkie. Ważne jest również, aby zrozumieć, że to jest bardziej przypadkowy, w szkole lub w pracy, ponieważ nie można chodzić, ale na dyskotekę lub znajomego na imprezę – proszę. I nie jest w stanie, ale w jego prawidłowym boisko.

Po tendencji, zatrzymać się

Spróbuj na cudzych zdjęć i gry z innowacji mody powinna nadal pozostać wiernym swoim własnym stylu. Nosić rajstopy w siatce pod zgranych dżinsy dość śmiałych, odważnych i modnych, jeśli ją kochasz, to dlaczego nie? Należy jednak pamiętać, że te konkretne trendy, jednak popularny, że nie będzie można wypalić tak szybko. W zasadzie nie ma powodu, aby nie spróbować tej tendencji. Fajnie, że jest inaczej, i to jest ważne, nie pozostawia ogromną dziurę w portfelu.

Wszystkie oczy nogi

Nowy trend jest skierowany wyłącznie do dolnej części ciała, wszystko poniżej pasa – pod kontrolą. Dzięki koronek, górujący nad spodniami, brzuch widoczne przez otwory w nogach i jeans – Poprzez skarpetki w kratkę – kostek. Trend kombi wymaga parę pończochy i parę jasnoniebieskie dżinsy. Piękne i praktyczne. Kto mówi, że nie może nosić swoje ulubione podarte dżinsy, gdy robi się zimno? Rajstopy – tak w tym przypadku, nawet jeśli subtelne, ale dodatkowa warstwa.

To świetny sposób, aby podkreślić swoje mocne strony

  • Talii. Jest to również świetny sposób, aby podkreślić swoją talię. Świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy kiedyś uwielbiał nosić dżinsy z nisko zawieszone. Rajstopy siatkowe może działać jako pas ażurowej.
  • Udo. Dla tych, którzy chcą pokazać swoje doskonałe biodra i brak cellulitu, kombinacja i technika nakładania pod poszarpanych dżinsach również będą zachwyceni.
  • Kolan. Właściciele pięknych kolana nie muszą już ukrywać ich pod dżinsy, położony na dość kabaretki rajstopy i ulubione dżinsy z dziurami w odpowiednich miejscach.
  • Kostek. To może być całkiem zwykłe skarpety w dużej sieci, ewentualnie z dodatkiem kryształkami lub wstążkami. To nie jest tak łatwo, jak w przykładach wykonania opisanych powyżej, ale nadal ładne i świeże.

Sukienka na pogodę

Im bardziej na sobie warstw odzieży, cieplejsze i bardziej przyjemne znosić zimno. Co zrobić biedni elegantów, który tak umiłował nowy trend, a na ulicy jest wystarczająco cool? W tym przypadku warto zarezerwować netto do temperatury zera. Nic nie stoi nosić pod dżinsy nie mniej modne kolorowe rajstopy, ze zdjęć i monochromatyczne.

Mesh – to zawsze modne ryzyka. Jeśli zapytać mamę lub babcię, dają ci pewną pobudzone lub niewygodne odpowiedzi, mówiąc, że nie jest całkiem przyzwoity. Oczywiście, jeśli nosisz rajstopy w siatce mini sukienka i buty lub szpilki – to będzie naprawdę wyglądać trochę wulgarne. I w taki sposób, aby chodzić na wieczorne miasto będzie bardzo niebezpieczne. Jak pokazuje historia, te wyroby pończosznicze wcześniej były głównie za zamkniętymi drzwiami i miejscami rozrywki.

Jak zwykle przybywa moda? Zdecydowała się na ryzykowny krok, to ma coś nieodebrane, zapomniane, zakazane i ukryte i sprawia, że trend, który następnie zakochać się z milionami fanów i że ma ogromny sukces z wdzięczną publiczność. Inspiracji, spróbuj postarać się o nowy obraz, rajstop w siatce z dżinsy, spodenki, spódnice. Połączyć urocze skarpetki kabaretki z sandały, tenisówki lub wysokich obcasach. Być w trend i nie zapomnij o swoim własnym stylu!