577 Shares 6334 views

Dziura w sufitach naciągane: jak zamknąć prawidłowo?

Sufity podwieszane – unikalne wykończenie, którego koszt jest niski, ale wynik zadowala jego doskonałość. Uzasadnione stosowanie takich powłok jest w nowych budynkach. Więc jak to jest 2-3 lat, tak że skurcz jest bardziej lub mniej zatrzymany. Podczas tego okresu, barwione, pęknięć sufit pokryty płytami okładzinowymi. Zawieszone pozostaje jak nowe. Ale co jeśli była dziura w suficie rozciąganie? Jak zamknąć? Zdjęcia i wskazówki – w dalszej części tego artykułu.

Ponieważ istnieją wady

W domu nieplanowana dziura wydaje się dość niespodziewanie z korka szampana strzał lub instalacji zasłon, sufit listew. Dobrze, jeśli rodzina ma małe dzieci, to jest mało prawdopodobne, aby być w stanie uniknąć takich kłopotów. Co najmniej raz, ale to z pewnością pojawią. W tych momentach, nie panikuj, i lepiej jest, aby pamiętać, jakiego rodzaju sufitu (rozciągliwej tkaniny lub PVC) jest zainstalowany, gwarancji lub nie przypadek, aby ocenić rozmieszczenie otworów. Innym źródłem problemów może stać się elektryczność. Nieprawidłowo wykonane okablowanie – przyczyną wypalenia sufitu. Umieszczenie pod rozciągających konstrukcje grzejników, nagie źródła światła jest konsekwencją czarnych plam i reflow. Te problemy można uniknąć poprzez zapewnienie bezpiecznego usuwania urządzeń elektrycznych i okablowania dla profesjonalistów.

przypadki gwarancji

Czasami właściciele zapominają, że zawarł umowę na montaż sufitów podwieszanych, a to sprecyzować obowiązki stron. Często zdarza się, że jest to małżeństwo fabryka, instalacja niskiej jakości może stać się przyczyną dziury w sufitach podwieszanych. Aby zagwarantować, jeśli dodaje się do wykonawcy to:

 • Rozbieżność w szwie. W takich przypadkach należy skontaktować się z firmą, która jest zaangażowana w instalacji. jest ustawienie niskiej jakości lub wykorzystywane wadliwe arkusze i cięcia zwężenie nieprawidłowe.
 • Tworzenie otworów w ścianach obwodowych. Wynika to ze złej instalacji.

W takich sytuacjach istnieje gwarancja dziura w suficie podwieszanym. Jak zamknąć – pytanie nie jest twoje, a producent. Można łatwo zastosować do usuwania takiego małżeństwa.

Przypadki pogwarancyjne

Kategoria ta obejmuje wszystkie dziury spowodowane przez usterki. Można rozwiązać ten problem radykalnie i całkowicie zastąpić internecie lub być inteligentnym i skorygować pojawił się błąd. Ważne jest, aby zrozumieć, z jakiego materiału jest wykonany projekt i co do skali katastrofy.

sufity tkaniny

Z tych obrazów jest łatwiejsze do pracy, ale ma swoje osobliwości. A jeśli był tam mały otwór w suficie napięcia – jak zamknąć swoje ręce? Rozważmy kilka opcji:

 • Jeżeli otwór jest mały i może być uszyte porządnie pomalować koloru odpowiedniego miejsca spawu.
 • Dla dużych otworach zastosować poprawkę. I tak jak w pierwszym przykładzie wykonania, do barwienia. Plaster jest wkładany i ostrożnie sklejone przezroczystym klejem. Wskazane jest, aby wybrać tkaniny w kolorze płótna.
 • Aplikacja lub naklejki nie tylko ukryć nieplanowanych otwarcie, ale również przekształcenie powierzchni.

Do takich prac wymaga demontażu sieci. A krawędź otworu jest lepiej naprawić taśmę do naprawy. Jeżeli nie jesteś pewien, że będzie w stanie produkować wysokiej jakości naprawy, to najlepiej skontaktować się z firmą specjalizującą się w nich. Będą one oferować, aby rozwiązać problem, i przeprowadzić remont nawierzchni na poziomie zawodowym.

Sufit PVC – otwór obok pasków mocujących

Jeśli taka jest przez otwór utworzony w suficie napięcia naprawy? Pytanie jest dość proste do rozwiązania. Jeżeli otwór jest mały i znajduje się w odległości 150 mm od wsporników montażowych, można spróbować wyciągnąć sufitu, usuwając otwarcie baru, naprawić, niepotrzebnego cięcia. Ale ta opcja jest odpowiednia jeżeli internetowych jest początkowo nie dokręcać połączenia:

 • Zabezpieczyć krawędzie cięcia taśmy maskującej. Pozwoli to zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się.
 • Zdemontować pasek mocujący do strony cięcia.
 • suszarka do włosów folia ciepło i delikatnie wyciągnąć go tak jednoznaczne.
 • Ustaw z powrotem pasek mocujący.

Jest to jeden z najprostszych problemów, kiedy była dziura w suficie podwieszanym. Jak to naprawić, dokonaliśmy przeglądu. Ale co jeśli była dziura od ściany?

Sufit PCW: otwór od ścianki

W takich rozwiązaniach można przewidzieć montaż urządzenia świetle punkt

 • Zabezpieczenia krawędzi molowy taśmy przecinającej.
 • Zestaw wzmocnienia pierścienia w dodatkowym elemencie. Montowany jest specjalną folią samoprzylepną do sufitów.
 • Pierścień utworzony przez wykonanie otworu w ramach urządzeń technicznych, na przykład zgodnie z reflektorami.
 • Instalować urządzenia.

Urządzenie może być zainstalowane Oszukańcze (podziale). Jeśli zdecydujesz się zainstalować funkcjonowanie, trzeba łagodzić napięcia płótna do rysowania okablowanie. Ale dodatkowe źródło światła będzie z tego powodu, a to jest również plus.

Sufit i aplikacje PVC

Czy to możliwe, aby uszczelnić otwór w suficie napięcia w taki sposób? Tak, jest to jeden z najbardziej interesujących opcji. W uzupełnieniu do naprawy, jest to również sposób przekształcić wnętrze, dodając skórkę.

Nabyte dekoracyjny łatę – tak, że można go zamknąć nacięcia. Z reguły mają one samoprzylepną podstawę. Z niej folię ochronną usuwa się, a aplikacja jest przyklejona starannie i wygładzane. Nie można natychmiast usunąć folię ochronną, jak i zastosowań wiążących. Pomoże to wklej go bardziej płynnie, bez zagięć.

Jeśli gwarancja została zakończona

Jak mogę załatać dziurę w suficie podwieszanym w takim przypadku? Jeśli szew złamał, to nie pomoże całkowitą wymianę folii. Ale jeśli za płótno w obwodzie przycina, można spróbować wyeliminować tę wadę, ale najpierw ustalić z powodu tego, co się stało:

 • Źle cięcie, tkaniny dokręcone. W tym przypadku naprawa nie będzie musiał zamówić nowy sufit. Ale to będzie tańsze, ponieważ zmiana będzie tylko płótna.
 • Substandardowych GINB. Jeśli taka dziura w suficie tworzą napięcia jest naprawione przez siebie? Kupił nowy profil zamiast starego. Zwalnia szynę zaciskową. Wstęgę ogrzewa się. Jest lepiej nadaje opalarki. uchwyt sufitowy i ustalić nową poprzeczkę.

Jeżeli nie jesteś pewien, że można zidentyfikować źródło kłopotów i poradzić sobie z zadaniem, to lepiej zwrócić się do profesjonalistów. Będą one w stanie skutecznie rozwiązać ten problem.

Jakie wady nie są eliminowane?

W niektórych przypadkach naprawić tkanina nie miałoby sensu. Oznacza to, że w przypadku ich sprzedaży, a jeśli szew został utworzony otwór o więcej niż 200 mm. W drugim przypadku, nawet instalowanie poprawek lub aplikacje nie zbawi dziurę pod napięciem będzie odbiegać dalej. W związku z tym wymiana ostrza nie można uniknąć. Cóż, jeśli sprzedawane szew, a następnie przykleić na własną rękę to nie będzie działać, więc trzeba zakończyć wymianę ostrza. Od organizacji zaangażowanych w instalacji sufitu nie będą zaangażowani w klejeniu starych obrazach. To frustrujące, kiedy tam jest dziura w suficie podwieszanym. Jak uszczelnić szereg otworów – mamy już omówione. Ale nie wszystkie problemy można przezwyciężyć samego siebie, więc należy słuchać mądrości ludowej o to, kto płaci dwa razy. Przy zamawianiu sufit napinany jest konieczne, aby zwrócić uwagę na reputację firmy; Materiały, które korzysta; Okres gwarancji i tak dalej. W przyszłości będzie to zmniejszyć ryzyko złej jakości wykończenia sufitu w swoim domu. Jeśli usterka była dziura w suficie napięcia można łatwo rozwiązać ten problem, kierując tym artykule. W przypadku braku pewności można obsługiwać i dokładnie wykonać pracę, prosimy o kontakt z firmą, że zrobiłeś instalację.

Tak, my zorientowali się, jak załatać dziurę w suficie podwieszanym.