801 Shares 3668 views

Ten budynek jest Muzeum Archeologiczne w Cuenca, główną atrakcją miasta

Wielu turystów, którzy odwiedzają hiszpańskiej miejscowości Cuenca, nie można ignorować luksusowy budynek, chroniony przez dwóch dumnych chimer. Ten budynek jest Muzeum Archeologiczne w Cuenca, duma miasta.


Historia Muzeum Archeologicznego

Obecnie cała historia Cuenca koncentruje się w tym budynku. Jest to muzeum archeologiczne na terenie Ogrodu Filipa Knerr. ogród piękno jest oszałamiająca. To połączenie naturalnego piękna i taki, który jest tworzony przez ręce ludzi. Spacer po ogrodzie może być również rodzaj trasy, które pomogą zrozumieć Hiszpanię.

Muzeum powstało w 1871 roku z powrotem. Następnie znajdował się w innym budynku, który łatwo zmieścić całą małą kolekcję. W kolekcji znajdują się eksponaty etnograficzne przedmioty znalezione przez archeologów, dzieł sztuki zdobniczej i zbiorów, które mogą zainteresować numizmatyków. Ale nie była to mała ilość czasu, a kolekcja zaczynają szybko rosnąć.

Część eksponatów mógłby wykupu Hiszpania, inne zostały znalezione podczas wykopalisk na terenie całego kraju, ale duża ilość eksponatów i zbiorów zostały podarowane przez filantropów.

Gdy ilość eksponatów wzrosła, zajęło nowym budynku. A następnie zaproponowano piękny budynek na ulicy Serrano. Ten budynek jest Muzeum Archeologiczne w Cuenca dzisiaj.

Muzeum Architektury

Przede wszystkim odwiedzającym muzeum podziwiać dwie chimery, co jest ważne, aby siedzieć na stronach szerokiej klatce schodowej. Oprócz tego, w budynku muzeum przyciąga kolumn doryckich i elegancko urządzone z balkonem. Wszystko to podkreśla stylu neoklasycystycznym, który przeprowadził budynku.

Muzeum Archeologiczne Cuenca jest ogromny prostokąt o powierzchni przed nim. W tym obszarze turyści uwielbiają robić zdjęcia. Często można zobaczyć nowożeńców. Muzeum posiada dziedzińce, uderzając jego luksus.

Stale rośnie powierzchni wystawienniczej muzeum. Ten budynek jest Muzeum Archeologiczne w Cuenca – na trzech piętrach. Ale ze względu na stały wzrost liczby eksponatów że założyciele muzeum chętne, aby pokazać turystom i mieszkańcom miasta, miejscem coraz bardziej potrzebne.

Inne atrakcje w Cuenca

Miasto Cuenca jest uderzające w jego piękno. Turyści są proszone o przyjrzeć kościołów katolickich, które teraz stały się nie tylko miejscem kultu, ale także zabytki architektoniczne. Duże zainteresowanie i „wisi Domy”. Są one zbudowane na skraju urwiska. I wydaje się, że są one o spadać. Wcześniej w domach z takich zawrotnej poglądów obywateli hiszpańskich zamieszkujących z okna, ale teraz są one wniesione do muzeów, restauracji, kawiarni, sklepów z pamiątkami i małych galeriach. Widok z balkonu domu niezapomniane.

Wielu turystów przyciąga pomnik Najświętszego Serca Pana Jezusa, z góry, z których można podziwiać widoki na miasto. To miejsce jest prawdopodobnie najbardziej romantyczny w mieście. To tutaj turyści i mieszkańcy Cuenca złożyć ofertę do jego kolegi. Nie jest to zaskakujące: ten rodzaj produkuje w ludzkim sercu tylko najlepsze uczucia.

Podziwiając piękno miasta, nie można przejść, wykonane w stylu klasycystycznym przez pięknego budynku. To właśnie w tym budynku znajduje się Muzeum Archeologiczne w Cuenca. Jest to jeden z głównych dumy nie tylko całego miasta, ale również z całego kraju. Jest to niemożliwe, aby poznać jej historię, jeśli nie odwiedzić muzeum, które jest w stanie powiedzieć legendy pochodzące z minionych wieków.