597 Shares 8005 views

Kompleks wakacyjny „8 Jeziora” (Almaty): zdjęcia, ceny, opinie i opis

Trzydzieści minut jazdy od stolicy Kazachstanu, w pobliżu miejscowości Kamień Plateau, jest elegancki Country Club «Osiem Jeziora». Na terenie około dwudziestu tysięcy metrów kwadratowych, gdzie niegdyś rozciągał się zwykle w tych miejscach step zwykły, dzisiaj jest oazą evergreen – ogród, co znajduje odzwierciedlenie w powierzchni zbiorników wodnych.


informacje ogólne

„8 Jeziora” (Almaty) jest umieszczony jako ekologicznego miasta przyszłości. Najbardziej interesującą cechą jest wszechstronność. Kompleks oferuje wypoczynek dla każdego smaku: może to być rodzinne wyjście w naturalne otoczenie i przyjemną rozrywkę w partnerów biznesowych firmy, które można łączyć z negocjacji, a ryby w czysto męskim towarzystwie, ale i romantyczne wakacje, i tak dalej ..

Park Resort «8 Lakes” byli nazywany oazą w rozległych stepów kazachskich, utworzony w twórczym tandemie natury i człowieka. Jest to unikalny high-end resort środowiska, posiada autentyczną architekturę, dogodną lokalizacją oraz oferowanie wysokiej jakości usług.

„8 Jeziora”, którego zdjęcie zabierając ze każdego użytkownika, przez cały rok. Każdy jest zaproszony, by stać się częścią innego świata, który ma skupić się na środowisko, świat w którym możliwości człowieka, jego wkład do środowiska naturalnego przybiera zupełnie inny wygląd.

infrastruktura

„Osiem Jeziora” (Almaty) ma obszar bardzo dobrze chroniony. Dla gościa bezpieczeństwo nie tylko w służbie, ale także koparki pies z psów patrolujących przez całą dobę. Nie jest to zaskakujące: są często najstarsi ludzie wśród zwiedzających klubu. Pływać w basenie jest stale pod kontrolą ratowników, a goście są witani z serwisu oficerowie rezerwy Hunter.

Infrastruktura kompleksu „Ośmiu jezior” (Ałma-Ata) zawiera domy mieszkania, sale konferencyjne, sale do prezentacji, restauracje, oraz Villa bankietowej o nazwie „Sułtan” i barów. Jest trawnik na pikniki, co jest szczególnie popularny wśród mieszkańców stolicy Kazachstanu, pochodzących tu z całymi rodzinami na weekend. boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, oraz, oczywiście, baseny, United w wielkim klubie na plaży ze wszystkimi udogodnieniami.

Misja „8” kompleks Jeziora organizatorzy nazywają to zupełnie nowy, inny od istniejących do tej pory, filozofia wypoczynku poza miastem, gdzie jakość oferowanych usług i zdrowego ekosystemu w zgodzie ze środowiskiem naturalnym są priorytety.

beach club

„8 Jeziora” (Almaty) to największy kompleks basenów w krajach WNP. Tu można popływać w krystalicznie czystej artezyjskiej wody, odpocząć wygodnie na leżakach lub w VIP-namioty, połamanych drzew w baldachim. Uporczywy zapach traw stepowych, w połączeniu z ciepłym słońcu i wysokiej jakości usług, aby pomóc odwiedzającym uciec od codziennych problemów.

Poślizg powłoka wokół basenów wykorzystywane granitu. Beach Club znajduje się w centrum kompleksu. To może równocześnie otrzymać do dwóch tysięcy zwiedzających. W godzinach wieczornych wokół basenu włączyć światła. Kompleks jest przekształcona w prawdziwej oazy w środku stepu krajobrazu. Wieczorna kąpiel jest ograniczona – do jedenastej w nocy.

woda mineralna ze źródeł lokalnych przechodzi potężny czyszczenia pięć stadium według norm europejskich. Terytorium klubu składa się z plażą, a także trzy baseny: dwa dla dorosłych i jeden – dla dzieci. Głębokość zbiornika – od 1,4 do 1,8 metra. „Brodzik” dla dzieci jest znacznie mniejszy – do osiemdziesięciu centymetrów.

Dla usług dla użytkowników – szatniami i leżakami, a także namioty, w tym dla VIP-gości. Kto chce mieć przekąskę lub odświeżenie mogą odwiedzić bar „Timudzhin” lub bankietową willi „Sultan”. I dzięki rozmieszczone w pobliżu dużego basenu scenie tuż nad wodą, w niektóre dni klubu plażowego bardzo szybko zamienia się w wielkiej sali koncertowej, znajduje się w otwartym terenie. Przychodzą tu często międzynarodowych gwiazd i festiwale muzyczne.

Spotkania i imprezy

Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził kompleks „8 jezior”, to sprawia, niezatarte wrażenie. Widocznie tak wielu woli spędzić tutaj najważniejsze wydarzenie w jego życiu. Specjalnie przeszkolony personel starannie przygotowuje wszystkie bankiety i uroczystości. Wysoki poziom usług w Park Resort-kompleks „Eight Lakes' daje gościom tylko pozytywne emocje i jasne.

Obecnie wiele dużych firm istnieją fora i seminaria. Umieść na imprezy można wybrać dowolny z małym pokoju na bardzo luksusowym pokoju. Pragnąc zapewnić wynajem sprzętu potrzebnego do organizacji konferencji.

W przypadku rezerwacji „pakiet konferencyjny” podawanie kompleksu daje klientom prowadzenie integracyjnych. Oprócz ciekawych programów i oferuje bezpłatny łyżwach lub nartach, a także bon o wizycie jednorazowej do klubu.

Fundusz mieszkaniowy

„8 Jeziora” w Ałmaty, których zdjęcia są często postrzegane na okładkach kolorowych magazynów, ma do swojej dyspozycji dwadzieścia trzy nowe duplex-domków, w których pracują czterdzieści sześć pokoi: kategoria standard. Ich powierzchnia – 27 metrów kwadratowych. Pokoje są szczególnie popularne wśród klientów korporacyjnych, jak i par, które przychodzą na weekend.

Pokoje, które są połączone z sypialni, salonu, mini-bar, pościelowej transformatorów, telefon, klimatyzację z ręczną regulacją.

W łazience znajduje się prysznic, a także pełen zestaw niezbędnych materiałów. Przed schroniskiem znajduje się trawnik do wspólnego użytku. Gdzie można wypić kawę, cieszyć się naturą i łatwo komunikować się ze swoimi sąsiadami na podstawie numeru.

domki

Odpoczynek w ciszy, z jej rodziny i przyjaciół przyjść do wielu ludzi w stolicy Kazachstanu. W kompleksie „8 jezior” (Almaty) jest możliwe nawet na jeden dzień, aby zarezerwować domki dla każdego smaku i cenie. Znajdują się one w środku zieleni i kwiatów, trawników, między którymi położony tor. Dwadzieścia cztery sypialnie domek ma powierzchnię pięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Mają oddzielny pokój dzienny i sypialnię, w której znajduje się wygodne łóżko podwójne. Jest też mini-bar, regulowana klimatyzacja i ogrzewanie, lodówka. W razie potrzeby, są dostępne na życzenie dodatkowe łóżeczko i sprzęt do grillowania.

Przed domków znajduje się niewielki trawnik na piknik, taras z widokiem na ogród, na którym znajduje ekologiczne meble z wikliny i Leżaki.

żywność

Bez względu na czas przyjść do kompleksu jezior „8” (Ałma-Ata), gości, potrzebują żywności. Aby to zrobić, na terenie Park Resort znajduje się restauracja i bary. Kuchnia charakteryzuje się najwyższej jakości produktów, subtelną mieszankę smaków i oryginalny obsługujących przypomina kreacje artysty. W produkcji potraw wykorzystywane są tylko świeże, a co najważniejsze, naturalne produkty. Wielu z nich są uprawiane w ich własnym ogrodzie ziemi bez pestycydów i nawozów sztucznych.

Menu restauracji – wybór dań: od wschodu i do Europy, a od folku do zakąsek, które połączone unikalny smak i świeży wygląd. Nadzoruje kuchnia „8 jezior” (Ałma-Ata), marka-kucharz Igor Sokolov, który pracował w wysokiej klasy restauracji w Londynie, brał udział w udogodnienia bankietowe dla członków rodziny królewskiej, a także wysokich rangą polityków.

golden Lake

Ta luksusowa restauracja serwuje wymyślne dania, stworzony wyłącznie dla gości. W ich produkcji wykorzystywane są francuskiej i śródziemnomorskiej technik gotowania żywności.

Golden Lake Restauracja jest idealnym miejscem na romantyczną kolację lub lunch biznesowy lub rodzinny posiłek razem.

Podczas ciepłej pory roku, goście mogą usiąść na tarasie, z widokiem na Ile Alatau, a zimą można wziąć jedzenie, siedząc na kanapach przy kominku. Oferuje on przytulne pokoje, gdzie można udać się do pali cygaro lub napić się whisky na drugim piętrze restauracji.

dla dzieci

„Jeziora” (8) – Almaty uznanym park dla rodzin, a jednym z głównych elementów koncepcji kompleksu jest rozrywka dla dzieci. Specjalnie dla dzieci w każdym wieku administracja przewidziane liczne usługi, takie jak programy edukacyjne i rozrywkowe.

Restauracje oferują specjalne menu dla dzieci, w których smak i jasny sposób serwowania dań uczynić młodsi goście jeść cały zdrowej żywności. Desery – najbardziej radosne wydarzenie dla rebyatni – bardzo jak mały kompleks klientów, ponieważ są one przygotowane przez najlepszych kucharzy. Menu dostępne we wszystkich restauracjach kompleksu „osiem jezior” dla dzieci.

ceny

Nie możemy powiedzieć, że wizyta w Park Resort «8 jezior” (Ałma-Ata) – tanie. Koszt jednego dnia mieszkającej w domku na dni powszednie kosztuje około pięćdziesięciu tysięcy, a w weekendy – sześćdziesiąt tysięcy tenge. Jest to około osiemnaście tysięcy. Cena dla dwóch osób obejmuje śniadanie, basen i dwie licencje na połowy.

Niektórzy użytkownicy nie wynająć domek, ale po prostu przyjść do kąpieli w basenach. Wpisowe w tygodniu musi zapłacić pięć i pół, a na weekend – osiem i pół tenge (dwa tysiące).

opinie

Ci, którzy przyjeżdżają tu na wakacje, byli zadowoleni z czasu. Szczególnie cieszył przybycie dzieci, dla których przestronne place zabaw, basen i wspaniałe jedzenie w restauracji jest osiągnięcie. Domki i domki wynajmowane głównie przez tych, którzy nie mogą iść daleko od miasta na weekend.

„8” Jeziora (Almaty), których opinie są w większości pozytywne, zadowoleni turystom niemal wszystko: terytorium, baseny, pojemność i i. Wiele wyrażone wrażenia o restauracji, szczególnie na „Sultan” bar willi.

Jedyne, co nie podobało się kilka gości – jest to stosunkowo wysokie koszty, ale należy zauważyć, że ceny podobnych kompleksów w innych krajach, poziom jest znacznie wyższy.