842 Shares 8422 views

Jak zrobić cukierki w domu?

Pyszne, wszyscy znają treat można przygotowywać własne dzieciństwo. Ten poradnik nauczy Cię, jak zrobić cukierki w domu. Aby to zrobić, wystarczy tylko: pan, głęboki talerz, łyżka, cukier i zimną wodą. Ta prosta lista i trochę czasu daje doskonały wynik – radość dzieci. Po prostu wszystko w pobliżu, jak przygotowanie wymaga pewnych umiejętności. Karmel domu, można gotować inny smak i wygląd, według własnego uznania.


Przede wszystkim postawić patelnię na palniku. Ogień powinien być średniej wytrzymałości. Wypełnić z cukrem. Kwota jest ustalana przez siebie, to wszystko zależy od apetytu. Cukier wymieszać stale. Kiedy widzisz, że będzie topnieć, należy uważać, aby uzyskać ładny kolor, złoto. Ważne jest, aby nie przegapić moment, a potem wszystko będzie się palić. Teraz musimy łyżkę. Napełniane najpierw stopionego cukru, omijając je w płytce zimnej wody. Mamy czekać na kilka sekund i odstawić na dowolnej palecie. Powtórz tę manipulację do tego czasu, aż do wykorzystania wszystkich roztopionym cukrem. Podczas gdy byliśmy fajne z karmelem łyżką, patelnia musi być trzymane na ogniu w celu uniknięcia twardnienie cukru.

Jak gotować karmel w domu, teraz wiesz. Trzeba będzie trochę cierpliwości, a następnie do wszystkich Pastylki wydaniu łyżki. Jeśli masz papier pergaminowy, można wlać zagęszczonej słodycze na niego. Wtedy włączyć wszystkie słodycze o różnych kształtach.

Jak zrobić cukierki w domu przy jak najmniejszym kosztem? Jest też inny sposób. Czy w taki sam sposób, rozpływają się w cukier patelni lub patelni. Ponownie, ilość według własnego uznania. Po rozpuszczenia się cukru, wlać ciekłego karmelu w naszym gorącej wody. Karmel rozjaśnić, wybuch i wznosi się na powierzchnię. Pozostaje tylko wyjąć z patelni.

Istnieje wiele podobnych sposobów, jak zrobić cukierki w domu. Z procedura cukier nie jest oszustwo, ale zamiast wody, aby uzyskać karmel z mleka, wlać, oczywiście, mleko. Możesz dodać wanilię, a nawet masło sprawi, że smak nieporównywalny. Jako dodatek dobre wykorzystanie kwasu cytrynowego.

I jak zrobić cukierki w domu na patyku? Wszystko bardzo proste. Przygotować kije. Stopiony cukier wlać do kontenera. Poczekamy, aż masa zacznie karmelizowane, zanurzyć nasze laski w powstałej masie. Gdy roztopiony cukier jest całkowicie utwardzony, można wydobyć słodycz z pojemnika wraz z kijem.

Karmel w domu, jak się okazuje, może wyglądać dość zróżnicowane. Jeśli istnieją formy, a dzieci wakacje jest gwarantowana. Im większa różnorodność, tym bardziej szczęśliwe uśmiechy na twarzach dzieci. Wlać do formy z roztopionym cukrem, włożyć kij i czekać na masa twardnieje.

Dorośli, którzy również kochają słodycze, ale często nie mówią o tym. Chcesz zafundować sobie słodycz dzieciństwa, ale pamiętam tylko smak czerwonego koguta na patyku? Nie ma problemu, będziemy uczyć się, jak zrobić cukierki w domu i oferują inny przepis na jej przygotowanie.

Przygotować z wyprzedzeniem i pleśnie Stick (aktualnie w sprzedaży są różne plastikowe, jednorazowe). Pre smazhem nasze puszki ropy. Weź cukier, brandy, wanilia, kwas cytrynowy lub sok. Stopić cukier na patelni, wlać brandy dodać wanilii. Doprowadzić do zarumienienia. W każdym razie jest to niemożliwe aby przesadzić karmel lub smak palonego cukru zepsuć wszystko. Godziny zalewania. Spoonful soku z cytryny. Napełnić foremki, nie zapomnij umieścić patyczki. Pozostaje czekać, aż mieszanina twardnieje. Do regulacji koloru, można użyć barwnika spożywczego.