759 Shares 5866 views

NL na „Megafon”: jak połączyć. Rodzaje dostępnych opcji

Firma „Megafon” oferuje swoim klientom szereg opcji do Internetu. Wśród nich możemy znaleźć doskonałe możliwości dla telefonów komórkowych, modemów, komputerów typu tablet. W takim przypadku abonent może wybrać ile danych musi na miesiąc. O tym, jak wybrać najbardziej akceptowalną ofertę i nie plącze się w opcjach siatki dla Internetu od XS do XL, opisujemy w tym artykule. NL na „Megafon”, jak podłączyć, jakie są warunki korzystania z tych pakietów internetowych? Te i inne kwestie zostaną omówione poniżej.


Terminy nieograniczone możliwości

Dla wszystkich pakietów internetowych, które zostaną omówione poniżej, stosuje się następujące warunki:

  • w ilości ruchu, który jest przewidziany od XS do L opcji, Internet zapewnia klientom maksymalnej dozwolonej prędkości;
  • Opcja XL bez limitu: szybkość połączeń internetowych maksymalnie w ciągu całego okresu;
  • po spędzeniu głośności, co daje NL z „Megafon” (jak go podłączyć, zostaną omówione poniżej), włącz ograniczenie prędkości – 64 kb / s;
  • aby zwiększyć prędkość, można włączyć dodatkowy pakiet dla kosztów; (Lista dostępnych pakietów można obejrzeć na stronie internetowej operatora telefonii komórkowej lub regionu, należy zadzwonić do firmy infolinii obsługi klienta „Megafon”).

Jak podłączyć NL na „Megafon”. opcja XS

Wielkość pakietu internetowego jest tylko 70MB. Taki ruch internetowy będzie zbliżać się tylko do tych użytkowników, którzy nie są używane często siedzieć w Internecie. Aby zobaczyć codzienne wiadomości i sieci społecznych objętości może być wystarczająca. Aby aktywować usługę w kilku wariantach:

  • poprzez Internet (w prywatnym biurze klienta obsługuje połączenia, jeśli pakiet nie pojawia, to jest prawdopodobne, że za usługi plan nie jest dostępny);
  • wysyłanie wiadomości SMS na numer 05009121 yedinichku (posty ładowania nie jest wykonywana, komunikat odpowiedzi pójdzie o pomyślnej aktywacji pakietu);
  • poprzez typu USSD-żądanie * 236 * 1 * 1 # (czy wiadomość idzie pomyślnej aktywacji pakietu za pokój).

Pakiet aktywacji S

Dla bardziej aktywnych użytkowników Internetu zapewnia pakiet S. zawiera on 3000 MB. Podłączyć może to być wszystkie takie same sposoby, jak poprzedniego pakietu. Różnią się tylko przez połączenie USSD-wnioski i numer, do którego chcesz wysłać wiadomość tekstową.

  • Zespół połączyć – * 236 * 2 * 1 #.
  • Połączenie za pomocą SMS – wysyłanie „1” do numeru 05009122.

Jak podłączyć NL na „Megafon”: Pakiet Internet M

Więcej aktywnych użytkowników sieci, dla których trzy gigabajty ruchu miesięcznie nie wystarczy, można zwrócić uwagę na pakiet M. jej warunkami, każdy abonent znajduje się pomiędzy szesnastu gigabajtów z maksymalną prędkością. Tak więc, jak w poprzednich przypadkach, po przekroczeniu prędkości granicznej jest ograniczona. Jednak możliwość podłączenia dodatkowych worków również obecny.

Jak podłączyć NL na "Megafon" (telefon, tablet, modem)? W pierwszym i drugim przypadku (oczywiście jeśli obsługuje wejście badanej), wprowadzenie polecenia * 236 * 3 * 1 #. Jako alternatywę dla tej postaci, aktywacja może być używany do wysyłania SMS z yedinichku w wiadomości tekstowej na numer 05009123. Jeśli trzeba zainstalować pakiet na modem „MegaFon” Spółką opcji garnitur: za pośrednictwem konta osobistego przez USSD-żądanie (oprogramowanie w starszych modelach nie może wspierać zdolność do wysyłania takich wniosków).

Pakiet L – dla tabletów i modemów

Kolejny pakiet, który jest dostępny dla połączenia abonentów „Megafon” firmy, zawiera większą ilość ruchu – 36 GB. Może być bezpiecznie aktywowana dla tabletów i modemów. Pokaz filmów w trybie online, słuchania muzyki, pliki do pobrania i inne takie operacje mogą być wykonywane za pośrednictwem Internetu i nie trzeba się martwić o sald opakowaniu. A kiedy wreszcie skończy, to zawsze można przedłużyć dodatkową opcję. Aktywacja odbywa się poprzez zamówienie * 236 * 4 * 1 # (lub wysyłając SMS z tekstem yedinichku numer 05009124) przez dowolny z dostępnych opcji.

nieograniczony pakiet

Dla abonentów, którzy chcą naprawdę mają nieograniczony dostęp do Internetu, pod warunkiem pakiet XL. Zgodnie z jej warunkami, połączenie internetowe jest z maksymalną prędkością bez żadnych ograniczeń. Bez względu na ilość danych, które albo spędził, prędkość będzie, jak zawsze, na wysokim poziomie. Zainteresowany tą ofertą? Aktywuj pakiet może być poprzez życzenie * 236 * 5 * 1 # (wysyłając SMS o treści yedinichku numer 05009125).

rozszerzenie prędkość

Wcześniej patrzyliśmy na pakietach internetowych (NL na „Megafon”), jak je połączyć i jakie są warunki użytkowania (wartość powinna być określona w odniesieniu do lokalizacji, więc może się zmieniać). Nadszedł czas, aby dać pewne informacje na temat przedłużenia prędkość. W ogóle, to jest tylko jedna. Ta opcja jest „prędkość Przedłuż 70 MB.” Aktywacja pakietu XS jest poprzez życzenie * 925 * 3 # użytkowników (a także wysyłanie wiadomości z tekstem „1” na numer 05009062). Ilość pakietów danych, które mogą być połączone w miesiącu nie jest ograniczona. Oznacza to, że jak tylko prędkość pakietu spada, łączący opcja przedłużenia stawka, możliwe jest, aby poradzić sobie z tym problemem.

Dla klientów, którzy są zainteresowani w NL na „Megafon” (jak podłączyć do jednego dnia), dostępna jest również do korzystania z opcji „Speed Przedłuż”. Objętość 1 GB może być aktywowany przez jeden dzień, wybierając * 370 * 1 * 1 # (jak również wysyłanie wiadomości z tekstem „1” na numer 05009062).

Nieograniczone pakiety z „Megafon” spółki okazją do korzystania z Internetu na warunkach, które są korzystne dla abonenta – wybierz zyskiem opcję i łączyć w dowolny sposób.