704 Shares 9294 views

Netbook Packard Bell Dot S: Charakterystyka, opis, zdjęcia i opinie

Od dawna na rynku komputerów przenośnych skasowane granicę między netbooków i notebooków, ponieważ każdy producent, starając się zadowolić klientów, tworzy produkt o najmniejszej wadze i maksymalnej przenośności. Bez specjalistów IT w segmencie urządzeń przenośnych już nie robić, tylko oni są w stanie określić cel mobilnego gadżetu i wydaje opinię na temat celowości zakupu.


Głównym celem artykułu – Notebook Packard Bell Dot S. funkcji, opis, zdjęcia i opinie właścicieli pomogą czytelnikowi, aby uzyskać więcej informacji na temat urządzenia, która należy do rodziny netbooków. I porady ekspertów pomogą potencjalni nabywcy muszą zrozumieć gadżet w domu czy nie.

Rozmieszczenie Produkt

Producenci w pogoni za zyskiem, postanowiliśmy zaoferować Netbook Packard Bell Dot S w kilku segmentach. Niedrogiego laptopa koszt 15 000 rubli – to jest po prostu niemożliwe. Ale pozostaje faktem. Ponieważ urządzenie pojawił się w następujących nisz:

 • Przenośne urządzenie do biura;
 • kompaktowy notebook dla studenta;
 • elegancki towarzysz dla samicy.

Oczywiście, wielu ekspertów w dziedzinie IT, zastanawiał się, czy jedno urządzenie jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami i zadowoli wszystkich nabywców tych segmentów. Fakt, że jednoczy wszystkich nisz tylko wartość produktu, ale funkcjonalność, użyteczność i wydajność są osobno. Czytelnik może sprawdzić to sam, badając właściwości urządzenia w tym artykule.

Pierwszy znajomy

Barwnie urządzone karton, wykonany w formie małego dyplomatę, naturalnie przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców. Wewnątrz opakowania, kupujący znajdzie netbook, bateria, ładowarka, instrukcja obsługi, torba do transportu i szmatki Packard ekran Bell Dot S. sterownika (Windows XP i Windows 7) dostarczane są tylko w tych przypadkach, gdy netbook jest sprzedawany z systemem operacyjnym. W innych przypadkach, producent zaleca, aby pobrać oprogramowanie z oficjalnej strony.

W ich opinii, użytkownicy pozytywnie opisać swój pakiet. Wszyscy, bez wyjątku, właściciele, niezależnie od płci, jak teczki tkaniny dla transportu netbook. On jest nie tylko wygodne, ale może również chronić urządzenie przed wstrząsami w upadku.

Wygląd i jakość wykonania

Pytania zaczynają się kupujących ze szczegółowym badaniu laptopa Packard Bell Dot S. Jeśli przeciętny użytkownik jest nadal możliwe, aby przekupić wygląd, ekspert -Generally nierealne. W rzeczywistości, kupujący Acer Aspire One – widać nie tylko na właściwości techniczne, ale również w wyglądzie, w tym miejscu portów, jak również tożsamości wielu elementów. Poważna różnica jest w cenie – pomysłodawca przeglądu jest prawie półtora razy tańsze.

Jeśli chodzi o jakość wykonania, producent nie ma pytań. Wszystkie elementy plastikowe są idealnie dostosowane do siebie, nie ma luz lub centrujące problemy. Dezorientuje błyszcząca powłoka obejmuje urządzenie – jest to łatwe do zera, a odciski palców plastikowy zbierać wielkie. Dno urządzenie posiada matowe wykończenie i jest wyposażony w cztery gumowaną które zapewniają stabilność netbooka na gładkich powierzchniach.

pojemność systemu

W przypadku urządzeń przenośnych specyfikacje Packard Bell Dot S nie są podstawowe parametry, ale wielu potencjalnych nabywców są nadal zainteresowani w charakterze małego laptopa. Dziwnie mało, istnieje potencjał netbooka:

 • Procesor Intel Atom N550, o taktowaniu 1500 MHz;
 • DDR3 jest ograniczona do 2 GB;
 • Intel GMA 3150 zintegrowana grafika;
 • magnetyczny dysk twardy 320 PL wrzeciono, szybkość 5400 obr./min.

Ogólnie rzecz biorąc, na rynku, użytkownik może znaleźć wiele urządzeń przenośnych modyfikacjami. Wszystkie z nich są komponenty zamontowane. Tak więc, na rynku pochodzi najmocniejszy układ, zbudowany na modelu podstawowego z dwoma rdzeniami – Atom N2600, użytkownik jest proszony, aby kupić najtańszy notebook w klasie budżetowej z 1 GB pamięci RAM i dysk twardy 160 GB.

rozmiar ekranu

O oglądania wideo w wysokiej jakości w formacie FullHD, można zapomnieć o wszystkich posiadaczy notebooków Packard Bell Dot S. Charakterystyka ekranie LCD jest słaba. Ten wyświetlacz o rozdzielczości 1024×600 dpi nadaje się tylko do pracy z dokumentami i surfowanie po Internecie. Tak, media podlega netbook, ale odwzorowanie kolorów jest mało prawdopodobne, aby zadowolić użytkowników.

Ale wyświetlanie informacji w słoneczny dzień zachwyci każdego właściciela. Producent wyposażył swój mobilny produkt godny podświetlany diodami LED, który jest w stanie wyświetlać obrazy nawet w jasnych pomieszczeniach. Z tego netbooka jest wygodny do pracy nie tylko w biurze lub kawiarni, ale także w naturze.

urządzenia wejściowe

Nietrudno się domyślić, że mały notebook może być wyposażony w pełną klawiaturę. Producent starał się zapewnić użytkownikowi wszystkie niezbędne przyciski, to jednak poważny wpływ na użyteczność notebooka Packard Bell Dot S. Opinie uchwyty w mediach o klawiaturze są ujemne. Oprócz klawiszy wielofunkcyjnych, producent pozwolił sobie dostarczyć urządzenie z guzikami z krótkim udaru i braku wpływu na palcu. Aby pracować z tekstem na urządzeniu jest niewygodna.

Co do panelu dotykowego, a następnie wszystko jest na odwrót – touchpad jest duży, łatwy w użyciu, obsługuje multi-touch i pytania do niego na właścicieli laptopów nie. Należy zauważyć, że tabliczka dotykowa nie posiada przycisk wyciszania, ale podczas operacji wyłączyć touchpad nie jest konieczne. Faktem jest, że obszar wrażliwy nie reaguje na przypadkowych dotknięć i „duch” jest wciśnięty.

Praca z interfejsami

Użytkownik z wygodna obsługa netbook Packard Bell Dot S zawiera kompletny interfejs nieobecności i portów na przedniej i tylnej ścianie urządzenia mobilnego. Naturalnie trzeba płacić za funkcjonalność komfortu. Tak więc, na prawym końcu znajdzie właściciela urządzenia: wejście i wyjście dla głośników łączących, port USB, blokada Kensington, urządzenia LAN-portowego oraz czytnik kart pamięci.

Lewy panel zawiera: interfejs do podłączenia ładowarki, dwa porty USB oraz wyjścia wideo D-Sub. Co dziwne, że producent nie dostarczył netbook popularny interfejs HDMI, jako miejsce do jego instalacji mnożą.

Oprócz interfejsu przewodowego, przenośne urządzenie wyposażone w WiFi i moduł bezprzewodowej i Bluetooth. Pracować interfejsy te mają wiele pytań. Producent twierdzi, że działa sieci WiFi 802.11 g / n, ale w praktyce okazuje się być nieco inna. Dokonywanie laptopa do pracy w obu sieciach nie będzie w stanie – do wyboru jednego standardu.

Multimedia w urządzeniu przenośnym

Komunikować się z przyjaciółmi i rodziną w dziedzinie filmu za pomocą netbook Packard Bell Dot S, ale tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Chodzi o to, że producent nie zwracają wystarczającej uwagi do narzędzi multimedialnych, odpowiedzialnych za przekazywanie wiadomości głosowych i wideo. Wbudowany mikrofon obudowy znajduje się na górnej powierzchni wyświetlacza, nie ma słyszalnego redukcję szumów. Przy takim układzie pracować bardzo niewygodne. Naprawienia sytuacji może tylko zewnętrzny mikrofon, który posiada wejście audio.

W odniesieniu do kamery, jej jakość nie jest wystarczająca nawet do tworzenia zwykłych zdjęć, nie wspominając o transmisję wideo w czasie rzeczywistym. Co myśleć producent nie jest znana, ale z pewnością nie dla prac multimedialnych w tym urządzeniu.

możliwość rozbudowy

To nie takie proste, a wraz ze wzrostem wydajności urządzenia mobilnego. Producent nie zostawił luk do swoich fanów, którzy chcą nosić laptopa uaktualnić Packard Bell Dot S. pamięci jest ograniczona do dwóch gigabajtów sprzętu (płyta główna nie widzi większych jednostkach objętości) i IDE Format dysku twardego nie będzie w stanie zastąpić nowoczesny dysk SSD. Alternatywnie, jak dysk twardy może być zainstalowany w pamięci flash i pamięci RAM, aby rozwinąć ze względu na karcie pamięci, ale ta decyzja będzie kosztować użytkownika jest zbyt drogie.

Jeśli chodzi o potencjał podkręcania, coś o nim możliwe jest również zapomnieć – przedstawiciel fiskalny z powodu jej zwartości ma słaby system chłodzenia, który nie radzi sobie z przegrzaniem procesora lub zintegrowany układ jest odpowiedzialny za wyjście wideo.

rozwiązywanie problemów

Netbook nie różni się od innych urządzeń przenośnych pod względem wydajności, więc wszelkie uszkodzenia, które mogą wystąpić podczas pracy, są rozwiązywane w podobny sposób. Najczęstszym problemem, że użytkownicy mogą napotkać – jest niefunkcjonalny sterownik sieciowy (przewodowych i bezprzewodowych) w środowisku Windows. Pytanie jest rozwiązany poprzez instalację sterowników innych firm, które zostały dopuszczone do notebooków Acer Aspire One.

Jeśli nie włączyć netbook Packard Bell Dot S, nie trzeba się spieszyć, aby przewieźć go do centrum serwisowego. Zaleca się wyłączyć wymienną baterię na 10 sekund, ponownie podłącz i spróbuj uruchomić urządzenie mobilne. Ogólnie rzecz biorąc, problemy z jedzeniem dążyć do tego gadżetu. Na przykład, ładowarka Hipro nie lepiej zostawić bez nadzoru podłączony do sieci, gdyż nie tylko można przegrzać i spalić i.

Konkludując

W swoich komentarzach, wielu właścicieli ochrzczony notebook Packard Bell Dot S rodzaju symbiozie z kalkulatora z notebookiem. I jest coś. Netbook wyraźnie wymaga pracy – cokolwiek dotknąć, wszystko wygląda jak coś, co realne, ale nie w 100 procentach:

 • tani ekran o niższej rozdzielczości, ale z podświetleniem LED;
 • Ubogie elementy skuteczności, które nie mogą zostać ulepszone;
 • bezprzewodowe interfejsy, które nie pasują do oryginalnego sterownika;
 • obecność mediów, które nie pracują, jak wielu chciałoby.

Wybór, oczywiście, dla potencjalnych nabywców, którzy decydują, co jest dla niego ważniejsze – w rozsądnej cenie, funkcjonalności i wydajności. Jak pokazuje praktyka, aby spełnić wszystkie potrzeby pojedynczego urządzenia nie jest możliwe.