539 Shares 5110 views

Psychologia na co dzień, jak znaleźć skuteczne diety.

Porządek w naszym społeczeństwie przez media, stało się niemal równoznaczne z sukcesem. Kompletny ludzie często postrzegane awarii, niezależnie od jego rzeczywistych osiągnięć.

I to jest fundamentalnie błędne podejście i bardzo agresywny. Ponadto ten stereotyp jest bardzo powierzchowna, kobieta może być kochanym, popularne, popularne, niezależnie od wyglądu, znacznie mniejszą wagę. I mając kilka dodatkowych kilogramów nie jest konieczne, aby połączyć je z niepowodzeń swojego życia i nie trzeba było się spodziewać, że wraz ze zniknięciem ich zmiany na lepsze. I tylko uporządkować wewnętrzne problemy, definiując cel dla zdrowej diety, można rozpocząć odchudzanie.

Jak więc znaleźć skuteczną dietę? W rzeczywistości, każda dieta przyniesie rezultatu, jeśli wyeliminować czynniki, które osłabiają jej skuteczność. I w tym może pomóc zapewnić suschestvnnuyu psychologię.

1. Aby rozpocząć, należy zidentyfikować czynniki, które przyczyniają się do przejadania się i gromadzenia tkanki tłuszczowej w organizmie. Warto przypomnieć słynne zdanie: „nie odkładać tłuszcz osadza się emocjami” jedzenie pokarmów pod wpływem stresu, smutek, a nawet szczęście prowadzi do tego, że ostrość nie jest na jedzenie i pokrewnych uczuć i doświadczeń. Również w sytuacjach stresowych, dostosowując się do nadchodzących wyzwań, organizm często gromadzi się tkanki tłuszczowej, przy założeniu, że w przyszłości może wymagać dużo energii do przetrwania. Aby uniknąć przejadania się w takich momentach staram się oddzielić głodu z pragnieniem, aby coś zjeść, tak po prostu, spróbować zrobić coś, wypić szklankę herbaty ziołowej lub bulionu.

2. Nasz mózg jest w stanie nauczyć się gustów i wydarzenia związane z nimi, a tym samym Niektóre pokarmy powodują nam tylko miłe wspomnienia i zabierze nas w przyjemnej atmosferze dla nas. Jeśli znasz takich produktów, wspomnienia, spróbuj użyć technik wizualizacji, aby powrócić do przeszłości siły wyobraźni i bez narażania ich zdrowie fizyczne.

3. W niektórych przypadkach, nadwaga ma funkcję ochronną, takich jak zdolność do wnoszenia skarg do swojego przyjaciela, nadana mu wszelkie problemy życia, niechęć do zmiany ich charakteru, niechęć do zmiany miejsca pracy. Spróbuj napisać na kartce z korzyści, jakie można uzyskać poprzez nadwagi, ale w kolumnie przeciwnej – korzyści, które daje zdrowej diety i pełne życia.

Po zidentyfikowaniu głównych przeszkód na drodze do szczupłej sylwetki, można przystąpić do wyboru diety. Jednakże, należy unikać zbyt poważne ograniczenia, prowadzą one do tego, że zwykły posiłek zamienia się w kulcie, zakazane produkty zyskują przesadne znaczenie. Słuchaj swojego ciała, może wprowadzać zmiany stopniowo.

Użyj pozytywne myślenie przekonfigurować swoją podświadomość do własnego dobre proporcje obrazu (co jem, co prowadzi do zdrowia i urody, jestem zadowolona z siebie, niezależnie od tego, czy mogę jeść czy nie jeść, każdego dnia jestem coraz szczuplejsze i inni.). Korzystać z innych narzędzi dostępnych, które oferuje nam psychologię, której istnieje wielka różnorodność ćwiczeń autohipnozy do szczegółowych testów introspekcji.

Postawił sobie za cel osiągalnego poziomu zdrowia – 1-2 kg. w tygodniu, więc nie będziesz miał szansę, aby zapisać wynik. Lepiej dokonać znaczących zmian w ciągu roku niż schudnąć na kilka miesięcy, a potem lepiej. Pamiętaj, nowy sposób wyobrazić go sobie tak wyraźnie, jak to możliwe, niech to będzie Twój zachęta.

Wierzyć w sukces, a twoje ciało będzie w niego wierzą.