430 Shares 6639 views

Jest to niemożliwe, aby nauczyć się języka – można zmienić kontekst


Prawdopodobnie, duszny pokój i biurko – nie jest najlepszym miejscem do nauki języka. Nie ustawić żądaną modę i podróży w dusznym samochodzie metra na kurs iz powrotem. Spróbuj zmienić scenerię i porównać wyniki – różnica na pewno będzie zauważalny.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć – tablet (choć dopasowanie i Smartphone), Skype, i bardzo mało pieniędzy, aby zapłacić za korepetycje. Trochę – to nie jest przesada. Na przykład, na Lifehacker.ru opisuje sposób jak nauczyć się mówić po angielsku tylko za 20 $ miesięcznie, studiując z native speakerem kilka razy w tygodniu.

Coworking

Złoty środek: nie rozpraszać prace domowe i nie naciskaj zakresu biura „adres kodu.” można wycofać w negocjacjach, szybki internet i ciszy – nieodłączne atrybuty nauki języka angielskiego przez Skype w twórczym środowisku biznesu i IT-specjalistów. Jako miły bonus kawa, herbata, ciasteczka bez ograniczeń.

kawiarnia

To pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Na przykład, jeśli lunch biznesowy nie było partner może zastąpić nauczyciela w Skype – korzyści z dobrego Wi-Fi nie jest niczym niezwykłym w zakładach gastronomicznych. Jednocześnie będzie można omówić kulinarnych, które z pewnością będzie przydatna w następne wakacje w badaniach morskich gadów z menu gdzieś w Grecji lub na wyspach.

anty-kawiarnia

Idealny do systematycznego treningu na Skype, a także opcja gospodarki aby nie wydawać zbyt dużo na jedzenie. Jako miły bonus, innej żywności, która nie pozwoli na przytyje, ekscytujących zajęć i gier. Rozwinięty komponent społeczny z tych miejsc będzie przełączać po zajęciach do innej działalności. Proste i gustowne.

samochód

Być może ktoś ten sposób uczenia się języka może wydawać się zbyt egzotyczne. Ale jeśli trzeba wydać na co dzień w ruchu miejskim na kilka godzin, to dlaczego nie skorzystać z szybkiego mobilnego Internetu. Jednocześnie komunikować się z opiekunem pomoże rozjaśnić „rozrywki” i nauczyć się kilku struktur gramatycznych. Można nawet kilka pięter do komunikowania się z duszami innych użytkowników dróg. Ale lepiej gdzieś w Azji czy Afryce.

podczas spaceru

Dlaczego nie – nie bój się przełamać stereotypy. Jest to po prostu trzeba dodatkowo zainwestować w zestaw słuchawkowy. Można udać się do swojego ulubionego parku czy wreszcie znaleźć czas, aby odwiedzić atrakcji w ich rodzinnym mieście. Że temat jest gotowy do komunikowania się z nauczycielem, a szczególnie użyteczny magazynie nowych słów.

Na plaży w czasie wakacji

Teraz można znaleźć karty SIM, które oferują mnóstwo atrakcyjnych taryf dla mobilnego Internetu za granicą. Na przykład linia lotnicza Lufthansa wraz z MTX Połącz operatora oferującego nieograniczony dostęp do Internetu w całej Europie i krajach WNP do 10 euro dziennie. Lepiej wydać nieodpłatne megabajtów angielskiego na Skype niż uszczelek na Facebooku.

Zamiast epilogu

Chciałbym zaoferować i samolot. Do niedawna było to niemożliwe, aby taki sen, ale dziś wiodące linie lotnicze na niektórych lotów długodystansowych oferują dostęp do Internetu przez około 20 euro. Wszystko cokolwiek, ale blokują Skype ze względów etycznych. Jednak w tym przypadku, płyta jest już łatwiej znaleźć anglojęzyczny towarzysza.