705 Shares 3482 views

Jak z satynową tasiemką, aby rozety Porady

Udekorować swoje domy, nie koniecznie kupić drogie markowe ubrania. Można pokazać trochę wyobraźni i spróbować zrobić to sam. Ten artykuł pokazuje, jak z satynową tasiemką do rozety.


W każdym domu, gdzieś tak bezpański kawałek tej wspaniałej Basma, można go kupić w sklepach i tkanin i akcesoriów. Należy zauważyć, że może to być dowolna szerokość, w zależności od tego, co chcesz, aby efekt końcowy, na przykład wąskie pasmo będzie włączyć małe pąki.

Przed dokonaniem taśmy rozety satyna, przygotowanie miejsca pracy. Aby to zrobić, trzeba będzie dopasować wątek Basma, igły, nożyczki, zapałki lub zapalniczkę. Kolejny niuans jest to, że te róże są w kilku formach: skręcona, plisowana, Alcea. W zależności od tego, co chcesz Pączek, duży czy nie, trzeba podjąć szeroką lub wąską wstążkę. Powiedz nam, jak zrobić z satynową tasiemką rozeta mała.

Bo to jest możliwe, aby szerokość taśmy o dwa i pół centymetra. Najpierw trzeba delikatnie spalić krawędzie do Basma nie rozpadły. Dowiedz się niezbędną długość mnożąc szerokość przez dwadzieścia. W celu pączek różany, trzeba aby otoczyć brzeg taśmy pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Następnie złożyć dwa razy w ciągu pięciu milimetrów. Następnie, dla wygody, aby owinąć taśmę w zarodku, trzymać go w lewej ręce, a prawy koniec taśmy jest wygięta pod kątem trzydziestu stopni. Ponieważ wiruje wokół jej zarodku, nadal, dopóki nie zostanie zakończone, lub do pożądanych rozmiarów róż. Aby stało neater, czasami koryguje jej palce, a następnie tworzą piękny kwiat. Po zakończeniu, należy za pomocą kilku szwów naprawić różę. Małe pąków bardzo ładny wygląd, jeśli zamknąć kilka kawałków.

Jak zrobić rozety wstążka Satyna dużym rozmiarze? Aby to zrobić, trzeba będzie szeroki Basma. Dla tego typu kubków taśmowych prostu nie wyciąć, aby zaoszczędzić pieniądze. Podobnie jak ostatnim razem, krawędź konieczne jest przetwarzanie lżejsze. Basmu Złożyć na pół. Przechowywać w zakładce lewej i prawej – reszta taśmie. Ponadto, niższy jest jej tylna fałdę pod kątem dziewięćdziesięciu stopni w stosunku do zewnętrznej i zginać do góry. Jesteś, że tak powiem, składane akordeonie. Powtórz tę procedurę do momentu, aż pojawi się żądany rozmiar róży. Trzymając końce taśmy zwolnić całą resztę. Teraz trzymając jednej krawędzi, wyciągnąć z drugiej zaś – róża powstaje. Tak, że nie złamał, naprawić go z wątku.

Ozdoby z wstążki satynowe są często wykorzystywane jako dekoracji odzieży. Na przykład, małe pąki, można zmieniać ubrania Dziecięce, będzie wyglądać nowa i oryginalna. Szczególnie teraz, że wiesz jak zrobić taśmy rozety satyna, i nie będzie zbyt trudne, aby go utworzyć. Ten rodzaj dekoracji można wykorzystać do dekoracji włosów. Na przykład, po dokonaniu pączek, wziąć gumkę i przypiąć go specjalną naklejką. To akcesorium nie będzie nic!