323 Shares 3006 views

Żółte kwiaty – separacja czy miłość

Żółte kwiaty w śnie może zapowiadać się zarówno pozytywne, jak i negatywne wydarzenia. Bardzo istotne są okoliczności, w których prividelos marzenia i uczucia, które towarzyszy mu.


Kolekcja książek marzenie: żółte kwiaty – What Dreams

Jeśli miał kilka żółtych kwiatów, wtedy sen jest zazdrość, wątpliwości, strach i niepewność. Zobacz kwiaty – do stanu aktywnego poszukiwania drugiej połowie i otwartości na nowe doświadczenia i wrażenia. Im więcej i bardziej wyraziste sny, te będą bardziej interesujące i sensowne życie ludzkie. Ponieważ książka sen mówi, żółte kwiaty, które jest osadzone ogród, oznacza to, że dana osoba będzie mieć nową siłę do działania.

Żółty kolor jest symbolem nadziei. Dlatego taki sen może oznaczać wiarę w lepszą przyszłość. Jednakże, jeśli kolor jest jasnożółty, pomarszczone lub żółknięcie liści – aspiracje nie przeznaczone do marzeń. Daj człowiekowi – do rozstania z nim. Tear – do dobrobytu. Przyjemny zapach kwiatów – do przyjemności, radości i komfortu.

Żółte róże marzyć do przyjaznych stosunków. Również ten sen może oznaczać tajną miłość, która może prowadzić do rozstania z aktualnymi wybrany. Mimosa – rozpylać w próżnych uczuć i straty czasu.

Żółte stokrotki – do niezdecydowania w zmysłów, jak również do małżonka zazdrosny o to, że ktoś ma marzyciel zbyt jasne i uporczywe zaloty.

Żółte tulipany są symbolem wiosny, seksualności i światłem słonecznym. Mogą również oznaczać bogactwo i oddzielenie od ukochanej osoby z powodu zdrady, zdrady i oszustwa. Jeśli sen jest związany z pewną osobą, związek z nią w prawdziwym życiu są pełne obłudy i kłamstwa. Uzyskaj tulipany jako prezent od kochanka – jego niewierności. Jeśli marzyłeś o czerwonych i żółtych kwiatów, śniący oczekuje, zabawa, radość i wzajemności uczuć.

marzenia mniszka dla szczęśliwego życia rodzinnego, szczęśliwego małżeństwa i zdrowego potomstwa. Poza tym, ten kwiat symbolizuje prawdę i marzenia radosnych chwilach. Zbierz mlecze – plany ze względu na dobry zbieg okoliczności.

Miller Dream Book: żółte kwiaty – co oznacza sen

Aleja z żółtych chryzantem w połączeniu z białymi oznacza stratę, która zostanie następnie smutek i nasilać podatność śniącego. Kwitnące mlecze na zielonej trawie – Powodzenia i szczęśliwego związku.

Azar sonnik

Żółte kwiaty marzyć do zdrady w miłości. Powąchaj we śnie – to wspaniałe i radosne wieści rzeczywistością. Spacer aleją z białych chryzantem , w połączeniu z żółto – nostalgię za minionym miłości.

Mężczyzna sonnik

Bukiet żółtych kwiatów marzyć do zerwania stosunków.

Lofa Sen Book

Żółte róże marzą o przyjaźni. Narcyz – symbolizuje wyświetlenie własne „ja”, egocentryzm i narcyzm marzycielem.

Hasse Sen Book

Żółte żonkile w połączeniu z białym – do niewierności ukochanej osoby.

Gorliwy sonnik

Żółte róże mogą marzyć do strachu lub zdradę.

gypsy Sen Book

Białe stokrotki znaczy lojalność wobec drugiej połowie. Żółte stokrotki symbolizować zazdrosny mąż (żona), śniącego ze względu na fakt, że ktoś ma swoje wymowne oznaki zainteresowania.