785 Shares 3579 views

Przepisy Biathlon i bandy. Opis gry sportowe.

Każdy sport ma swoje jasne zasady niezgodności, które powinno być karane grzywną. Dokładnie takie same jak zasady karania każdego rodzaju różnych dyscyplin sportowych. A wszystko dlatego, że sport obejmuje różnorodne gry i zabawy. Ale w tym artykule powiem czytelników o zasadach biathlon i bandy.


Biathlon jest uważany za dość spektakularny widok sportów zimowych. Zawiera on składniki, takie zawody jak strzelanie i narciarstwa biegowego. Można również zauważyć, że do tej pory jest to najbardziej popularny sport nie tylko w Rosji, ale również za granicą. Być może dlatego wielu czytelników są dziś zainteresowani zasadami biathlon, które zostaną omówione dalej.

Przepisy Biathlon.

Aby poruszać się w tym sporcie zabronione jest stosowanie wszelkich innych środków, z wyjątkiem kijki i samych nart. Podczas gdy w tym samym czasie, gdy są one wybierane nie mają żadnych szczególnych wymagań. Główną rzeczą, która odpowiadała na nartach antropometryczne sportowca (y). Oznacza to, że muszą one być zgodne z rozwojem uczestnika wyścigu lub maksymalnie wynosić co najmniej cztery centymetry. Ale maksymalna długość nart w tym przypadku nie jest ograniczona. Zazwyczaj biathletes używać światła szerokość wyścigi narciarzy pięciu centymetrów i waży dwieście pięćdziesiąt gramów.

Biathlonista konkurencji (ka) będzie trwał około odległości 7,5 – 20 kilometrów, co zatrzymuje tylko dla strzelectwa sportowego na strzelnicy. Strzelanie odległość jest taka sama dla wszystkich uczestników i wynosi 50 metrów. Pukanie 5 targets sportowca ma dokładnie 5 rund. Ale w przekaźniku każdy uczestnik dodaje trzech dodatkowych rund.

Przepisy Biathlon nie może obyć się bez kar, które będą stosowane na strzelnicy. Dla każdego brakuje w poszczególnych wyścigach sportowców dodał karnych minut, a dla wszystkich pozostałych pętli dyscyplin karnego – 150 metrów.

Innym ciekawym i najmniej popularnym sportem jest zasady hokeja które nieznacznie wieloaspektowy. No wiesz, to prawie do piłki nożnej, a nawet na ldu.S każda strona gra 11 zawodników.

zasady hokeja z piłką.

Jak pojawił się na Lodzie w ojczyźnie futbolu w Wielkiej Brytanii. Być może dlatego w 1891 roku to pierwszy opublikowany zbiór zasad został silnym wpływem futbolu. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że przyszedł po hokej, w świetle którego odziedziczył dużo jak on.

Zgodnie z zasadami hokeja na trawie z piłką podobny do wielkości piłki nożnej, choć wypełnionej lodem. Wiadomo również, że w hokee piłki ma sztywny system kar. Tu rzeczy nie są tak proste, jak biathlon sportowej, w której gracz zostanie usunięty z pola, a przez 1-2 minuty.

Jeśli gracz naruszył którykolwiek z przepisów, sędzia pokazuje mu konkretną kartę, której kolor odpowiada chwili jego wydania zewnętrznego pola. Biała karta utrzymuje gracza z boiska 5 minut, a niebieski – 10.

Pomimo faktu, że wydajność na polu najlepsze jedenastu zawodników wybranych przez trenera gry, mogą one zostać zastąpione wielokrotnie w dowolnym momencie.

W ostatnich zmian w przepisach zostały wprowadzone dwie poprawki, z których jeden – niezdolność do czasu w trakcie gry. Innym przykładem jest niemożność wymiany gracz (S), przy kątowym zderzeniu.

przepisy bardzo podobne do piłki nożnej, na przykład, nawet podczas przerwy w grze na lodzie. Jest też jeden ostatni raz czterdzieści pięć minut, a kiedy trzeba dodatkowy czas dodaje dwie połówki piętnaście minut. Ale podczas gdy gracze są już gry w hokeja na lodzie. A to znaczy – do pierwszej bramki. System kar w kącie, wolnych i karnych kopnięć jest taka sama. Dokładnie, jak również zakaz stosowania broni dla wszystkich graczy polowych, sytuacja „z gry” i zakazu użycia rąk w grze bramkarza (poza shtrafploschadku).