262 Shares 9548 views

Chiński lampion lub latać kule – Jak dać niezapomniany wieczór

Przyszedł do naszych brzegów lampiony ze Wschodu, to skąd pochodzą. Jednak są one nazywane chińskie lampiony. Z biegiem czasu ich popularność zacznie rosnąć z nami.

Tradycja mówi, że pragnie kulki Zhuge Liang po raz pierwszy zaczął być używany na całym końca drugiego i początku trzeciego wieku w kampaniach wojskowych. Uważa się, że te wszczepiane obawiać wroga. Więc źródła w rzeczywistości Glace.

Braley duże torby papierowe i dolna część była wprowadzona nafta, ogrzane powietrze z lampy grzewczej popychany do góry konstrukcji dźwigu. Wrogie siły myśli, jeśli niektóre niektóre bóstwo na stronie Zhuge Liang, jednym słowem, były zmieciony w przerażeniu od światła w powietrzu.

Według innych kont, chińskie lampiony zostały wykorzystane przed ery generała Chzhuge Lina, mniej więcej w III wieku pne, co prowadzi nas do Dzhozef Nidhem. Początkowo używane do dostarczania sygnałów sterujących wojsko chińskie lampiony serce stopniowo zaczęła nabierać na znaczeniu religijnym w krajach wschodnich.

Pisarz i fotograf Chzhou Sin w 2005 roku pojawił się na drugiej linii w Journal of the Arts i rozrywki w konkursie organizowanym dla dziennikarzy prasy światowej, tylko za to, że nakręcony wspaniały widok na jedną z morza Tajlandii wybrzeżach 5000 chińskich lampionów zabrał do nieba na cześć pamięci tragedii trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim. Zatem, oznaczając masowe pojawienie kulkami chce w ciągu ostatnich kilku lat, a za szczególne – począwszy od 2006 roku w Europie.

bale bazowych pragnienia zwykle wykonane z lekkich gatunków drewna – na przykład bambusa łodygi. Zamiast pędnika zużytych materiałów bawełnianych cieplnej, która jest impregnowana dobrej palnego wosku. Ten impregnowane tkanki przymocowany do poprzeczki ramy. Spalanie substancji chemicznych – inny sposób na uzyskanie spalania substancji. Na podstawie kładzie się na piłkę, to jest zwykle wykonane z papieru ryżowego, impregnowanego specjalnym narzędziem, możliwe jest także, aby dodać wykorzystania technologii w Mulberry. Zrób chiński lampion kształt może być zupełnie inna: od prostych sfer, kończąc na najbardziej niesamowite.

Podobnie jak w balonie w niebieskiej latarki odbywa się wewnątrz komory podgrzewania powietrza, powietrze rozpręża się, staje się mniejsza niż gęstość wewnątrz niż od zewnątrz. A nasz chiński lampion pływających w zimnej atmosferze.

Gęstość powietrza z wnętrza latarki jest obliczany przez proste wzorze fizyki szkoły kursu.
Ciesz latający Chiński lampion może wynosić około 15 – 20 minut, w czasie których zabiera do nieba tyle co tysiąc metrów.
Warto zauważyć, i jak bezpiecznie uruchomić chińskie lampiony. To nie może być stosowany w pobliżu lotniska, a także bardzo blisko do instalacji zagrożenia pożarowego. Poza tym to nie jest pożądane, aby pozwolić nubesny latarkę w wietrznych warunkach.