604 Shares 3614 views

Jak zrobić koryta dla królików z rękami

Króliki obecnie zawierać nie tylko w gospodarstwach rolnych, ale również w mieszkaniach miejskich. A jeśli dom mieszka w mieście jest zazwyczaj zwierzę dekoracyjny, który jest wyposażony we wszystkie niezbędne w warunkach wiejskich jest często wymagane do wytworzenia pewnego inwentaryzacji na własną rękę. Na przykład, czy koryta dla królików z rąk lub korycie. Jednak budowa jest ustawiony takich urządzeń. Po tym wszystkim, powinien on być nie tylko niezawodne, ale również niedrogie.

powołanie

Dlaczego muszę koryta dla królików, z ich rąk wykonane lub prefabrykowane chyba nie trzeba wyjaśniać. Króliki – małe stworzenia ruchu na tyle, a woda jest tak niezbędne jak jedzenie. Jednak mobilność tych gryzoni stawia dodatkowe wymagania dla takich osób pijących. Nawet w dość dużej klatce mogą podczas ruchu do obalenia pojemnik z wodą lub skazić go. Dlatego takie urządzenia muszą być dobrze zabezpieczone, lub być dość masywny. I znowu, bardzo często na pytanie jak zrobić pijącego dla królików z ich rąk, ponieważ powstaje szeroka miska z wodą z jakiegoś powodu kochają świętować naturalną potrzebę. Prowadzi to do zanieczyszczenia wód, i nie bardzo czysty płyn może być niebezpieczne dla zwierząt, ale oni sami nie będą pić tych wód. Więc trzeba stale aktualizować i oczyścić butelkę wody, która nie jest zbyt wygodne. Dlatego lepiej jest, jeśli Koryta dla królików, własnymi rękami to zrobić bardzo prosto, to mała średnica.

Jakie są pijący?

Najprostszym wersję takiego poidła – cyna, przymocowany do prętów klatki. Oczywiście, ten wariant ma zbyt wiele oczywistych niedociągnięć, więc nadaje się tylko jako tymczasowe. Innym sposobem, jak zrobić koryta dla królików z rąk, jest użycie konwencjonalnego plastikową butelkę. Znajduje się poziomo w części górnej otworu jest tej wielkości, aby swobodnie przechodzić do głowy królika. Następnie pijącego silniejsze na ścianki komórek i jest wypełniony wodą. Wada: w celu uzupełniania zapasów wody, trzeba być wewnątrz komórki. I czyste to będzie dość trudne.

Znacznie lepsze Itself manifestuje to kolejny projekt, który jest również bardzo proste. Plastikowe butelki napełnione wodą jest zamontowany na prętami klatki i jest umieszczony poniżej zbiornika, dzięki czemu szyjka prawie dotyka dna. Teraz trzeba odkręcić korek. Pojemnik jest napełniony z wodą, a ciecz nie przelewowy. A potem, kiedy króliki będzie napić się wody do określonej kwoty, nowy wejdzie automatycznie butelkę wody z butelki. Jeżeli króliki są liczne, można użyć plastikowego pojemnika, duża ilość (na przykład trzy litr), mieści się w okrągłym miski na stojaku, takie jak para drewnianych barów. Zasada działania jest taka sama: świeża woda popłynie w porządku malejącym stary.

Hodowcy często budować ogrodzenia dla królików z ich rąk. Następnie musimy niezwłocznie dostarczyć produkt w podajniki i waterers dla gryzoni, więc były one wygodne. Wystarczy pamiętać, że w poideł metalowych w zimnej wodzie może zamarznąć. Polecam nawet w takich królików pogodowych nie produkują wodę i śnieg, że są one chętnie jedzą. A potem małe zwierzęta są zdrowe i szczęśliwe, a to wymaga jego gospodarza.