718 Shares 4255 views

Przykłady „Sable 4×4”

Mikrobusów i małych ciężarówek GAZ kilku lat produkowane nie tylko z napędem na tylne koła, ale także, aby zakończyć. Ale ostatnio mają pod maską i nastąpiły zmiany. Teraz, "rodzina Sable-GAZelevskaya" ma diesel.


Narzędzie van „Sobol 4×4” Cummins diesel samochód osobowy wszystkim napędem na cztery koła produkowany dzisiaj Niżny Nowogród roślin. Wyłącznie zmienność pasażer „Sobol” z napędem na wszystkie koła, aż do gazu Produkuje. Po tym wszystkim, standardy bezpieczeństwa dla wszystkich nowych autobusach muszą być zainstalowane hamulce anti-lock. „Gazela” wyposażona jest w nim, a dla „Sable 4×4” to nie jest jeszcze przystosowany – wszystko z winy innego zawieszenia.

Tak więc, „najbardziej pasażer” z napędem na wszystkie koła „Sable” jest obecnie uważany za wersję kombi GAZ-27527-398 S. Jest to skomplikowana maszyna kodyfikacja alfanumeryczny z kryjówka metalu furgonetki. Van wyposażony jest w podwójną kabiną siedmiu pasażerów. W tylnej części znajduje się niewielki ładowni.

Napęd na wszystkie koła pojazdu esencja „Sobol 4×4” jest widoczny z daleka. Zginać i spojrzeć na dole to nie ma potrzeby. Uprzejmy człowiek widzi ogromny prześwit. Doświadczony kierowca musi zwrócić uwagę na rurce dozującej, co jest doskonale widoczne w środkowej części dolnej, jeśli spojrzeć na to, oczywiście, na boku. Koło zębate osi przedniej jest umieszczona w przedniej części pojazdu.

Narzędzie siedem-osobowa „Sobol 4×4” jest wyposażona w kabinę dwurzędowym. W pierwszych trzech pasażerów umieścić jej numer, a drugi – cztery. Wyposażona w kabinę z trzema drzwiami: przedni bok w tradycyjnym stylu huśtawka. Z tyłu jest tylko jedno boczne drzwi. Znajduje się na prawej burcie. Ta wersja z drzwiami przesuwnymi. W uzupełnieniu do „Sobol 4×4” ma ładunek zatoka wyposażoną Drzwi skrzydłowe. Przedziału pasażerskiego i towarowego oddziela metalowej ściany.

Lądowanie na siedzeniu kierowcy nie ma jak siedzi za kierownicą zwykłych samochodach. W rzeczywistości, to wtargnięcie do kokpitu SUV z imponującymi odprawy. Dogodnie usytuowany za kierownicą, kierowca czuje, że nie jest to samochód, a nie samochód. On dostaje wrażenie, że doświadcza siedząc za kierownicą klasycznej starej SUV. Ale SUV bardziej wygodne!

Panele są wykończone samochodzie dość prosty z tworzywa sztucznego, a kabina nie wygląda elegancko. Ale czy to możliwe, aby spodziewać się czegoś więcej z krajowych samochodów przy stosunkowo niskiej cenie?

Nasz „Sobol 4×4” idzie na prawie każdym terenie, na ten, na którym chcemy podróżować. Niech nie działa po raz pierwszy, drugi, trzeci, ale robi postępy, a nawet wychodzi z wąwozu! I tylko wtedy, gdy głębokość śniegu jest naprawdę duży, samochód siedzi na mostach.

Ale samochód „Sable Barguzin 4×4” na drodze nigdy nie zawieść. Idzie do śniegu łatwo brudu obrzydliwe, ale w pereobuvshis ekstremalne opony, można jechać.

To nie jest Runabout miasto – krążownik na drodze, torując jej koleiny. Urządzenie przeznaczone jest dla duszy i dla przyjemności. Wystarczy wziąć rodzinę lub firmę i podróżować w miarę możliwości.