122 Shares 5872 views

Węglowodan naprzemiennie. Zasada moc, spalić tłuszcz

Każdy, kto kiedykolwiek przyklejona do sztywnej niskokalorycznej diecie, wie, że efektem ubocznym zmniejszenie masy ciała jest zanik mięśni. Oznacza to, że wynik byłby bardziej poważne ograniczenia złe, ale luźne ciało. Oczywiście, taki wynik jest zadowolony bynajmniej nie wszystkich.


Oczywiście, możemy doradzić utraty wagi podczas diety aktywnie angażować się w sporcie. Ale, po pierwsze, z zastrzeżeniem sztywnej diety ciała pewno przejdzie do trybu „oszczędnościowego”, starając się tkanki tłuszczowej. A po drugie, gdy jakoś nie bardzo chcą mieć menu tylko zielona sałata i piersi kurczaka, angażują się w miejscu, ponieważ musi pojawić się uczucie słabości z taką mocą.

Uważa się, że sytuacja może być skorygowany, stosując zasady diety białkowej. Jednak ścisłe ograniczenie węglowodanów jest mało prawdopodobne, aby spowodować przypływ entuzjazmu do treningu sportowego. Która siłownia, nawet jeśli lenistwo ruch?

Na szczęście, dziś dostępna technika, która nie tylko pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale również zapisać swoje mięśnie. Technika ta nazywana jest węglowodan naprzemiennie. Ta metoda odchudzania jest bardzo popularny wśród sportowców, zwłaszcza tych, którzy są zainteresowani w kulturystyce. Jednak nawet ci, którzy są zaangażowani w działania po prostu zachować kształt, może skorzystać z tej diety.

Węglowodan z przeplotem na podstawie faktu, że stale zmienia się ilość węglowodanów w codziennej diecie. Oni wtedy poważnie ogranicza, wręcz przeciwnie, wprowadza się w dużej ilości. Cały okres utraty wagi jest podzielona na cykle cztery dni na tej diecie. Pierwsze dwa dni ilość węglowodanów do minimum, a białko w pożywieniu powinna być wystarczająca. Tak więc, z reguły wymagają sportowców nadwozi w niskiej zawartości węglowodanów dniach konsumować 3-4 gramów białka i węglowodanów 0,5-1,5 g na kilogram masy ciała. Trzeci dzień to wysokiej diety węglowodanów, w tym okresie zaleca się spożywać 5-6 gramów węglowodanów i 1-1,5 g białka na kilogram masy ciała (należy pamiętać, że zasady te są przeznaczone dla sportowców, którzy są aktywnie uprawiających). Czwartego dnia sugeruje, że ilość białka i węglowodanów w diecie równe, to znaczy, na kilogram mają 2-3 gramów białka i taką samą ilość węglowodanów. Pod koniec każdego cyklu jest powtarzany cztery. Aby osiągnąć ten efekt, co do zasady, zaleca się powtórzenie przemienności węglowodanów do 10-15 cykli. W rezultacie korzystanie z wagi systemu jest ograniczona, a mięśnie pozostają w tym samym stanie.

Węglowodan naprzemiennego nie jest „cudowna” dieta, wszystko jest zupełnie naturalne, jako podręcznika fizjologii. Otrzyma mniej w ciągu pierwszych dwóch dni od węglowodanów, organizm jest zmuszony do korzystania z dochodów z własnego źródła energii – tkanki tłuszczowej. Pod koniec drugiego dnia węglowodanów „głodzenia” proces lipolizy jest zmaksymalizowane. Wydawałoby się, dlaczego nie kontynuować w tym samym duchu, tworząc sztuczny niedobór w organizmie „paliwa”? Fakt, że ciało ludzkie ma zdolność do szybkiego przystosowania się do różnych sytuacji. A jeśli węglowodany czczo trwa dłużej niż dwa dni, zawiera mechanizmy stresu. Ciało postrzega sytuację z niedostatecznego spożycia węglowodanów jako zagrożenie dla przetrwania i zaczyna energicznie oszczędzać cenną substancję ratującej życie – tłuszczu unoszące się na „przetwarzanie” mniej wartościowego w tym względzie, komórkach mięśniowych.

To z tego powodu, że dieta nazywa węglowodanów zaleca naprzemienne że na trzeci dzień, aby zwiększyć spożycie węglowodanów, aby dać swoje ciało „uspokoić” Czas i „zrozumieć”, że węglowodany stanowią glikogenu dość. Czwarty dzień diety jest konieczne, aby ustalić wynik.

Zatem, organizm nadal stracić tkanki tłuszczowej i tkanki mięśniowe pozostają w tym samym stanie. To zaleta diety węglowodanów sekwencji. Menu niskowęglowodanowej dni od tej diety polega jeść ser, jaja, wołowina, kurczak, ryby. Jako uzupełnienie tych produktów rekomendowanych przez sałatek wykonanych z non-skrobię warzywa lub gulaszu warzywnego. Wysokie dni węglowodanów zaleca się pić owsiankę z płatków owsianych, kaszy gryczanej, ryżu, owoców, makaronów. Jak można gotowane piersi z kurczaka lub rybę jako składnik białka. czwarty dzień, menu jest zrównoważone menu, w którym ilość białka i węglowodanów jest w przybliżeniu równe.

Ale jak szybko można schudnąć stosując naprzemienne węglowodanów? Wyniki, oczywiście, wszystko będzie inaczej, ale średnio o ścisłe przestrzeganie zaleceń dotyczących cyklu czterech dni trwa około kilograma czystego tłuszczu.

Jeszcze inną zaletą tej diety jest to, że jest to dobra tolerancja psychologiczny. Gdy dieta jest zróżnicowana, w dniach wysokiej węglowodanów słodycze mogą poddać coś smacznego (oczywiście w umiarkowanych). Jednak najważniejszą zaletą stosowania tej diety jest to, że w procesie utraty wagi jest tłuszcz idzie zatem dieta przyczynia się do poprawy wyglądu i centrum fitness odchudzanie.