401 Shares 7482 views

Jak gotować kukurydzę w kuchence mikrofalowej: kilka wskazówek

Oczywiście, gotowana kukurydza – ulubione danie dla wielu ludzi, ponieważ jest to najbardziej satysfakcjonująca i użyteczne. Dodatkowo, rośliny zawiera mnóstwo zdrowia składników odżywczych i pierwiastków śladowych, a mianowicie, fosfor, żelazo, magnez, potas, fluor, witaminy A, C i K.


Do tej pory nie jest cały arsenał sposobów wytwarzania wyżej produktu. Jednak gotować kasze w zwykłej patelni – to znaczy wydać ogromną ilość czasu, zwłaszcza jeśli nie masz bardzo młode uszy. Mogę gotować kukurydzę szybciej? Oczywiście. Można to zrobić w kuchence mikrofalowej. Ile gotować kukurydzę w tej wspaniałej technologii? Tylko trzy kwadranse, a jeśli zakupiłeś bardzo młodym uszy małe wymiary – czy nawet piętnaście minut.

Jednak należy zauważyć, że nie wszyscy mają informacje o tym, jak gotować kukurydzę w kuchence mikrofalowej. Należy pamiętać, że jedzenie gotowane w kuchence mikrofalowej, nieco niezwykły smak, który wielu dawna zauważane i doceniane. Ci, którzy są zainteresowani, jak gotować kukurydzę w kuchence mikrofalowej należy mieć świadomość, że ta metoda jest całkowicie ugotowane potrawy zachowują swój kolor, smak, i składniki odżywcze i mikroelementy.

Jednak należy zauważyć, że potrawy, które są przygotowywane w kuchence mikrofalowej, nawet wizualnie odróżnić od gotowane w sposób standardowy, dzięki którym mogą być trudne do określenia stopnia ich gotowości.

To z tego powodu, że naczynie należy dany czas na stojąco, że w końcu „come down”.

Tak, zwracamy się do praktycznego rozważeniu jak gotować kukurydzę w kuchence mikrofalowej.

Pierwszym etapem jest przygotowanie produktu do obróbki cieplnej. Usuń zewnętrznych liści z kolb i kukurydzy jedwabiu. Końcówki są umieszczone na obu końcach zbóż i musi być cięte. Następnie każdy płukania ucha w zimnej wodzie. Niektórzy eksperci w kwestii, jak gotować kukurydzę w kuchence mikrofalowej, dla lepszego mycia powyższego zbóż zaleca się używanie miękkiej szczoteczki.

Następnym krokiem jest owinięcie co ucho ręcznikiem papierowym, po czym należy je naprzemiennie zanurzonego w wodzie. Należy to zrobić jak najszybciej, aby nie przesuwać w uszkodzeniu. Następnie delikatnie wycisnąć zalecanej splot z kukurydzy. Pozostaje umieścić produkt w płaskim naczyniu i wysłać go w kuchence mikrofalowej. Wybierz maksymalną moc i czekać na około piętnaście minut.

Gdy kuchenka zasygnalizuje, że kukurydza jest gotowane, nie powinien natychmiast odzyskać cob – daj im trochę później. To danie jest zwykle podawane z dodatkiem soli lub masła. A ktoś bardzo skutecznie łączy go z różnymi przyprawami.

Niektóre z nich są zainteresowani pytaniem, jak ugotować młodą kukurydzę, gdy bardzo mało czasu na przygotowanie. Można użyć najbardziej prosty sposób. Płatki umieścić w worku plastikowym, zamknąć go szczelnie, wysłać w kuchence mikrofalowej, wybierz następujące opcje: moc – 800 watach, czas trwania – około dziesięciu minut.