535 Shares 2403 views

Bloody Mary. Fakt czy fikcja?

Bloody Mary – jedna z najbardziej znanych postaci z horrorów. Opowieści o niej od czasu do czasu można przeczytać w gazetach i zobaczyć w telewizji. zamarza one duszę i łaskotać nerwy, ale czy nie ufać wszystko co mówią?

Bloody Mary, legenda, która żyje do dziś, po raz pierwszy spojrzał na czytelnika ze stron magazynu w 1978 roku. Wtedy pisarz Janet Langlo opisała historię. W tych dniach, w USA został on bardzo popularny wśród nastolatków. O to opowiedziana na imprezie. Dziewczęta i chłopcy wykonywane rytuały powołując ducha pojawiać. Prawdziwe pochodzenie legendy nie jest znana. Opinie różnią się w tej kwestii. Niektórzy uważają, że Bloody Mary – czarownicę, która w starożytności była spalona za czary. Dla innych jest to zwykła kobieta, która zginęła w wypadku samochodowym. Wszyscy zgadzają się, że tragedia się z nią stało w stanie Pensylwania.

Według najpopularniejszej wersji w lesie żył samotnie w starej kobiety. Zebrała zioła i ma kilka ludziom szczególnego rodzaju usług związanych z domniemanym czary. Ludzie nazywali ją Krwawą Mary i starał się starej kobiety dom partii. jej dotknąć, nikt nie odważył, bo będąc doświadczonym czarownicą, mogła zesłać każdą klątwę na rodzinę i domu sprawcy. Ludzie wierzyli w nią głęboko i ukrywali złości i staruszkę.

W pewnym momencie, w okolicznych wsiach zaczęły znikać małe dziewczynki. Rodzice i wszyscy mieszkańcy szukali dzielnicę w nadziei znalezienia ich żywcem. Ale dzieci powinny być miał. Ktoś wpadł na pomysł, że winy za Krwawą Mary. Ośmielony, zdesperowani ludzie poszli do niego. Jednak stara kobieta odmawia wszystko, a ludzie nie byli w stanie niczego udowodnić.

Po córką chłopa wstał z łóżka w nocy i starał się wyjść z domu. Jej czas, aby zatrzymać przerażonych rodziców. Dziewczyna była w stanie hipnozy, krzyczała i próbowała uciec, aby udać się do lasu. Usłyszeliśmy hałas i sąsiedzi przyszli do pomocy. Na skraju lasu, ujrzeli nienawistnych starą kobietę, która wyczarowała wywołanie dziewczyna do niego. Gniewne ludzie rzucili się do niego, a nie można było zostawić staruszkę ten czas. Została złapana i spalony na stosie. Po tym, obok jej domu znaleziono groby zaginionych dzieci. Spalenie na stosie, czarownica krzyknął taką samą klątwę. Ktoś za wspomnieć Nazywała się trzy razy przed lustrem, być brutalnie zabity, a jego dusza będzie wiecznie płonąć w ogniu.

Inna wersja legendy, która jest wykorzystywana w filmie – Bloody Mary Meri Uortington. Została brutalnie zamordowana. Jej oprawca wyciąć oczy dziewczyny. Zmarła przed lustrem, a jej duch później przeniósł się do niego. Mary próbowała wpisać nazwę swojego zabójcę, ale nie powiodło się, a tajemnica znika z nią do grobu. Feralnego lustro transportowane do różnych miast i wyjazd z niego i ducha Maryi. W złości, ona brutalnie zabijając każdego, kto ośmielił się nazwać.

Obrazy Krwawa Mary z krwawym obliczu przerażającego. To nie jest wielka sprawa, kwestia, jak doszliśmy do tej legendy. Wielu ludzi wierzy w nią i starają się przywołać ducha biednej dziewczyny lub zła czarownica. Może ktoś się uda. Ale rozmawialiśmy o tym nie wiedzą.