624 Shares 9303 views

Jak prać i jak suche po myciu w dół kurtki

Aby nie zepsuć kurtka złe użytkowanie, ważne jest, aby wiedzieć, jak myć i jak suche po myciu dół kurtki, żeby nie stracić jego typ i właściwości.

Sprzedawcy piórko, że klienci, którzy zdecydują się odświeżyć zakupionego elementu, usunąć go, a następnie są zepsute ubrania z powrotem do sklepu, co twierdzi, że wśliznęli małżeństwo. Aby tego uniknąć, sprzedający konto dla każdej osoby, która kupuje kurtkę, niektóre opieka jest potrzebna produkt.

Wiele osób wyprzedzony przez rozczarowanie, gdy po umyciu dół kurtki stała cienka. To dlatego, że puch gniecie, błądzą w niektórych miejscach, a inni pozostają puste. I nie jest jasne, w jaki sposób wysuszyć po umyciu dół kurtkę, po tak długim czasie do wyschnięcia kępy, nabywanie nieprzyjemny zapach stęchlizny. A nawet jeśli możemy wysuszyć rzeczy przychodzi następne pytanie: jak puch dół kurtki po umyciu, aby przywrócić go do pierwotnego stanu? Nawet kręcąc się wszystkie części kurtki w dół nie zawsze prowadzi do pożądanego wyniku.

Czy to możliwe, aby uniknąć tych problemów? Jest to możliwe, i po prostu konieczne jest, aby trzymać się tylko kilku podstawowych zasad.

Mycia Płaszcz może być zwykłym pralki tylko odsłonić tryb delikatny, w którym temperatura wody nie przekraczała 30 ° C. Ważnym czynnikiem jest wybór detergentu: proszek jest bardzo złe płukanie puchu, niektóre z nich pozostają wewnątrz nawet przy starannym płukaniu. Więc z pomocą środków z suchych cząstek ściernych można oczyścić tylko powierzchni tkaniny, podczas gdy produkt wypełniający, w przeciwieństwie do tego, jest brudny. Płynne środki z doskonale spłukiwane przez usunięcie z niego wraz z innymi zanieczyszczeniami. Istnieją specjalne preparaty oznaczone „puch” – będą idealnym wyborem.

Przed przystąpieniem do najbardziej pranie, upewnij się, że wszystkie przyciski i suwaki są zamocowane, albo piorun może ulec deformacji, co komplikuje ich pracy, a przyciski są pozostawione tarcie w miejscu jego zamocowania, który daje wrażenie dowdy wygląd produktu daleko z wyprzedzeniem. Mimo wszystko dopięte, włącz kurtkę na lewą stronę. Teraz można prać.

Pierwsza myjnia ma na celu pozbycie kurtkę nie tylko zdobytą w procesie zanieczyszczenia skarpetki, ale również na kurz technologicznego, który dostaje się do produktu na etapie jego krawiectwa. Że to jest przyczyną białych plam i smug na świeżo wypranych rzeczy, które pojawiają się dopiero po wyschnięciu. Aby uniknąć takich problemów, należy wypłukać w dół kurtkę co najmniej dwa razy, a najlepiej – więcej.

Przed kurtce suchej dół, po umyciu należy przezwyciężyć. Więc to nie stają się cieńsze, a fuzz nie zboczyć do kępy, w bębnie pralki przed rozpoczęciem wydobycia, umieścić niektóre z najbardziej zwykłych piłek tenisowych, trzy lub cztery kawałki będą wystarczające. Można je umieścić w maszynie i na początku, przed praniem, to będzie jeszcze bardziej skuteczne, ponieważ kule są nie tylko vzobyut dół, ale również wybić z kurzu. Wirowania musi odbywać się przy niskich prędkościach, jak określono w delikatnych tryb, w większości automatycznych pralek.

Teraz, jak suche po myciu dół kurtki. Nie ma nic skomplikowanego. W tym powietrzu wiszą rzeczą niemożliwą. Jak długo wysycha w dół kurtki, potrząsnąć go kilka razy, zwracając uwagę na każdy szczegół, tak aby swobodnie puch jest rozprowadzana na całej powierzchni. Wyschły przewijania w dół kurtki w maszynie z kulkami ponownie puchu fluffed możliwe ze względu na rozkładanie każdego piórko. Nawiasem mówiąc, taki suchy produkt wirowania może przywrócić oryginalne rzeczy grubość, dotkniętych niewłaściwego mycia i suszenia.

W ten sposób można w domu, aby oczyścić swoją kurtkę, bez korzystania z usług pralni chemicznej. Najważniejsze jest, aby nie myć tego rodzaju rzeczy zbyt często, aby utrzymać właściwości wodoodpornego materiału. Z biegiem czasu, często kasowalne kurtka zaczyna zmoknąć, jak wszystkich specjalnej impregnacji rozpuszczonego w wodzie z detergentem.