273 Shares 9220 views

Jak przygotować stół z buraków chrzanu

Chrzan jest jednym z najbardziej popularnych przypraw w kuchni rosyjskiej. Należy zauważyć, że w przeciwieństwie do ostrej papryki, ten produkt nie posiada skali ważności, ponieważ nie wpływa na receptory smakowe znajdujące się na języku i wargach i całego regionu nosogardzieli. Dlatego chrzan z buraków tabeli jest często używany do potraw bez smaku charakterystycznym zapachu, tak aby nie przerywać aromat.

Produkt ten jest również stosowany jako substytut japońskim sosem wasabi. Aby to zrobić, to był barwiony zielony i mieszany z niewielką ilością proszku gorczycy. Jednak z powszechnej dostępności i łatwości przygotowania, nie każda gospodyni wie jak fuck tabeli, zachowując nie tylko smak, ale także użyteczne cechy.

składniki

Potrzebujemy:

  • chrzanu – 300 g;
  • Ocet – 50 g;
  • małe buraki – 1 szt.

szkolenie

Najpierw musimy dobrze umyć korzenie chrzanu, oczyszczając je z ziemi. Następnie za pomocą noża usunąć wierzchnią warstwę z nich. Równolegle z tym procesem, trzeba gotować małe buraki i oczyścić go ze skóry.

przemiał

Należy zauważyć, że sam w sobie nie zawiera pierwiastek wizualny i zapachu. Wszystkie te elementy są przydzielane podczas zniszczenia wewnętrznej struktury włókien. Dlatego wielu instrukcje, mówiąc o jak przygotować chrzan stolik jest zalecany podczas pracy z tym produktem, należy okulary ochronne i maskę. Faktem jest, że podczas szlifowania cholery się w maszynce do mięsa, to uwolnienie jego substancję czynną w takiej ilości, że będzie trudne nie tylko na wygląd całego procesu, ale również do oddychania.

Równowaga smaku i napełnić

Po zmieleniu wiele przepisów, które mówią , jak przygotować chrzan tabeli wskazują, że przyprawa jest gotowy. Jednak po jakimś czasie, ten produkt straci piękny biały kolor i stają się brązowe. Ponadto, rozpocznie się pokazać przemieszczenie smaku. Na przykład, górna przyprawa jest bez smaku, a dno jest mocno krytyczna. Aby tego uniknąć, konieczne jest, aby nadać potrawie stabilną równowagę kolorów i substancję, dając gorzki smak. W tym celu odpowiednie przepisy, które mówią, jak przygotować stół chrzan, ocet i sugerują, używając zrobić sok z buraków. Aby rozpocząć, należy podać kolor sezonowania. Burak wcierać w drobnej tarce i wycisnąć przez gazę. Otrzymany sok jest dodawany do gotowej chrzanu i wymieszać. Po tym, danie zaczyna stopniowo dodać ocet, upewniając się, że nie jest silne odzwierciedlenie w smaku. Składnik ten zapewnia nie tylko dobrą rozcieńczalnik do stworzenia równowagi, ale także pomagają produkt trwa dłużej.

Przechowywania i serwowania

Po rozpatrzeniu przepis jak przygotować stół chrzan, możemy w przybliżeniu oszacować, że cały proces zajmie mniej niż godzinę, a wynik jest pyszne i aromatyczne substancje zapachowe, które mogą być podawane do niemal każdej potrawy. Na stole, umieścić go w małych spodków lub małym talerzykiem. Należy jednak pamiętać, że im dłużej piekło stoi otworem, związki bardziej aktywne od znika. Dlatego zaleca się przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym, ciemnym miejscu.