570 Shares 6291 views

Michael Ryabko, „System”: opis, charakterystyka i ciekawostki

Jednym z najbardziej popularnych sportów w naszych czasach staje się wojowniczy. I to nie tylko klasyczne, ale autor. Na przykład, takie jak oferuje Michael Ryabko. „System” – nazwa jego portal poświęcony sztukom walki, szeroko rozpowszechniony na terytorium dawnej Rosji. Na ten zasób internetowej zintegrowany szkół w różnych krajach, aby rozwijać ten „system”. Jego głównym celem jest organizowanie współpracy między tymi szkołami znajdującymi się w różnych krajach jednocześnie zachowany i starannie strzeżonej przez tych metod i zasad, które wyznaje sztukę walki.

Co to jest „system” Ryabko?

„System” Michael Ryabko – unikalna metoda nauczania starożytnych rosyjskich sportów walki. Obejmuje ona również cenne wskazówki, gdzie trenować, jak stworzyć odpowiednią infrastrukturę.

W rzeczywistości, to uniwersalna metoda, która istnieje w studenta wywołuje odpowiednią jakość ludzkiego. W tym celu zorganizowała specjalne ćwiczenia psychologiczne, fizyczne i duchowe. Ich stosowanie jest możliwe niezależnie od wieku, płci, religii lub stanu fizycznego danej osoby. Master "System" Michael Ryabko każdy może.

Co to jest „system”?

Ta sama kwestia, jej założyciel odpowiada prosto i jednoznacznie. „System” Michael Ryabko niezbędne dla optymalnej harmonijnego istnienia człowieka na ziemi. Po tym wszystkim, może pomóc rozwijać organicznie i duch i dusza i sumienie, a ciało. Są to podstawowe zasady, które stanowiły podstawę do budowy „systemu”.

Ogólnie rzecz biorąc, „System” Michael Ryabko – zbiór wszystkich praktycznej wiedzy, które dziś mamy o świecie i człowieku. Jest zakorzeniona w głębokiej rosyjskiej przeszłości. Opiera się ona oczywiście ducha prawosławia.

Ponieważ bardzo „system” Michael Ryabko oparta jest na starożytnych sztuk walki, nie dziwi fakt, że został pierwotnie przekazywana z pokolenia na pokolenie w środowisku wojskowych od czasów starożytnych.

Ważne jest, aby pamiętać, że sztuki walki od tego czasu była inna od nowoczesnych pomysłów na temat tego rzemiosła. W jego sercu nie było zbiorem konkretnych technik i taktyki, a ideą życia człowieka, jego życie i określenia perspektyw, rozwoju duchowego i osobistego.

Kim jest Michael Ryabko?

Konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów o twórcy „systemu” – Michael Ryabko. Urodził się na terytorium Białoruskiej Socjalistycznej Republiki Rad w 1961 r. Pracował w organach bezpieczeństwa funkcjonujących w ramach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Radzieckiej. W szczególności, został osobistym trenerem strażnicy Ministrów. W latach pierestrojki zaangażowanych w poprawę własnej edukacji. Otrzymał dyplom Instytutu Prawa w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

W latach swojej kariery ponad dziesięć lat w różnych jednostkach specjalnych. Regularnie uczestniczył w prawdziwej walce, brał udział w akcji ratunkowej, polecił specjalistycznym ośrodku przygotowań operacyjnych i technicznych różnych sił specjalnych.

Obecnie jest pracownikiem Prokuratora Generalnego Federacji Rosyjskiej. „System” powstała około 30 lat temu. Od tego czasu prowadzi zajęcia i warsztaty ze studentami z całego świata.

Podstawą „System”

W sercu rosyjskiej „Sistema” Michael Ryabko leżą około pół setki różnych sztuk walki popularnych w różnym czasie na terytorium Rosji. Ten techniki i sprzęt bezpośrednio zapasy broni przeładunku, a specjalny walki z użyciem specjalnej technologii uderzeniowej.

Podstawą „system” jest poznanie podstaw ustrojowych Ryabko głębokich mechaniki, którą otrzymał po latach studiowania sztuki walki. Jednocześnie jest on stale poszukuje nowych rodzajów sztuk walki w historii starożytnej Rosji, przywracając je jeden po drugim.

kluby sportowe, kultywowanie systemu”, które otwarto w ostatnich latach w różnych miastach Rosji. W świecie istnieje ponad pięćdziesiąt szkół, które rozprzestrzeniają się tej doktryny.

Skąd pochodzi?

Ryabko Mihail Vasilevich, „System” jest już popularne w wielu krajach i ma swoje korzenie w kulturze wojskowej starożytnych Słowian, twierdzi, że technika ta wciąż pozostaje jedną z niewyjaśnionych tajemnic świata.

Ostatnio sam fakt, że istnieje w ogóle, jest kwestionowana. Wszystkie informacje na temat broni i prowadzenie walki plemion słowiańskich były pobieżne i sprzeczne. Jednak wiele z dzisiejszych danych sugeruje, że kultura militarna Słowian nie tylko istnieje, ale w niczym nie ustępował umiejętności wschodnich narodów.

Cechy słowiańskich systemów wojskowych

W swoich badaniach odkrywa wiele tajemnic Ryabko. System Ryabko – oświadczenie, że główną cechą słowiańskiego systemu wojskowego, był fakt, że podstawą lokalnego ukształtowania działania, a nie ostatecznego zniszczenia wroga.

Ponadto, wiele uwagi poświęcono taktyki, właściwy przejąć terytorium, w istocie działania, które są typowe dla nowoczesnych regularnych armii. Zadaniem było przetrwać w walce z przeważającymi siłami.

Nawet pomimo faktu, że narody słowiańskie ustąpił wielu przeciwników profesjonalizmu i broni, są one znacznie lepsze od nich umiejętności, zdolność do organizowania zasadzek, inteligencję i nagłego ataku lub odwrotnie – aby uniknąć niepożądanego walkę. Wygraj bitwy narody słowiańskie nie udało się ilość, ale jakość. Ze względu na wytrzymałość, hart ducha i cierpliwości do małych sił udało się wiele osiągnąć.

Podstawą „system” to tylko ortodoksyjna tradycja historyczna i wojskowych, a także wielowiekowa doświadczenie w szkolenia żołnierzy. I musimy zrozumieć, że Ryabko termin „rosyjski” odnosi się do sztuki, która urodziła się na długo przed utworzoną Rusi Kijowskiej. Później, sztuki walki wręcz, która uczy nasz bohater artykułu, nawet udoskonalił orszak książęcy. Na przykład, w polu bitwy pod Kulikow, lub lodu.

Po rewolucji październikowej, wiedza ta została częściowo utracił częściowo one poszły za granicą z dużym przepływem imigrantów, którzy nie mogli się dogadać z władzami sowieckimi. Również dołączył do słowiańskiego tajemnice arsenał wielu usług obcych wywiadów – tak mówi Ryabko.

W Rosji, były uprawiane jedynie w wąskim kręgu rodziny, w której zachowały znajomość słowiańskiej sztuki. Częściowo były one w środowisku podczas represji karnej. Jednak wiele technik i tajemnic były do dyspozycji radzieckich policji i bezpieczeństwa państwa. Jednak oficjalna radziecka władza silnie opór, odmawiając żadnego związku z wiary, Boga i Kościoła. Dlatego ci, którzy pozostali w ZSRR, głównie musiał wyciągnąć informacje na temat „System” z zagranicy.

W tym przypadku, rzekomo Ryabko, zachowanych dokumentów historycznych i świadectw, zgodnie z którym „system” pozostał w służbie z wojskami sowieckimi. Jednakże stosowane ściśle klauzulą „ściśle tajne”.

„System” i zdrowie

„System”, która głosi Ryabko, ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka. Po tym wszystkim, za pomocą prostych technik, można wygrać wiele chorób, tak aby zapobiec ich we wczesnych stadiach.

Łącznie uczy na swoich seminariach Mikhail Ryabko. Oddychanie i system masażu jest na swoim koncie. Jest w stanie zneutralizować niszczące skutki stresu na organizm człowieka, a więc staje się w ostatnich latach jednym z najbardziej skutecznych obszarów medycyny tradycyjnej.

Należy zauważyć, że masaż jest znana od czasów starożytnych. Nawet w tym czasie był używany, aby uspokoić nerwy, poprawia odporność, wzmacnia umysł.

Opinii o „System”

Wiele nie pozostało niezauważone Badania i szkolenia, który posiada Michael Ryabko. „System”, którego opinie są regularnie przyciąga wielu ludzi. Po tym wszystkim, którzy mają do czynienia z naukami Ryabko, bardzo pozytywnego do powiedzenia na temat tej metody.

Dziękujemy, czy uda Ci się kształcić młode pokolenie ożywić dawno zapomniane tradycje rosyjskiej kultury ludowej, w celu promowania zdrowego stylu życia.