386 Shares 2465 views

przedsiębiorstw przetwórstwa mięsnego, zakładów przetwórstwa mięsnego rosyjski: ocena, produkty

Obecnie ogromna liczba przedsiębiorstw zaangażowanych w przetwarzanie mięsa. A niektóre są znane w całym kraju, a niektóre – tylko na terytorium regionu. Proponujemy, aby ocenić najpotężniejszych przedsiębiorstw przetwórstwa mięsnego wydajność Rosji, którego największym przychody i wysoki obrót. Poniżej znajduje się ranking takich przedsiębiorstw. Jest on oparty na opinie konsumentów.

1. OAO „Cherkizovsky Zakłady Mięsne”

Produkcja w zakładzie na rozprawie wszystkich tych, którzy wolą hot dogi i kiełbaski różnego rodzaju. Ta firma jest przemysł mięsny jest jednym z trzech liderów na rynku profili w Rosji. Dziś zakład składa się z kilku przedsiębiorstw znajdujących się w Moskwie, Penza, Uljanowsk, prawdińskim.

Każdego dnia wydał rozkaz kilkuset ton kiełbasy, parówki, wędliny, szynki i różnych półproduktów. Ponadto firma zaangażowane w produkcji podstawowych produktów rozkładu w postaci stałych kawałków świeżego mięsa w próżni. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne produkty przetwórstwa mięsnego, takie jak „Doktor” kiełbasą i ekskluzywnych opcji – „chorizo”, „salchichon”. A wszystkie produkty są stale otrzymują nagrody na różnych wystawach wysokiej jakości.

2. „Ostankino Zakłady Mięsne”

Produkty z tej rośliny zawsze są również na uchu. Ona jest zawsze na półkach nawet małego sklepu. Nie wszystkie firmy przetwórstwa mięsnego może pochwalić się taką popularnością, jak to jest. Ponadto kiełbas kiełbasy są zaangażowane w produkcji mięsa wędzonego mięsa, kluski, naleśniki, chłodzone i mrożone mięsa. Ten produkt nabywcy tylko zamiatać półki. Kochają i kiełbasy marka „Tato mogę.” Muszą słyszeliście o sobie.

„Ostankino Zakłady Mięsne” – to dynamicznie rozwijająca się firma, która może być łatwo włączone do wykazu z najbardziej udanych firm rosyjskich. Obecnie składa się z 13 centrów handlowych, 7 sklepów w Moskwie i nowoczesny wieprzowych. Bardziej wydajne w produkcji przedsiębiorstw również znaleźć: Każdy dzień tutaj jest dostępny do 500 ton! Wszystko to pozwoliło młyn być liderem w branży przetwórstwa mięsnego.

3. "Vegus"

„Vegus” – mięso, które działa od 20 lat. W moskiewskim rynku produkty tego producenta cieszą się dużą popularnością ze względu na odpowiednie ukształtowanie strategii marketingowej i kompetentną strategii. Zakład wyposażony jest w sprzęt niemieckiej roboty, które pozwala na produkcję towarów luzem. Obecnie firma oferuje szeroką gamę gotowanych kiełbas wędzonych i gotowanych, wędzonych i kiełbas, pasztetów i półproduktów.

„Vegus” – mięso, które jest honorowane z ogromną liczbą dyplomów. Oprócz rozmaitych kiełbas, firma zajmuje się produkcją carpaccio, ravioli, Khinkali, pasztety, salceson i galaretek, a także wyroby z drobiu.

4. JSC "Myasokombinat Ramenskii"

Jeśli ranking najstarszych rosyjskich zakładach przetwórstwa mięsnego, JSC „Myasokombinat Ramenskii” dokładnie będzie jego górne linie. Przez 40 lat, firma ta oferuje świeże i smaczne kiełbaski, smakołyki i półprodukty. „Ramienskoje mięsa oraz mleka roślin” jest teraz pełen cykl produkcyjny, ma ogromny potencjał technologiczny. Ważne jest również, że produkcja przemysłu mięsnego działa w trzech kierunkach:

 • Dokonywanie kiełbasę, Delikatesy, produkty mięsne z chłodzonych i mrożonych mięs.
 • Jedyną rzeczą w Rosji produkcja mięsa koszernego.
 • Dostawy świeżych schłodzonych zakąsek Mięso i wątków.

„Zakładu przetwórstwa mięsa Ramienskoje” – produkcja szerokiej gamy wyrobów kiełbasianych z uwzględnieniem wyrobów delikatność. W zakładzie zawsze powiedzieć, że starają się stworzyć produkt, sprawdzonych tradycji i oryginalnych receptur ze wszystkimi przepisami i wymogami. Produkcję linii „specjalności Kaczka” w postaci półproduktów mięsa kaczki i gęsi doskonałej jakości stworzony dla prawdziwych smakoszy.

5. „Puszkin Mięso Dvor”

Zakład zajmuje się przetwarzaniem produktów rolnych i produkcji wołowiny, wieprzowiny, jagnięciny, cielęciny i nierówne półproduktów. Priorytetem firmy – zapewnienie nieprzerwanych dostaw produktów mięsnych w sklepach w kraju. Firma współpracuje z nowoczesnym sprzętem i korzysta z ekologicznych surowców.

Pełny cykl produkcyjny – gwarancja, że proces jest zawsze pod kontrolą. Jednostka zawiera wszystkie niezbędne oddzielanie, w którym zwierzęta są najpierw zawarty, a następnie poddaje obróbce podstawowej i tak dalej. Ważne jest również, że fabryka jest zaangażowana w dostarczanie produktów do własnego transportu.

6. "Balakovo"

„Balakovo Mięso Dvor” – jeden z liderów na rynku dzisiaj sterylizowane produktów. Zakres łączą szeroką gamę różnych produktów: konserwy mięsne, pasztety, kochanie żywności wysokiej jakości. Firma działa na zmodernizowanego sprzętu o dużej pojemności. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii do przetwarzania i konserw, firma produkuje wysokiej jakości, zdrowe i smaczne potrawy. W tej rośliny stara się stale rozszerzać swój zasięg. Proces produkcji jest w pełni zintegrowany – od zakupu surowców do wykorzystania zaawansowanych technologii, aby sprostać kontroli jakości.

7. „Welikie przetwarzanie zakład mięsny»

przedsiębiorstw przetwórstwa mięsnego Rosja – są nowoczesne i dobrze wyposażone zakłady o wysokim poziomie wydajności. Jest dobrze znana konsumentom i towarów „Welikie mięsa oraz mleka roślin”, która istnieje od 1944 roku. Surowy materiał bazowy jest otrzymywany w przedsiębiorstwie z własnej hodowli świń i karm. Liderzy sprzedaży, jak zauważono w produkcji są:

 1. Gotowane kiełbaski. Podczas gotowania, są gotowane, smażone, wędzone, a tym samym zdobyć soczysty smak, ładne tekstury i przyjemny aromat.
 2. Szynka. Ze względu na naturalne białka błony przepuszczalne dla dymu, produkt nabiera pożądanego smaku.
 3. Kiełbasa. Do produkcji tych zakąsek stosuje cielęcinę, wieprzowinę, mięso końskie mięso lub królika.
 4. Pasztety. Produkowane są w specjalny sposób. Składa się ona z wątroby, gotowane mięsa, z dodatkiem takich składników jak śliwki i morele.
 5. Wędzone przysmaki.

8. "kiełbasa Starodvorskie" (Województwo Vladimir)

Nowoczesne zakłady przetwarzania mięsa mają pełny cykl produkcyjny. Jest stworzył ogromną liczbę różnych produktów. Jeden z nich – „kiełbasy Starodvorskie”, zdobywając ogromną ilość informacji zwrotnej od klientów. Zastosowanie produktu w połączeniu z innowacji właściwego podejścia do przetwarzania mięsa umożliwia roślinie tworzeniu wysokiej jakości.

9. Zapasy LLC "Agro-Belogorye"

Zapasy Group of Companies "Agro-Belogorye" – high-tech zakładów przetwórstwa mięsnego. Produkcja wykorzystuje unikalną technologię, zgodnie z którym przeprowadza się pakowanie wyrobów w środowisku gazowym. W związku z tym produktem na długo pozostają świeże, bez utraty właściwości odżywcze i smakowe w ciągu 10 dni od daty wydania. Na uwolnienie przedsiębiorstw różnych towarów. Produkty Po pierwsze, półprodukty pod marką „długi” Dali. Aby utworzyć je za pomocą schłodzonej wieprzowiny. Wyroby pakowane przy użyciu atmosferze modyfikowanej. Po drugie, tu zrobić w produkty pakowane próżniowo schłodzone i zamrożone w produkcji bloków.

odkrycia

Daliśmy ci listę zakładów mięsnych, które mają wiele dobrych opinii. Te rośliny i młyny dostarczane codziennie na półkach rosyjskich sklepach ogromna kwota pysznych smakołyków. Jednak bardzo często widzimy wiadomość, że kiełbasa niektóre marki zostały znalezione bakterie i szynki – sztuczne dodatki.

Zauważ, że wszystkie firmy działają zgodnie z przyjętymi zasadami dla danej branży. Zasady te nie odnoszą się tylko do wymogów sanitarnych i weterynaryjnych, a także utrzymanie i funkcjonowanie przedsiębiorstw. Tylko w ten sposób będzie produkować produkty dobrej jakości są bezpieczne dla konsumentów. Oto podstawowe zasady sanitarne dla zakładów przetwórstwa mięsnego:

 • administracja przedsiębiorstwa wszystkie warunki muszą być tworzone w celu zagwarantowania, że produkty wytwarzane jakość zapewniona. Tylko w ten sposób, że produkt spełnia wymogi sanitarne.
 • Podstawy roślina jest podzielony na trzy strefy: gospodarczych (tutaj ułożone struktury typu zależnego); Zawartość podstawy uboju zwierząt; powierzchnia produkcyjna, gdzie główne budynki są zbudowane przedsiębiorstwa.
 • Darmowe strony zaleca się sadzenia drzew i ogrodów.
 • Całe terytorium kompleksu przemysłowego musi być utrzymana w czystości.
 • Przetwórstwo mięsne sfera Przedsiębiorcy muszą być dostarczane w wystarczającej ilości ciepłej i zimnej wody, zgodnie z normami GOST.
 • Musi spełniać lokal norm sanitarnych i weterynaryjnych oświetlenia.
 • Produkcja i wyposażenie pomocnicze powinny być wystarczająca przestrzeń dla działalności wytwórczej. W tym przypadku, pokój dla produktów spożywczych i technicznych muszą być izolowane od siebie.

Te i inne przepisy ustanowione przez Rospotrebnadzor. Oni są przepisywane do przestrzegania wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem mięsa.