416 Shares 6079 views

Biografia Żanna Friske. Żanna Friske: życie prywatne i choroba

Dziś Żanna Friske znany jest wielu ludzi w Rosji. Ona – pop piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna nawet. Los, miłość życia, zdrowia i biografia Zhanny Friske interesuje wszystkich jej fanów. W latach 1993-2003 była solistką „genialny”, a następnie początek występów solowych. Brała udział w projekcie „The Last Hero” i osiągnąć sukces w kinie. W ubiegłym roku urodziła dziecko mężczyzny, którego kochała, a straszna wiadomość stała się znana w styczniu 2014 r.


Rodzina Żanna Friske

Obecna nazwa piosenkarza – Kopylova Zhanna Vladimirovna. Przyszła gwiazda urodziła się 8 lipca 1974 roku w Moskwie. Jej ojciec, Vladimir Friske (1952 str.), Był artystą od 30 lat, po którym stał się biznes. Matka – Olga Vladimirovna Kopylova (1951 str.) – Ural Kozak. Mieć piosenkarz siostrę Natalię, w latach 2007-2008, a także mówienia w grupie „genialny”. Babka nazywa Paulina Vilgelmonovna Friske, mieszka w rejonie Odessy. Najpierw babcia pracowała jako dojarka w gospodarstwie, administrator miejscowego hotelu, kucharz i kelnerka. Jeanne ma kuzynów i braci, mieszkających na Ukrainie. Okazuje się, że dziewczyna miała brata bliźniaka, z którym się urodzili siedem miesięcy, ale był bardzo słaby i umarł.

Rodzina Żanna Friske w latach jej szkole często przenieść. Mieli nawet trochę czasu, aby żyć w komunalnych mieszkań. Rodzice piosenkarza były bardzo surowe i monitorować jej 24 lat. Jednak sława znajdzie ich najbliżsi w ich życiu.

dzieciństwo wykonawca

Dziewczynka była prawdziwa marzyciel i długo wierzyli w bajki, że Nowy Rok przychodzi królik, który daje prezenty. Wyszła za niego marchwi i kapusty. Po rodzice oddali się, pozostawiając pod drzewem cukierków przez długi czas leżał w kuchni w wazonie. Tak mało Jeanne 5 klasa sobie sprawę, że królik nie.

Na czterech lat, zdobyła pierwsze pieniądze (3 str. 79 kopiejek.), Zbierające kłosy na wsi z babcią, w rejonie Odessy. Ten dzień dziecka zapamiętany na całe życie. Jako dziecko, dziewczyna zafascynowana tańca, baletu, akrobatyki, gimnastyki artystycznej i tańców sportowych.

Biografia Zhanny Friske zawiera informacje o tym, co uczyła się w 406 szkołach w regionie Perovo (Moskwa). Jest to dziewczyna aktywnie uczestniczyli w zajęciach szkolnych poprzez udział tańca, akrobatyki i gimnastyki. To było w latach dziewięćdziesiątych po raz pierwszy pojawił się na telewizji, uczestniczy w filmie symulatorów reklamowych i odkurzaczy.

Early Years Żanna Friske

Po ukończeniu szkoły w 1991 roku, młody Jeanne przychodzi do studia w Moskiewskim Instytucie Kultury na Wydziale Choreografii. Tam studiowała tylko 3 lata. Później przyszła sława próbował swoich sił w dziennikarstwie, wszedł do działu korespondencji, ale także nie nauczyli.

Do lata 1992 Joan z przyjaciółmi często udał się do Niemiec, gdzie poznała i dnia trochę czasu z bogatego biznesmena. W tym samym czasie dziewczyna ledwo wszedł Instytut Prawa, ale nie jest to działalność trening pozostaje w tle, ponieważ Jeanne jest zajęty romansach. Co dziwne, to co naprawdę pomógł jej w życiu.

Znajomość, wpływ na karierę

Raz w klubie „Pilot” jako zwykłej dziewczyny tańczyły na parkiecie. Ona nawet nie mógł sobie wyobrazić, że jej ruch związkowy może być zainteresowany potencjalnych inwestorów „brilliant” – Andrew Shlykova Groźny i Andrei wciągnąć w tym samym miejscu. Biografia Zhanny Friske jest uzupełniony przez nowe zdarzenia: zaproponowano, aby rozpocząć karierę w grupie „genialny”. Nie można było zrezygnować z niego. Zanurzony w próby i nagrania, zdała sesję zimową 4. roku.

Jego kariera wokalisty w grupie „Brilliant”

W marcu 1995 roku, pierwszej próbie, a grupa „Shining” został utworzony. Po tym, piosenkarz rzuca starą szkołę i idzie do wydziału tańca Moskiewskiego Instytutu Kultury. Spędzać dużo czasu w studiu, w tym samym czasie pracowała jako kierownik sprzedaży w sklepie meblowym Perovo. Jednocześnie Jeanne nie spieszy się doprowadzić do etapu, podczas aktu kolegami – Olga Orlova, Polina Iodis i Varya Koroleva.

Początki kariery Jeanne Friske w grupie "brilliant" – 1996. W tym okresie nastąpił album „Tam właśnie tam”, który szybko dochodzi do jej prawdziwej sławy. To pomogło i wymyślone historie w mediach o romansie ze słynnym przedstawicielem osobowości (Fomin Mitia (Hi-Fi), Aleksiej Sierowa z „Disco Miasto gniewu”), ale dziewczyna rozprzestrzeniania plotek w celu odwrócenia uwagi od prawdziwego wybrańca.

Najbardziej popularna była piosenka „Ciao, Bambina” i klip na nim jest uznawane za najbardziej przyciąga uwagę wideoklip roku. Nie było zbyt wyraźne sceny, które miały być cięte na przewietrzenie centralnych kanałów telewizyjnych. Kariera młoda piosenkarka raz był zagrożony z powodu ojca, który nie pasował nadmiernego nagość. Dzięki pracy z moją matką Jeanne Friske nie została przerwana.

W okresie, gdy dysk piosenkarka 4 został napisany w grupie, w tym utwory jak „Kwiaty”, „chmury”, „Cha-cha-cha”, „New Year”, „I poleciał”, „Gdzie jesteś, gdzie „” Biały śnieg „” Dla czterech mórz „i inne. 3 koncerty i sfilmowane wiele filmów zostały wydane. Paparazzi jest oficjalnie uznana jako „genialny” jako zespół na najlepsze damskiej. Były one aktywne w różnych wieczorków korporacyjnych i różne koncerty. W dużej mierze zależy od powodzenia wokal solista Jeanne i jej plastyczność. Wie więcej niż ich odpowiedniki w świecie mody jako etap i codzienności.

Wpływ projektu „Ostatni bohater” na kreatywność

Popularny piosenkarz Żanna Friske, biografia, życie osobiste i praca, która jest pełna ciekawych wydarzeń, był skrajny osoba. Ona nie tylko wziął udział w czwartym i piątym sezonie w „The Last Hero”, ale w obu sezonach dotarł do finału. Powiedział dziennikarzom, że wyspa była bardzo trudno żyć, ale w ogóle wydarzenia dotkniętych nią pozytywnie. Joan uważa, że badanie to pozwala na otwieranie mężczyzny wiele ukrytych talentów, z których on nie zdaje sobie sprawy. Żyjących w warunkach naturalnych, bez typowych udogodnień cywilizacyjnych, była w stanie zrozumieć siebie. z tego powodu, że przemyśleć swoje życie i wrócił do Moskwy ze świeżymi pomysłami, utraty masy ciała wynosi 8 kg.

Po zakończeniu projektu, „Ostatni bohater” biografia Zhanny Friske uzupełnione nowych rozwiązań. W 2003 roku piosenkarz zdecydował się opuścić grupę „genialny”, aby kontynuować karierę solową, kontynuując współpracę z Andrew i Andrew Shlykov straszne. W 2005 roku stworzył swój pierwszy solowy album, „Joan”, z którego piosenka „Gdzieś w lecie” i „La-la-la” znajdowały się na szczycie list przebojów. W 2006 roku nagrał pojedynczych i wideo „Maliny”, w 2007 roku – „ja.” W następnym roku ukazał się film „Zhanna Friske” i kilka innych. W 2011 roku nagrał piosenkę „Jesteś next” i nakręcony film „pilot”, i naciśnij „Zawsze” został utworzony w 2012 roku.

działając

Żanna Friske – piosenkarz, biografia, która jest wypełniona ciekawych wydarzeń, czasem nie związanych z działalnością wokalnej. Sprawdziła swoją siłę i filmowych produkcjach. Działając kariera rozpoczęła się w 2004 roku, po graniu w przeboju „Night Watch” nieustraszonego Alice nostrzyka. To niesamowite, że wszystkie trudne sztuczki występowała się całkowicie, bez konieczności pomocy podwójnej kaskaderów. Jeanne była bardzo zadowoleni ze współpracy z innymi uczestnikami tego filmu: Gosha Kutsenko, Valeriem Zolotuhinym, Nikolaem Olyalinym, Konstantin Chabienski. Ona uważa, że to było łatwe do roli ze względu na środowisko profesjonalistów. W 2005 roku sławna udział w ekranizacji „Straż dzienna”, a pięć lat później w filmie „co ludzie mówią o” i detektywa „Kim jestem?”.

Popularny piosenkarz zagrał także w różnych czasopismach: „OK», «Elle», «Allure», «Maxim», «Tob Beaty», «InStyle», «FHM»!. Żanna Friske, biografia, osobiste życie i dzieło, które stają się związane z telewizji, w latach 2011-2012 stał się wiodącym kontrowersyjny reality show „wakacje w Meksyku” na MTV. To równocześnie wykonywane na koncertach i brał udział w projekcie „Circus z gwiazdami”.

Nagrody Żanna Friske

Uważany jest gwiazdą pop za swoją pracę otrzymał wiele nagród. W 2006 roku otrzymała nagrodę w kategorii „Najlepsza aktorka” za udział w filmie „Straż dzienna”. Magazyn „Glamour” rozpoznał ją jako wokalista roku w 2006 i 2009 roku. W 2007 roku otrzymała nagrodę na kanale Muz-TV do piosenki „Maliny” w kategorii „najlepszy film” i „Najlepszy Duet”, „Najlepszy wykonawca”. Złoty Gramofon wokalista został wyróżniony w 2010 roku singlem „morzu białym piasku.” Dwa lata później, Jeanne należała do nagrody w reality show „wakacje w Meksyku” w kategorii «Moda Master”.

Życie osobiste Żanna Friske

Urocza dziewczyna przyciąga wygląd silniejszej płci. Jednak ona nie chce rozmawiać o swoim życiu osobistym. O małżeństwo sławna powiedział, że podczas gdy ona wygodnie poza małżeństwem, a ona nie chciała wyjść za mąż tylko przez wzgląd na opinię publiczną. Ślub będzie tylko wtedy, gdy będzie ona dojść do takiej decyzji.

Mimo chęci ukrycia powieści Friske, niektóre zdarzenia nadal wyszedł na zewnątrz. Jej pierwszym kochankiem był biznesmenem Ilya Mitel'man, która stanowiła poważny związek. On znacznie pomógł jej w showbiznesie, i to nawet chodzić do ślubu. Jednak para zerwała. Uważa się, że dziewczyna spotkała się z Vladom Topalovym, Dymitra Diużewa, Siergiej Amoralova.

Roman i Dmitriem Shepelevym

Pogłoski, że znalezione Dmitry Shepelev i Jeanne Friske (od lata 2011) zostały potwierdzone uporczywe dziennikarzy, chociaż parę do ostatniego wszystkie ukryte. Informacja ta została potwierdzona przez kolegę Man – Yuri Mikołajów, który zauważył, że miłość Dima się zupełnie inną osobą. Istnieje przekonanie, że młodzi rozegrają ślub, do którego przygotowywali się przez dłuższy czas i poważnie. Ślub miał się odbyć na dzień 12.12.12 krańcach świata, ale para nie podpisała na, ale nie zawali. Okazało się, że na jesieni tego samego roku popularna piosenkarka była w ciąży.

04.07.2013 był szczęśliwym wydarzeniem – Żanna Friske urodziła dziecko. Stało się to w czasie, gdy Dymitr i jej rodzice byli w Miami. Chłopiec o imieniu Platon. Informacja o ciąży i starannie ukrywane, ale gdy piosenkarka pojawiła się brzuszek, czy to było beznadziejne.

Co się stało z Zhannoy Friske?

Po urodzeniu dziecka na piosenkarza zaczęły pojawiać się silne bóle głowy. Na jesieni 2014 roku Jeanne przestał pojawiać się w miejscach publicznych, a także przesyłanie zdjęć wygasł.

Pierwsza informacja, że ma poważne choroby pojawiły się w mediach 15.01.14. To stało się znane, kiedy reporterzy fotografowane kobieta na lotniska Szeremietiewo na noszach medycznym i zasugerował, że była chora. Dla danych specyfikacji, zwrócili się do cywilnego mąż Joanny. Uznał, że trzeba było informować fanów o ich rodziny spadł na tyglu, a zatem powiedzieć, że sława ma raka. Mężczyzna poprosił, aby wesprzeć ją miłe słowa i modlitwę. powstrzymuje się od komentarza, rodzinne skoncentrować swoje wysiłki na leczeniu Jeanne.

Stan zdrowia wykonawcy

20/01/2014 oficjalne śpiewacy www pojawiły się, że choroba Żanna Friske była poważna. Jej ojciec wyjaśnił, że zdiagnozowano u niego guza mózgu. Ta wersja potwierdził szef onkologa, akademik Rosyjskiej Akademii Nauk i Akademii Nauk Medycznych Michaiła Davydov. W styczniu, Jeanne leczona w klinice w Nowym Jorku. W tym celu, nawet na pierwszy kanał został przeprowadzony program „Let Them Talk”, gdzie zorganizowane, aby pozyskać środki do leczenia choroby. 24 stycznia udało się zebrać prawie 66, 447 mln. Rub. Witryna Rusfond piosenkarka podziękowała wszystkim, którzy pomogli jej.

Prognoza na stan Zhanny Friske

27/01/14 Andrew Shlikov powiedział, że lekarze ze szpitala, gdzie piosenkarz, dawać pozytywne prognozy dla jej odzyskania. 31 stycznia zwrócono na leczenie i zarezerwowane pieniądze na hospitalizacji. Pozostałe środki są przeznaczone do leczenia dzieci cierpiących na raka i są w kolejce.

Takie jest życie, praca i życie popularna piosenkarka Żanna Friske. Fani nadal wierzą w odzyskiwaniu piosenkarza i mamy nadzieję, że będzie z powrotem na scenę z nowymi trafień.