500 Shares 7973 views

Jak gotować omlet z kefirem

Najczęściej ludzie mają tendencję do myślenia, że omlet – bujnej masy jaj, mąki i mleka. Ale dobry kucharz wie, że takie składniki nie są w ogóle konieczne. Praktyka pokazuje, że jeśli chcesz, możesz gotować bardzo dobre omlet na kefir. Jest to konieczne, aby mówić bardziej szczegółowo.


zwyczaj przepis

Początkowo omlet to nie podoba się fakt, że wiele z nich jest przyzwyczajony w życiu codziennym. Jego receptura zawiera wyłącznie jaja, że kucharz musiał dokładnie wstrząsnąć, stosując się do konkretnej technologii. Później dołączył do listy produktów mleko i mąkę. Ale to nie przeszkadza gotowania. Teraz wiadomo, do kilkudziesięciu różnych receptur potraw, wśród których najbardziej interesujący jest omlet na kefir. Wydawać by się mogło, produkt mleczny nie w zgodzie z jajami w smaku. W rzeczywistości, wynik jest dość nieoczekiwane.

Aby to zobaczyć, musimy starać się omlet na kefir. Aby to zrobić, możesz potrzebować: 2 jajka, sól, 30 gramów sera, pieprz i kilka łyżek jogurtu i trochę zieleni.

Przygotowanie takiego produktu jest konieczne, co następuje:

 1. W osobnej misce ubić jajka, dodając sól i pieprz im.
 2. Bez przerywania procesu, stopniowo wprowadzać kefir. Masa stopniowo zaczyna bulgotać.
 3. Ser, posiekać na tarce, a następnie dodać go do jaj.
 4. Mieszaninę wylewa się na gorącej patelni i pozostawić na 10 minut do odpoczynku.

Omlet na jogurt okazuje się bardzo delikatne i aromatyczne. Konieczne jest, aby posypać danie z posiekanymi ziołami, aby uczynić go bardziej apetyczny.

znaczący dodatek

Francuski omlet jako twórcy uważali, że nie można dodać coś do niego. Kulinarne umiejętności, że od jednego produktu do przygotowania dzieła sztuki. Z biegiem czasu, ludzie zdali sobie sprawę, że to dobry dodatek nie szkodzi danie, ale jest to jedyna korzyść. Pracować głównie patelnię. Jej produkty zostały przekształcone stopniowo, pokazując swoje najlepsze ukryte możliwości. Dlatego teraz często przygotowywane na kefir omlet na patelni. Ale z dodatkiem pomidorów danie to jest po prostu nie do poznania.

Preparat składa się z następujących składników: jaja, pół szklanki jogurt, sól, 2 pomidory, 4 g cukier, pieprz, ziół (koper, pietruszka) i niektóre oleje roślinne.

Proces technologiczny jest następujący:

 1. Po pierwsze, konieczne jest dodanie jaj wszystkie suche składniki (sól, cukier i pieprz), a następnie wstrząsnąć je w mieszalniku w puszystej stabilnej pianki.
 2. Bez zatrzymywania, cienki strumień wlać jogurt.
 3. Ciepły miski olejowej, a następnie smażone w nim z obu stron pocięte na kawałki (kostki) i pomidory.
 4. Wlać warzywa jajka masy, przykryć i pozostawić w tej pozycji przez 5-7 minuty. Płomień, kiedy nie powinny być bardzo duże.

Przed podaniem aromatyczne danie, co do zasady. Posypać ziołami.

zielony omlet

Najlepszym sposobem, aby dobrze rozpocząć dzień – smaczne i obfite śniadania. A do tego doskonały omlet na kefir. Przepis w tym przypadku może być uzupełniony o produktach, które uczynią go bardziej pożywne.

Do wytwarzania wymagają następujących składników: 3 ziemniaki, 4 jaja, sól, 60 g mąki, 3 łyżki jogurtu, 6 części grzyba, 60 gram sera, papryka, 1-2 gramów sody pitnej, olej roślinny, i wiele zieleni.

Sposób wytwarzania nie jest skomplikowana:

 1. Ziemniaki są cięte na paski i smażenia w oleju przez 10 minut.
 2. Następnie dodać pokrojone grzyby, jak wiele innych dalej obróbce termicznej, z ciągłym mieszaniem.
 3. Pozostałe składniki są łączone ze sobą i ich pokonać z mieszadłem.
 4. Otrzymaną masę wlewa się do obrotu, ruch i pozostawić schnąć pod pokrywą 10 minut w niskiej temperaturze.

Apetyczny gotowane mieszanina będzie wielka żywotność przez cały dzień. Główna zasada: nie należy podnosić pokrywy na ostatnim etapie.

bułka z masłem

Jajecznica i jogurt – Jest piękny produkt dietetyczny. On, wraz z minimalną ilością kalorii zawiera bogaty kompleks witamin i rozmaite minerały. Co więcej, wszystko to można przygotować szybko i łatwo. Aby danie było bardziej delikatny i soczysty, dla lepszego wykorzystania pieca.

Produktów trzeba: 3 jajka, 2 łyżki jogurtu, soli, 15 ml oliwy z oliwek i trochę pieprzu.

Przygotowując danie jest bardzo proste:

 1. żółtka pokonać osobno, na dodaniu do niego pierwszy jogurtu, a następnie sól i pieprz. Niektórzy wolą używać kremu. Ale taka wymiana w zasadzie nie odgrywa dużą rolę.
 2. W innych białek pojemnika z solą korony obracać za stabilnej pianki.
 3. Połączyć dwie mieszaniny.
 4. Piec ogrzewa się do temperatury 180 ° C.
 5. Puch miski olejowej, a następnie wlać ugotowaną masę.
 6. Umieścić go w piekarniku przez 12 minut.

Gotowy danie będzie przypominać suflet przetargu jaj.