112 Shares 3791 views

Zadzwoń szare dni tygodnia! Najbardziej zabawy sportowe

Sport – to jest dobre dla zdrowia, nowoczesny i prawo. Ale czasami nawet cholernie zabawny. Trudno nazwać sportem najbardziej zabawne, ale całą uwagę na to zasługują.


pijany wyścig

Beer Fest w Walii pewnością będzie towarzyszyć wyścigu rowerowym. Racers są wymagane przed rozpoczęciem wypić pewną ilość alkoholu. Zwycięzcą zostanie ten, kto dotrze do mety pierwszy, więc nigdy grohnuvshis.

W pogoni za serem

Na wzgórzu w Cotswolds (Anglia) rocznie schodzą ogromny ser głowy. Zawodnicy pędzą ją od góry, która jest mocz. Zasady są proste: kto zostanie złapany jest zwycięzcą.

Kopnięcia w goleń

W tym samym mieście ma zwolenników innego dla wielu najbardziej zabawy sportu. Uczestnicy stoją naprzeciwko siebie i kopać. Kto przetrwa przeciwnika, i umieścić na żółtej koszulki.

niosąc żony

Pół świata szczerze wierzy, że tutaj jest – najbardziej sport zabawa! Jest to, oczywiście, prowadzić ich żon. Mistrzostwa odbywają się w Finlandii. Każdy, kto będzie działał w odległości 250 metrów od małego żony na ramionach, dostaje nagrodę – ilość piwa, równy ciężarowi przeniesiona żony.

Fretki w spodniach

Po raz kolejny, Anglia. Na pytanie o to, co jest najbardziej sportowa zabawa, odpowiedzi i tak niejednoznaczne i fretki trzymać spodnie i nie mogą być przypisane do nadużyć! Ale prawdziwi fani nie zatrzyma. bezinteresownie działają one w spodniach przez kilka odzyskanych zębach zwierząt i wytrwale znosić wszystkie ich zastraszanie. Kto najdłużej ze wszystkich, też weźmie do domu główną nagrodę.

hokej podwodny

Kolejny szalony fikcja, twierdząc, że tytuł „najbardziej zabawne sport”. Istotą gry jest dysk do bramki przeciwnika maksymalną liczbę bramek. Sportowcy wyposażone rurką i mecze trwają 15 minut.

Szachowy boks

Jest też ktoś w głowie do naprzemiennych rund boksu w szachy! Być może jest to najbardziej zabawy sportowe? Po tym wszystkim, tutaj można wygrać, wysyłając przeciwnika w nokaut, lub poprzez umieszczenie go kolego!