646 Shares 6717 views

Kiedy dzień żeglarz uwaga

Ludzie zawody morskie pomagają rozwijać handel międzynarodowy, który jest ważnym ogniwem w gospodarce światowej. Poświęcić swoje życie element wody milionom obywateli na całym świecie, a oni zasługują na wakacje. Jeśli nie wiesz, kiedy dzień marynarz, po czym żaden z przyjaciół i krewnych są nie przecinających przestrzenie wodne. Ci, których rodziny mają przedstawicieli zawodu, data 25 czerwca nazywa się poprawnie.


z historii

Święto młodych: zainstalowany w 2010 roku na spotkaniu z kilku państw. Na konferencji w Manili przyjęła uchwałę, która stała się podstawą do corocznego świętowania. Dzień poświęcony flota handlowa, żeglarze, którzy, w przeciwieństwie do wojska, ich profesjonalny święto miałem.

Teraz pytanie, kiedy dni żeglarz, niektórzy obywatele trudno odpowiedzieć, ponieważ istnieje kilka kategorii (marynarzy, nurków wojskowych). Ale dnia 25 czerwca świętować swoje dobę odkrywców, których działalność nie jest związana z działaniami wojskowymi.

Historia pełna jest wyczynach żeglarzy, są one napisane opowiadania, powieści, bajki i filmy są kręcone. Każdy słyszał o powstaniu w Sewastopolu w listopadzie 1905 roku. W Stanach Zjednoczonych, znajduje się pomnik słynnego żeglarza-bohatera. We wszystkich stanach znać i szanować swoich wybitnych osobistości.

Wiele osób zastanawia się, kiedy dzień marynarz, nie tylko pogratulować przyjaciół, ale także poszerzyć horyzonty. W święto materiałów ublikuyutsya mediach i programach TV show o wybitnych przedstawicieli tego zawodu, jak również omówienia problemów branży. Bardzo poważne w tej chwili jest problem piractwa. Często istnieją doniesienia o ataku bandytów morzu na statku handlowym, więc krewni obawiali się o los swoich mężów, dzieci, zwłaszcza tych, którzy popełniają pływanie pokrycie najeźdźców.

marynarze

Zapytany, kiedy dni żeglarz, dokładna odpowiedź zawsze dają nawigatorów, układ kierowniczy, koki i robotników statku. Ogólnie rzecz biorąc, zespół składa się z różnych specjalistów: elektryków, opiekunów statków, lekarza, pracowników, obsługujących sieć ekspertów cięcia ryb i innych. Wszystkie z nich kierowana przez kapitana statku. Ich praca różni się znacznie, każdy ma swoje własne wymagania dotyczące stopnia. Ale wyraźnie znać co dzień marynarza.

Na statkach handlowych teraz nosić pół miliona marynarzy służby. Branża się zmienia na lepsze dzięki swej zdolności, profesjonalizmu, oddania do eksploatacji. Święto podkreśla ich ogromny wkład do gospodarki.

Święto żeglarza w 2013 roku

Dzień marynarz w 2013 roku wynosiła 25 czerwca jak zawsze. W tym dniu, członkowie „morze” rodzin zgromadzić przy stole świątecznym i gratulacje z okazji bohaterów. W nadmorskich miast, tradycyjnie wydarzenia kulturalne, konkursy, festiwale. Dla mężczyzn, zawód ten jest bardzo ważny jest uwaga na znaki, więc są zadowoleni i koncerty, a także domową kolację.

przemysł morski odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dobrego samopoczucia milionów ludzi na całym świecie. Ale przemysł potrzebuje specjalistów. Święto podkreśla znaczenie zawodu i służy jako okazja do gratulacji, spotkań, wymiany doświadczeń, zapewniając przysług.