546 Shares 1928 views

Praktyczne wskazówki: jak zrobić brwi dom

Brwi dom stał się modny około dwudziestu lat temu. Ale teraz styliści wolą korzystać z tej formy jest bardzo rzadkie, ponieważ nie jest dla każdego. Jednak wiele dziewcząt pragną być jak Eva Longoria z nią ironicznie podniesionej brwi i kąciki innych popularnych aktorek. Więc przyjrzyjmy się, kto jest zdolny ten formularz. A następnie dowiedzieć się, jak zrobić brwi dom (zdjęcie).


aby dopasować

Jeśli masz naturalny przerwa w brwi znajduje się w środku, a następnie można bezpiecznie wykonać formę domu. Należy jednak pamiętać, że obszar ten nie może być zbyt dużo, aby podnieść w każdym przypadku, w przeciwnym razie ryzykujemy zawsze zaskoczony wyraz twarzy. Skonfigurować brwi zginać w naturalnych miejscach. Tak będzie o wiele piękniejsze. Jeśli natura obdarzyła nawet nie wskazywać na skraju małego domu, co czyni je zupełnie prosto, to lepiej Nie podoba kształt sztuczny sposób. Wypróbuj je tylko lekko zaokrąglone lub utworzyć małą przerwę tak, że wygląda naturalnie.

Ustalić, czy są one odpowiednie dla Ciebie

Jeśli nie zdecydujesz się zrobić jej dom brwi, to lepiej wcześniej sprawdzić, czy one naprawdę doskonale wyglądają na twarzy. Aby to zrobić, należy skorzystać z porad artystów makijażu. Jest to mały, ale dość powszechny trik: wziąć tonalnik i proszek cień beżowy lub biały. Z ich pomocą starannie ugaszony swoje naturalne brwi. Następnie uzbrojony najczęściej eyeliner kosmetyczny czarny lub brązowy kolor, rysować sobie przewagę takiej formie, co chcesz. Teraz krok od lustra na krok lub dwa i gruntownie ze wszystkich stron na widoku. Jeśli nie podoba ci się rezultat – wymazać je i jakaś forma Prawidłowe. Czy to tak długo, jak nie będą zadowoleni z ich wyglądu. Jeśli nadal chcesz wiedzieć, jak zrobić brwi, to czytaj dalej. Jeśli nie masz ta forma przyszła – nie martw się i iść do profesjonalnego stylisty. Może powie ci jak zrobić brwi tak, że wyglądały doskonale na twarzy. Tak, my z tobą do najbardziej wydajnych technologii.

Jak sprawić, by dom brwi

Nadanie formy brwi, spróbuj wyciągnąć włosy tylko wzdłuż dolnej krawędzi. Jeśli uważasz, że istnieje wiele nadmiarze, a następnie pozostawić to do profesjonalisty. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby zmienić wyraz twarzy w nieoczekiwany sposób. Tak więc, jeśli zdecydujesz się zrobić Korektę brew siebie, masz następujące narzędzia:

  • Mleczko dezynfekujący, krem lub żel;
  • płatki kosmetyczne;
  • pincety lub specjalne pęsety (lepiej wybrać o szerokich szczękach);
  • lustro (nie podejmują działanie powiększające – inaczej można wyciągać zbyt dużo, co bardzo cienkie brwi);
  • nożyczki;
  • brwi ołówek – czarny, brązowy;
  • wosk;
  • antyseptyczny.

Przed rozpoczęciem korekty należy dokładnie umyć pianki twarz i trochę przytrzymać go nad wanną Steam – ułatwi to proces usuwania włosów. Następnie zdezynfekować kleszcze lub pincety i okolice brwi. Podkreślają ciemne ołówek kształtować swoją przyszłość, a biały – Shade niechcianych włosków. Usuń wszystkie niepotrzebne pęsety. W razie potrzeby przyciąć włosy zbyt długo kształtować brwi były bardziej precyzyjne i dokładne. Ponownie, umyj twarz. Traktować obszar antyseptyczne brwi i włosy – woskowanie. W ogóle, to wszystko. Jeśli zdecydujesz się nie modelować kształt własną rękę, i poszedł do salonu i tam można zrobić i makijaż permanentny brwi (zdjęcie po lewej). Spowoduje to, że twój wygląd bardziej wyraziste, a także pomóc w przyszłości w celu dokonania korekty, bez pomocy kosmetyczki.