792 Shares 4662 views

Kino "Enthusiast" to nie tylko kino, ale kompleks kinowo-koncertowy

Kino "Enthusiast" to nowoczesne i komfortowe kino, które pojawiło się w rejonie Vykhino w 1977 roku. Znajduje się bardzo dobrze, co przyciąga wielu gości. Doskonały design i doskonałe warunki tworzone w kinie pozwalają cieszyć się świetnie.

O nas

Kino "Entuzjasta" powstało na podstawie indywidualnego projektu autora autorstwa V.S. Atanova (uhonorowany architekt). Jego budowa została ukończona w 1977 roku. Jesienią 2003 r. Przeprowadzono rekonstrukcję, po której otwarto dużą salę. Od tej pory mieszkańcy dzielnicy Vykhino mieli osobiste, nowoczesne kino. Jest to nie tylko bardzo wygodne, ale także wyposażone technicznie zgodnie z najnowszymi trendami.

Po pierwsze, ma jeden z największych ekranów w Moskwie. Rozmiar ekranu to 7×18 metrów. Po drugie jest to wysokiej jakości dźwięk Dolby Digital Surround. Od 2009 r. Kino Enthusiast rozpoczyna cyfrowe filmy w formacie 3D.

O kinie

Niedaleko od przystanku transportowego (przy ul. Weshnyakovskaya, 16 "A"), w centrum mikroregionu mieszkalnego jest kino. Miłośnicy autostrady mają takie kina jak "Torch" i "Kronverk Cinema Lefortovo".

To bardzo wygodne, że organizatorzy i budowniczowie zadbali o przybycie gości na samochody i zrobili doskonałe drogi dojazdowe. W pobliżu kina znajduje się parking.

Kino "Enthusiast" ma doskonały wygląd. Ponieważ wnętrze jest wykonane z smaku, na zewnątrz budynku wygląda bardzo ładnie.

Dla tych filmowców powstają doskonałe warunki, pozwalające nie tylko oglądać interesujący film, ale także dobrze się bawić.

Duże i małe sale

Tutaj są dwa kina. Duża hala imponuje widzów zarówno ze względu na wymiary, jak iz ogromnym ekranem. Jego wielkość wynosi 7 metrów i 18 metrów długości. Ten ekran powoduje bezprecedensowe poczucie pełnego zanurzenia podczas oglądania określonego filmu. Niektóre zakrzywienia ekranu zapewniają obraz jeszcze większą jakość, niezależnie od tego, który punkt kina ma oglądać film.

W dużej hali znajduje się nowoczesny sprzęt do reprodukcji obrazu i dźwięku, dotyczy to również formatu 3D. Komfortowe warunki dla odwiedzających są tworzone przez klimatyzatory i split-system, który działa w trybie bezgłośnym.

Sala jest również bardzo wygodna, jak amfiteatr o dużym kącie nachylenia. To kino jest idealne do oglądania dużych filmów, które są niezwykle imponujące i pozostawiają przyjemne wspomnienia w pamięci.

Kino "Enthusiast" ma małą salę, która jest przeznaczona dla 180 widzów. Posiada również stylowy design, wygodne fotele z wysokimi oparami i wygodne stojaki na popcorn i napoje.

W kinie Entuzjastycznym zaprezentowane jest wiele nowinek kina domowego i światowego. Sesje mają dosyć demokratyczne ceny. Opracowano system rabatów (nie tylko w weekendy, ale także w dni powszednie).

Rozrywka w Entuzjastycznym kinie

Wielka sala kina zmienia się czasami w salę koncertową. Kino (Vykhino) "Entuzjasta" zajmuje rozmaite zajęcia z tego obszaru. Są zaproszeni śpiewacy, wykonawcy cyrku, a także zespół taneczny.

Jest nowoczesny i modny kawiarenki, zaprojektowany dla fanów gry w bilard. W interesującej grze zawsze możesz mieć dobrą zabawę w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciół. W szkole, która pracuje w klubie, początkujący mogą uzyskać cenne lekcje z prawdziwych wirtuozów, zwiększając tym samym ich umiejętności. Przerwij po zabawnej grze może być w kawiarni, która znajduje się również w klubie. Oferuje on pyszne dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. Te potrawy z pewnością Ci się spodobają, przygotowywane przez najlepszych kucharzy z Moskwy.

Restauracja "Freakett" znajduje się w hali kina. Tutaj można spróbować wyśmienitych dań kuchni rosyjskiej, europejskiej i kaukaskiej, a także wybrać drinka, który lubisz z oferowanego asortymentu. W tawernie można świętować ważne wydarzenie (urodziny, wesele, rocznicę) lub zaprosić duszę do romantycznej kolacji. Duży ekran z ekranem projekcyjnym z piłką nożną spodoba się wszystkim, którzy są zainteresowani tym sportem.

W przytulnej kawiarni "A la Paris" serwujemy szeroki wybór deserów i napojów.

W hali znajdują się automaty do gier dla dzieci.

Menu przeglądowe restauracji bar-restauracja

 • Dania na gorące mięso: 350-750 rubli.
 • Dania na gorące danie: 250-390 rubli.
 • Gorące potrawy z ptaka: 370 rubli.
 • Makaron: 300 rubli.
 • Pizza: 320-450 rubli.
 • Garnela: 120 rubli.
 • Sosy: 30-70 rubli.
 • Sałatki: 250-300 rubli.
 • Zimne rozruszniki: 170-400 rubli.
 • Gorące przekąski: 130-370 rubli.
 • Zupy: 220 rubli.
 • Desery: 150-200 rubli.
 • Kawa: 100-200 rubli.
 • Napoje bezalkoholowe: 60-200 rubli.
 • Koktajle bezalkoholowe: 230-250 rubli.
 • Projekt piwa: 120-190 rubli.
 • Butelki piwa: 150-170 rubli.
 • Do piwa: 100-150 rubli.

Harmonogram, dodatkowe informacje

Czwartek-sobota: przez całą dobę.

Niedziela-środa: od 07:30 do 01:30.

W dni powszednie, które poprzedzają święta państwowe ceny pozostają w piątek.

W dni wolne od pracy, które są świętami, ustalane są ceny soboty.

Kino "Enthusiast", którego strona internetowa zawiera dokładniejsze i szczegółowe informacje na temat wydarzeń, zaprasza każdego, aby spędził miły dzień każdego dnia. Odwiedzając to możesz cieszyć się nie tylko ciekawymi filmami, ale także wszelkimi rozrywkami, spróbować smacznych dań kuchni rosyjskiej, kaukaskiej i europejskiej.