224 Shares 3383 views

What Dreams że zabić? Jakie marzenia, które zabijają szczura, psa, węża czy mężczyzną?

Starożytni wierzyli, że zabijanie – to akt rozdarcia duszy. Ale co sny, które zabijają? Ten sen interpretowany dwuznacznie. Wiele zależy od szczegółów i atmosfery. Bardzo ważne jest, kto zabija i zabija kogoś. Każdy autor marzenie książka ma swoją własną wersję interpretacji tego snu.


Nowoczesna interpretacja sen

What Dreams że zabić? Takie sny są zwiastunami żalu i smutku z powodu złości innych. Przypadki Sleeper zdenerwowany, a może widzi w rzeczywistości gwałtownej śmierci. Kiedy człowiek popełnia morderstwo w rzeczywistości zrobi czyny wątpliwego charakteru, który zhańbić jego imię. Jeśli sen padł z ręki zamachowca – w rzeczywistości tajnymi wrogowie spiskują i intryg, aby je zniszczyć. Zabić bezbronne – niepowodzenie w biznesie i smutku. Zabrać życie, broniąc się przed atakami – dobry omen. Ta sama interpretacja snu, w którym mężczyzna zabił wściekłego zwierzęcia.

Kiedy sen służy morderstwa klienta – w rzeczywistości nieuczciwy człowiek wykorzystuje je do własnych celów. Jeżeli inicjator lub sprawca jest przyjacielem śniącego – trzeba wystrzegać brudnych sztuczek od osoby, która cieszy się absolutną pewność. Dla kobiet, ten sen zapowiada pojawienie się kilku dość nieprzyjemnych chłopaków. Jeśli sen będzie obserwować zabijanie z boku – ma długą żywotność. Zabij Rat – aby rozwiązać wszystkie problemy i przezwyciężenia trudności.

Sen Interpretacja Chananejczyka

Zabić owada lub zwierząt – smutku i melancholii. Wąż we śnie symbolizuje wroga. Dla mężczyzn – jest wrogiem kobiet. Zabić węża – z brokatem, aby wydostać się z niezwykle trudnej sytuacji.

Sen Interpretacja AZ

What Dreams że zabić? Jeśli czynność ta jest zaangażowana w oczach śpiącego, a on nie może temu zapobiec – w rzeczywistości, ludzie będą bardzo martwi się o swoje zdrowie. Wielu zastanawia się: „A jeśli marzysz, że chce mnie zabić?” W tym przypadku trzeba zachować wielką ostrożność podczas jazdy po ulicy. Jeżeli osoba sam wybiera życie, wówczas uciekinierem, to w rzeczywistości, ze względu na ujawnienie swojej tajemnicy, że będzie w poważnych tarapatach.

Zabijania zwierząt podczas polowania – powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, w rzeźni – brudne interesy. Aby zobaczyć, jak zwierzęta są uśmiercane wyłącznie okrucieństwa – w rzeczywistości czynienia z bardzo złych i podstępnych wrogów, którzy będą próbować drażnić śni. Zabić szczura – aby pozbyć się konkurencji i zniesławienie. Zobacz zmarłych – do choroby zakaźnej. Zabicie człowieka przez uduszenie – ciężkie szkody moralne, maczety – nuta rachunkach wszystkich wrogów ogniem – do pustej próżności i plotek.

Sen Velesa (mały)

Co sen zabić szczura? Ten sen zapowiada uwolnienie od niebezpieczeństwa i szczęścia. Jeśli człowiek zabija węża, to w rzeczywistości będzie on pokonać swoich wrogów.

Sen Interpretacja szczęśliwe wróżby

Jeśli zabijesz marzycielem – to koniec wszelkich trudności i problemów. Umartwiać wroga, węża lub szczura – do uzdrowienia i wyzwolenia.

Sen Interpretacja Tsvetkov

Zabić wroga – do sukcesu. Jeśli krew dostaje ubrania spać – nieoczekiwane i duże pieniądze. Bardzo usta czyjejś strony – wielka radość. Zabij Rat – powodzenia.

American Dream Book

Zabijanie we śnie – to dobry znak. Sen symbolizuje nowy etap rozwoju. Dlatego sama nie należy winić. Akt ten mówi, że śniący uwalnia się od swoich przestarzałych przekonań, stereotypów, ideologii i aspektów jaźni. Wystarczy, że nie trzeba go do dalszego wzrostu i rozwoju.

Co sen zabić dziecko? Ten sen sugeruje, że człowiek zabija własną frywolne dziecinne zachowanie. Zabicie kogoś z rodziców – aby pozbyć się negatywnych lub przestarzałych aspektów relacji z nimi. Jednak ten sen może mówić o ich własne cechy rodzicielskie śpi. Usta z ręki zamachowca – sen-board, co oznacza, że dana osoba musi wziąć swoje życie we własne ręce i stać się mistrzem to – aby czuć się silny.

Wielkim marzeniem Book

Co sen zabić psa? Ten sen mówi, że mężczyzna wkrótce spodziewać zdarzenie rozrywki w miłym towarzystwie.

Sen Interpretacja Vanga

Jeśli sen zabija węża – omen że ludzkość powróci do Boga. Zły duch będzie zmuszony do wycofania się, widząc, że ludzie stają się mądrzejsi i bardziej współczujący.

Sen Miller

Będąc świadkiem morderstwa – do frustracji, żalu i smutku z powodu złośliwości i machinacje innych. Sam kogoś zabić – stać się członkiem niesławnego i dolnych przypadków. Sam być ofiarą – wrogowie podejmie wszelkich starań, by zniszczyć życie podkładu. Zabij wroga, zaatakował karną lub zwierzęcia – powodzenia i udanej kariery. Zabij Rat – do zwycięstw we wszystkich sprawach i sytuacjach. Ta sama interpretacja marzy, którym sen jest chodzić z psem (szczególnie rasowy) i zobaczyć jak wąż do zabijania. Jeżeli dana osoba wykonuje wściekłego psa – ostrzeżenie, że będzie musiał wszystkie siły charakteru i woli, aby przetrwać w twardej walce. Zabić lub wygnać go – dobry omen.

Interpretacja marzyć urodzin

Zobacz, jak jeden zabija dziecko – do zbliżającej się starości.

Ostatnio Sen Book

What Dreams że zabić? Ten sen mówi, że sen jest zaangażowany w poważnej i gwałtownych konfliktów. Zabić lub gonić Rat – szczęśliwe wyjście z choroby. To zwierzę symbolizuje chorobę.

Rosyjska książka marzenie

Morderstwo sen z bezpieczeństwem. Stać się ofiarą własnego – wielki sukces w swojej karierze. Zabić szczura – aby przezwyciężyć te trudności.

Sen Interpretacja Nostradamus

Sen, w którym dziecko lub zabić ściska wąż, przewiduje, że ludzkość znajdzie sposób, aby uniknąć globalnej katastrofy.

Oriental Dream Book

Sny o morderstwie kłopotów obietnicy i boleści, które będą wynikiem działań wroga. Gdy sam marzyciel zabija w rzeczywistości powinien być bardziej ostrożny i nie angażować się w intrygach. Jeśli on sam jest ofiarą, trzeba uważać na pułapki, umieszczona wrogów. Zabić szczura – rozwiązać wszystkie problemy.

tłumaczy

Zabić śnie obcego – dla bezpieczeństwa. Zabić własną matkę lub ojca – do nieszczęścia i upadku wszystkich przedsiębiorstw. Co sen zabić węża? Ten sen oznacza marzy panuje w konfrontacji z zazdrosnych i przebiegłych wrogów.

Sen Interpretacja sukę

Morderstwo zwiastuje smutek. Jeśli się do spania sprawia, że akt, to w rzeczywistości musi być ostrożny. Zabij Rat – do zwycięstwa.

Sen Interpretacja Hasse

Morderca we śnie symbolizuje wyzwolenie prawdziwym niebezpieczeństwie. Snake – śpiący ma wrogów wśród kobiet. Aby zabić ją we śnie – skutecznie przezwyciężyć trudności i z honorem wyjść z trudnej sytuacji.

Dream book Grishina

Co sen zabić psa? Ten sen jest ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem. Mad Dog marzenia awarii i realnego zagrożenia. Zabij go – do wygrania. Zabić węża – do bogactwa, pozbyć się wrogów i triumf nad nimi, do pewnego poświęcenia ze strony podkładu. Zabić szczura – dobry znak. Ten sen zapowiada zwycięstwo nad wrogiem, lub spotkanie z osobą, która jest winny czegoś przed snem.

Sen Interpretacja Wędrowca

Co sen zabić człowieka? Ten sen – dobry omen. Sen z powodzeniem ukończył ich działalności, pogodzić ze sobą i zyskają spokój. Zabić agresywnego zwierzęcia – do odzysku, sukcesu, pozbycie się negatywnych i samokontroli. Zabić węża – bardzo dobry znak. Aby stać się ofiarą – do sławy, uznania, radości lub pomyślnym zakończeniu ich spraw. Zobacz morderstwo na części – tłumienie dodatnich wybuchy emocjonalne. Popełnić samobójstwo – do uzdrawiania i wielkiego szczęścia.

Rodzina Sen Book

What Dreams że zabić? Wszystkie sny tego rodzaju są ostrzeżenia o niebezpieczeństwach intrygi i machinacji wrogów. Ten nienaturalny akt zwiastuje kłopoty. Jeżeli osoba we śnie wydaje się, że wkrótce wyprzedzić rozbijając blow zabójcę, ale to może jeszcze być unikane, a potem rzeczywistość śniącego oczekuje silnego doświadczenia emocjonalnego. W celu dostosowania go z honorem, trzeba wszystkie siły ducha. Sen, w którym dana osoba spadła z czyjejś strony, mówi, że wrogowie próbują skomplikować i zniszczyć mu życie. Zabić węża – do zwycięstwa nad strasznym i potężnego wroga, do chwały i spełnienie pragnień. Martwy gad – to znak, że marzy ślepo wierzyć niektórych ludzi, którzy korzystają z tego nisko położonych lub zysku. Czasem ten sen pokazuje, że śniący minęło jakieś niebezpieczeństwo. Jeśli nagle zabity przez spania snake bite, w rzeczywistości wrogowie zatriumfuje, a on sam był bardzo zły ludzka hipokryzja.