229 Shares 8640 views

Charakterystyka pojazdu „Mercedes E320” w tył W211

„Mercedes E320” w tył W211 to trzecia generacja wozów E-klasowych. Model ten zastąpił W210. Jest on wytwarzany w dwóch postaciach ciała. Potencjalni nabywcy mieli możliwość kupienia jako sedan i kombi. A w 2004 roku, został stworzony bardziej coupe oparte na bazie samochodu. Jednak okazało się zupełnie inny model.


pojazd

Ciekawostką jest, że opracowanie „Mercedes E320 W211” rozpoczęła się w 1997 roku. I debiut modelu miała miejsce w ciągu 5 lat. Samochód okazał się wysokiej jakości, atrakcyjne i mocny – nic dziwnego, bo w projektowaniu, rozwoju i badań, aby dostać maszynę do dwóch miliardów euro zostały wydane.

Mercedes w nowym ciele ustawić całkowicie nowe standardy w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i dynamiki. Ta maszyna jest natychmiast uderzony przez potencjalnego nabywcę elektrohydraulicznego układu hamulcowego, foteli wielokonturowe i zawieszeniem pneumatycznym.

Oferuje trzy poziomy wyposażenia. Pierwsza opcja – klasyczny. Standardowe opcje i wnętrze z zewnątrz. Druga opcja nazywa Elegance. Oferuje on specjalne dodatki i zestaw różnych opcji. Trzeci wariant, nazwany Avantgarde, był najmocniejszy. W „Mercedes” w tej konfiguracji był sportowy zewnętrzne i odpowiednie wykończenie. Plus, komplet wyposażenia elektrycznego była najwyższa.

wygląd

To wygląda „Mercedes E320” bardzo imponujące. Przede wszystkim zwraca uwagę na optykę. Model ten posiada cztery owalne reflektory i różne rozmiary. Pomiędzy nimi jest elegancka kratka. Zderzak przedni Aerodynamiczne i w zależności od konfiguracji posiada szereg kanałów i świateł przeciwmgielnych.

Jeśli porównamy W211 z jego poprzednika, to musi być wyraźnie powiedziane o wielkości. Wymiary modelu wzrosła. Długość urządzenia osiąga 4818 mm. Co ciekawe, ciało stało się bardziej bezpieczne – wszystko dzięki temu, że materiały o wysokiej wytrzymałości wykorzystywane w procesie produkcyjnym. Ale waga samochodu zmniejszyła się, co ma pozytywny wpływ na dynamikę i szybkość zestawie. I coraz bardziej, a ilość bagażu (sedan – 540 litrów).

Interesujące jest to, że każdy model można zamówić z dachem otwieranym szklanym. To był dostępny i specjalna przegroda na celu ochronę przed promieniami słonecznymi. Sedan i wszystkie mogą być wyposażone w dwuczęściowym panoramiczny dach ze szkła.

Jednak w 2006 roku model przeszedł restyling. Ona ma nową osłonę chłodnicy, przedni spoiler, inne optyki. I bardziej dostępne stają się reflektory bi-ksenonowe.

salon

Sposób, w którym wnętrze oferuje model, to jest bardzo ważne, ponieważ jest to maszyna wewnątrz kierowca spędza najwięcej czasu. „Mercedes E320” ma bardzo przestronne wnętrze. Nie jest to zaskakujące, ponieważ, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, rozstaw osi został postanowił zwiększyć. Więcej samochód doskonała izolacja hałasu. Jako model standardowy opcji zakończonego z kierownicy wielofunkcyjnej.

Nawet w bazie wnętrze wygląda atrakcyjnie – tapicerka została wykonana z cennego drewna, a tam był komputer pokładowy. Nawiasem mówiąc, w urządzeniu klasycznym bardziej elektro 6 poduszki, funkcja ogrzewania (zarówno zwierciadła i szkła) i wydajny system dźwięku.

Salon oferuje kompletny zestaw elegancję wykończenia orzech i kierownica została obszyta skórzaną Kolor wnętrza. Model Avantgarde chwalił panele, wykonane z klonu, skórzanych fotelach i niebieskimi szybami.

parametry techniczne

Mówiąc o „Mercedes E320”, zdjęcia, które zostały przedstawione powyżej, należy zauważyć, uwagi i główny motyw. Mianowicie – specyfikacje techniczne. Zatem model E320 zostały opublikowane od 2002 do 2004. W obszarze okapu, pojazd ma silny silnik 224, KM, którego wielkość w centymetrach sześciennych 3199. Jednostkę znajduje się z przodu, w kierunku wzdłużnym. To było typu V 6 silnik wtryskowego z wtryskiem paliwa. RWD modelu.

Za samochodem „Mercedes-Benz E320”, a także z przodu, montowany wielowahaczowe zawieszenie. – hamulce tarczowe, wentylowane. Ale tylko z przodu. Za to zwykły dysk.

Do wartości 100 km / h ten samochód przyspiesza w 7,7 sekundy. Maksymalna który może osiągnąć wynosi 245 km / h. Zużycie samochodu z pewnością nie jest skromne. Stwierdzono 14,4 litrów na 100 kilometrów „miejskich”. 7,5 l – autostrady, 9.9 litra na 100 km w cyklu kombinowanym. Teraz, oczywiście, po 13 latach, zużycie będzie wyższe. I ta maszyna używa tylko paliwo AI-95.