176 Shares 4583 views

Anna Gorelova: opcje manicure, kolekcja farb Legend Tańca

Dzisiaj jest niezbędnym atrybutem każdego zadbaną dziewczyną jest manicure. I nie chodzi tylko o czystych paznokciach. Dla kogoś do manicure – jest to obowiązkowa procedura rutyna, ktoś nie przywiązują wagę do wszystkich niuansów, ale są też tacy, dla których paznokcie stają się prawdziwą Płótno.

Paznokci polski jako stan umysłu

Ukraiński bloger paznokci Anna Gorelova więcej niż cztery lata dowodzi, opowiada i pokazuje, że polski paznokci, jako żywa istota ma swój własny „charakter” i „zachowanie”. W swoich opiniach odcieni, faktur, niuansów – wszystko wyświetlona w niesamowitych fotografiach. Po tym wszystkim, Anna – profesjonalnym fotografem. To pokazuje, w jaki sposób można „otworzyć” gwóźdź polski w zależności od kontekstu – odzież, akcesoria, makijaż, otaczający rzeczy. W jednym z wywiadów Anna przyznała, że w dni powszednie można pomalować paznokcie aż do 40 razy! A wszystko to za dziewczyna-czytelnicy mogli dokładnie wybrać najlepsze meble do swoich pazurów. Jej blog jest dla tych, którzy wierzą, że manicure – to nie tylko zabieg kosmetyczny lub sztuki zdobienia paznokci i stan umysłu.

„Lakomanyak” i 61 minut lakier

Po zakończeniu prac Anny gorelova cenione przez wielu kobiet i jej blogu zaczęła zdobywać popularność, że otrzymał ofertę, aby zwolnić jego własną kolekcję lakierów do paznokci. Teraz, nigdy nie przestaje się podobać ten sam „lakomanyakov” (wyraz samym Anna), jak ona jest! Wraz z Tańca Legend Nail blogera na czwartym roku ucieleśnia ich lakofantazii w życiu! W rękach, a raczej na paznokciach miłośników pięknej i oryginalnej manicure, coraz bardziej nowe kolekcje lakierów Legend Tańca z Anna Gorelova.

To hobby stało się prawdziwym twórczy proces tworzenia nie tylko piękne zdjęcia na blogu, a bezpośrednio i materiały do tych obrazów. Do tej pory, zgodnie z bloga Anna Gorelova Dance Legend przedstawia sześć tuzin najbardziej unikalny lakier. I wszyscy fani z niecierpliwością czekają na następny zbiór. Ale niech nas wszystko w porządku. Więc, jakie opcje oferuje manicure Anna Gorelova?

Od Miracle-Yuda do łabędzia

W marcu 2014 roku, świat zobaczył pierwszą kolekcję farb Taniec legenda z Anna Gorelova. Dwunastu ogłuszania i prawdziwie ekskluzywny majstersztyk w fiolkach autorskimi!

Nie można ignorować oryginalnych powłok projektowanie opakowań. Na czarnych skrzynek matowych są dogodnie zlokalizowane błyszczące sowy. W sercu ich sylwetki – kroplą lakieru.

Inspiracją dla kolekcji farb Szukała w najlepszym okresie życia – dzieciństwa, więc pomysły opierają się na obrazach, lokalizacji i postaci z folkloru i baśni. Tak więc, w pierwszej kolekcji przed nami jest "The Frog Księżniczka", "Alenka", "Złota rybka", "Miracle Yudo", "Łabędź" The Firebird "" Kot Baiyun, "woda", "Vasilisa" „Mavka” dragon „a nawet” Bag of Bones”. Czy nie jest prawdą, nawet tylko nazwa popychając szybko wypróbować historię na paznokciach?

Na szczęście Anna Gorelova – został zaprojektowany w każdym szczególe odcieni i faktur. To nie jest tylko odcień czerwieni, złota i czerni. Każdy lakier – to ciężka praca. Niektóre z nich są Anna poprawił się o 6 razy, aż zostanie osiągnięty pożądany kolor i efekt! A wszystko to, aby obsługiwać swój niepowtarzalny wygląd.

Nie być dyni

W 2014 i 2015 roku opuścił specjalny mini-kolekcję poświęconą 3 lakierem Halloween. Każdy z nich jest tajemniczy i ma swoje tajemnice.

Pierwszy numer specjalny dał nam „czarownice” (Thermo-golografik z różowo-czerwone do fioletowo-bordowym konsystencji galaretki marki), „Kikimora” (zielony mika i zielono-złoty Shimmer tajemnicy – świecą pod lampą UV) i „Czarodziejka” ( gwiazda złota i fioletowy brokat w kolorze pomarańczowym podstawy, świeci w ciemności).

Drugie wydanie specjalne – A „Baechnik” (czarne cząstki mieszanego połysku / raznoformennye prześwitujący masy) „Sleepy” (okolochernaya podstawy z kolorowym Shimmer słońca wylano opalizujący golografikom) „Sny” (Thermovarnish z Shimmer od różowego do purpury).

Sowy zakochać się też!

Następnego dwa mini-kolekcję lakierów są poświęcone Dzień kochanków.

W 2015 roku – historia w trzech aktach dotyczących postrzegania miłości w różnym wieku: „dziwki” – bladoróżowy polskim z rozpraszania brokatem w postaci małych serc; „Dove” – Thermovarnish z różowego na białym, złotym i Shimmer matowej fakturze; „Księżniczka” – Podłącz czerwony bazę, Shimmer szkarłat i złoty brokat.

W 2016 roku, mini-kolekcja jest przeznaczona do wesela. Niemniej, Anna nie odbiega od tradycji ludowych, więc przed nami „ozdobić”, „zwężenie” i „Vyunitsa”. Z pięknej narzeczonej w kolorze białym do młodej żony. Szczęście, ta kolekcja jest jego skomplikowanych tekstur i odcienie. Utrzymanie znanych spójność marki z galaretką, idą do światła welon na paznokciach i Shimmer utworzyć nieopisany blask.

opowieści zimowe

Dwa zimowe kolekcje nadal zaskoczyć zamieszek lakierach wyobraźni jego twórcy.

Maiden, Goblin, Humayun, Sage, Jack Frost, Finist, Babai, syryjski, Kolyada, opiekun, Lada, Morok – to pierwsza kolekcja zima znaków. Celowo wymienić je wszystkie, dzięki czemu stają się świadomi szerokości pokrycia naszych baśni i legend. Anna Gorelova stwarza nie tylko nowe farby kolorów, to wypełnia znaków każdej butelki! Cechy szczególne ich cechy stanowią podstawę faktur: brokat, proszkiem z miki, unikalnych pigmentów, Shimmer, efektów termicznych. Wszystko jest pozostawione przypadkowi. Dlatego miło jest być stosowane do paznokci nie tylko farby, a całą historię.

Kolekcja lakierów „Zima 2015-2016” obejmuje 12 nail – po jednym dla każdego miesiąca w roku. Każdy z nich transmituje akcentami maksymalnie okres wybrane "Prosinets" "głębokiego", "Protalnik" "Pollen", "Traven" "izokoszta" "Lipen" "serpen" "Veresen", "Zhovten" " spadające liście „i” Snezhen”. Każdy gwóźdź jest wyjątkowy!

letnie kolory

Fashionistki Zawsze w oczekiwaniu na nowe kolekcje przed sezonem. Dotyczy to lakierów uwalnianiu. Ale często nie znajdziemy na półkach cieniu które dokładnie opisywały nasze samopoczucie. Letnia kolekcja Anna Gorelova i Tańca Legenda zadowolić najbardziej wymagających lakomanyakam.

Symbolem tej kolekcji jest uroczystość Ivana Kupały. Widzimy tu naturalne kolory, tak jak dzikie kwiaty, rzek i uszu, ukryte przez tradycję w nadzwyczajnych nazwami: „Świt”, „Przesilenie”, „Travnik”, „Sufyan”, „Son-trawa”, „południca”, " Firebloom "" seine "" trumna "" runo "" Borisfen "" Addicted”.

Spróbować jednego z lakierów Anna Gorelova – i będziemy chcieli następną butelkę!

Aby zrobić to, gdzie zrobić

Nails – płótno dla mistrza. Wykonawca – Anna Gorelova, manicure – jego sztuki. Zaledwie 8 miesięcy, była w stanie nie tylko poprawić ogólną kondycję paznokci, kruchość usunąć problem, rozwarstwienia i zadziory i znacząco zwiększyć łożyska paznokcia. Jaka jest tajemnica? Anna chętnie dzieli je na blogu w szczegółach. Najciekawsze brzegów procedurę manicure, pokrótce dla ciebie prezent.

Po pierwsze, trzeba używać tylko narzędzi wysokiej jakości. Tak, na pierwszy rzut oka, koszt wydaje się wysoka, ale termin profesjonalnego działania urządzenia jest znacznie więcej niż w Chinach, „analogi”, a wynik jest znacznie inna. Więc nie skąpić na siebie – tutaj jest nie tylko piękna, ale także zdrowia skóry i paznokci. Dla Anny niezbędne narzędzia – nożyczki do obcinania skórek, pilnik do paznokci, szkło, baffik ramieniu, płatki kosmetyczne, szczotki i lupa; Oznacza – zmywacz do paznokci polski (ZHDSL) remuver, lakier bazowy i lakier top.

Po drugie, dokładność i spójność wszystkich procesów.

Po pierwsze – dostosowanie długości paznokcia. Anna robi to bez spłukiwania lakier, ponieważ ze względu na różne obszary płytki paznokci w różnych palców wolnej długości krawędzi będą się różnić. Po lakierowaniu wszystkie paznokcie wyglądają proporcjonalnie.

Jeśli trzeba usunąć boczne wzmacnia skórę, to najlepiej zrobić to na suchych rąk, tylko spilivaya ich cięcie.

Ponadto, bez uciekania się do wanny, ale po prostu pomijając każdy palec w wodzie, stosowany do remuver skórek. Korzystanie naskórka popychacz cofa się i usuwa wszystkie zbędne spod niego i skrzydlika usunięto z płytki paznokcia.

Następnie spłukać powinien mieć niepotrzebne remuver i znów chodzić ostrą końcówkę ostrza, aby usunąć wszelkie pozostałości. Wytrzeć ręce ręcznikiem, sprawdź wynik. Jeśli jest to konieczne – ustawić łopatki.

Kolejny krok – odcięcie nadmiaru naskórka ze specjalnymi nożyczkami. Tutaj najlepiej jest zobaczyć różnicę między jakości narzędzi i produktów z rynku. Można użyć i frezy, to wszystko zależy od Twoich umiejętności i nawyków.

Wynikiem każdego kroku Anna Gorelova szacuje, ze szkłem powiększającym, a ręce są zawsze pod makro.

Końcowy etap: usuwania lakieru

Dalej – zmywacz do paznokci polski. Najlepiej jest używać ZHDSL bez acetonu. Zwilżyć wacikiem i stosować do paznokci na kilka sekund kompresji, a następnie przeniósł się do wymazać paznokci od łożyska paznokcia do wolnej krawędzi. Ruch w jednym kierunku będzie zapobiegać występowaniu obierania i chropowatości powierzchni paznokcia.

Po usunięciu lakier do paznokci szczotki mycie mydłem i wodą i pozostawiono do wyschnięcia na około 20 minut.

Jeśli to konieczne, Buff i polskich końce czubki paznokci baffikom prowadzenie szorstką stroną nie więcej niż 2-3 razy. Regularne wykonywanie tej czynności wyeliminuje problem rozwarstwienia.

I wreszcie, malowanie. Po pierwsze stosuje się bazę powlekającą z bocznych krawędziach i końcach paznokci. Dalej – wymagana liczba warstw lakieru. To kończy cały proces utrwalacza i suszarką. Dzięki tej procedurze, obrzeża manicure Anna Gorelova płyta wzrost paznokci trzyma tak skutecznie.

To wszystkie sekrety.