409 Shares 9139 views

Ueno Park, Tokyo: jak uzyskać zdjęcie, opis

Ueno – największy park rozrywki w stolicy Japonii. Cesarz został stworzony w drugiej połowie 19 wieku. Park jest znany ze swoich atrakcji: świętych świątyniach, zoo oraz wiele muzeów. Ale Ueno szczególnie popularne w okresie kwitnienia drzew wiśni.

Spójrz na kwitnących wiśni turyści pochodzą z całego świata. W tych dniach, szefowie działów wysłać ich asystentów w parku z widokiem odbędzie się na trawniku. Siedzą cały dzień, aż do przybycia współpracowników. mieszkańcy Tokio zbierają się w parku z ich rodzinami i przyjaciółmi, aby uchwycić takie piękno.

menażeria

Zoo, znajduje się w tym miejscu, jest najstarszym i najczęściej odwiedzanych w Japonii. On jest jednym z najlepszych ogrodów zoologicznych na świecie. Wstęp dla dzieci poniżej 12 lat za darmo, a dorośli do środka za 600 jenów. Bilety można nabyć w metrze oraz w automatach w pobliżu wejścia. W zoo można zobaczyć do 500 gatunków zwierząt, w tym zagrożonych gatunków. Głównymi atrakcjami są dwie pandy sprowadzone z Chin. Najbardziej interesujące jest to, że oficjalnie należeć do Chin, a japoński każdego roku zapłacić kraju przyjmującym około 900 tysięcy dolarów. Oprócz olbrzymich pand, zoo musi odwiedzić dla tygrysa syberyjskiego, niedźwiedzie polarne, słonie, zebry, lamparty, goryle, rzadkie gatunki ryb, węże, żółwie i wiele innych zwierząt i ptaków.

Muzeum w Parku Ueno

National Museum of Western Art położony jest w pobliżu wejścia do parku. Trzyma rysunki i obrazy impresjonistów francuskich. Jego biblioteka zawiera trzy tysiące ksiąg i rejestrów artystów. Obok Muzeum Sztuki Zachodniej jest lokomotywa należąca do Muzeum Przyrody i Nauki. Z drugiej strony budynku wznosi się wysoko rzeźba wieloryba. Po drugiej stronie drogi z powyższych miejscach znajdują się: Muzeum Narodowe w Tokio. On posiada największą kolekcję japońskich mieczy sztuki, malarstwa, rzeźby, malarstwa, kaligrafii buddyjskich skarbów.

Królewskie Muzeum popularnych tematów, które często odbywają się różne wystawy twórczych. Przed budynkiem znajduje się ogromny posąg bohatera Japonia – Seigo Takumori. Shitamachi Muzeum znajduje się na brzegu jeziora Shinobazu, w środku parku. Wpisowe – 300 jenów. Niewielki dom dwukondygnacyjny posiada przedmioty, narzędzia, sprzęt, rysunki, plakaty – wszystko, co odnosi się do atmosfery z 1920 roku, w okresie Taisho. Świątynia jest sanktuarium Yushima Tenmanzhu studenci i japońskich studentów. Przed wejściem, można zwrócić uwagę na tablicach z napisami. Wniosek o udanym egzaminie lub zapisać się na uniwersytet.

kwiat wiśni

W parku rośnie ponad tysiąc wiśni, które znajdują się wzdłuż alejek prowadzących do Muzeum Tokio oraz w pobliżu jeziora Shinobazu. Kwiat wiśni rozpoczyna się w styczniu w północnej części kraju, stopniowo przechodząc na południe. Pod koniec maja, kwitnienia kończy się na wyspie Hokkaido. Sakura od dawna uważane za symbol kruchości i delikatności, ponieważ jej okres kwitnienia jest bardzo krótki.

Turyści z całego świata przyjeżdżają, aby zobaczyć Sakura kwiat, ponieważ jest to proces niezwykle piękny. W przeciwieństwie do innych parków, Tokio, wiśniowe kwiaty w Ueno rozpoczyna się dwa tygodnie wcześniej – na początku kwietnia. Niestety, jest to wspaniałe działanie trwa długo – zaledwie trzy dni.

Co jeszcze warto zobaczyć w parku?

Literatura dziecięca biblioteka – jeden z największych w kraju. Jest to wspaniała konstrukcja architektoniczna, która łączy trzy style różnych epok. Kaneyzhi świątynia, która rozpoczęła budowę parku Ueno w Tokio, znajduje się przy wejściu do Muzeum Narodowego. Polecamy również odwiedzić pchli targ Yoko, gdzie istnieje możliwość zakupu oryginalnych rzeczy, drogiej biżuterii, zielona herbata, prażone kasztany i owoców morza.

Sposoby, aby dostać się do parku Ueno

Aby rozpocząć, należy przybyć / przyjść do Japonii. Loty z Moskwy do Tokio będzie kosztować około 30 tysięcy rubli, i to tylko w jednym kierunku. Jeśli – rezydenta wschodniej Rosji, warto zwrócić uwagę na lot Władywostoku, który będzie kosztować dziesięć tysięcy rubli i plecy. Kiedy strach samolotów można promem z Władywostoku. Przylot na lotnisko Tokio nazywa Narida otrzymuje loty międzynarodowe. Lot z Moskwy trwa około 9:00, czas przebywania na różne sposoby: w lecie wynosi 10 godziny przed południem w zimie – do 50 minut później.

Narida – ogromny wygodne lotnisko, gdzie jest wszystko: apteki, poczta, sklepy z pamiątkami, japońskie, książki i elektronikę. Ale chyba główną cechą wyróżniającą lotniska od innych jest fakt, że Narida zamykany na noc. Na lotnisku nie ma lotów nocnych, gdyż nie ma nocne odjazdy. Ponadto, nie ma sposobu, aby spędzić noc na lotnisku, a jeśli masz połączenie lotnicze, aby dostać się do hotelu w mieście, trzeba uzyskać wizę. Koszt pamiątki w walucie obcej jest wymieniony bez podatków, więc w tej samej cenie 50 dolarów, muszą być przygotowane do bulić 55.

Sposoby transferu z lotniska do miasta

Tokio do wymaganych punktów, można wziąć autobus, który prowadzony codziennie od siódmej rano do dziesiątej w nocy co godzinę. Bilety autobusowe można kupić w kasach biletowych na lotniskach, czas podróży, biorąc pod korkach konto wynosi nie więcej niż dwie godziny. Wszystkie trasy z lotniska iść do „drzwi” w hotelach, więc prawdopodobieństwo zgubienia są bardzo niskie. Opłata wynosi około 3000 jenów. Stacja kolejowa znajduje się bezpośrednio pod lotnisko, trzeba zejść schodami ruchomymi, a znajdziesz się naprzeciwko kas. Tu jest teraz konieczne, aby dokonać właściwego wyboru, na którym szkolić się lepiej?

  • Najdroższe i najszybszy sposób – Express, który przeniesie Cię do Tokio w 50 minut. Administracja odbywa się w odstępach co trzydzieści minut. Dla obcokrajowców, jest zniżka w wysokości 50% za okazaniem paszportu zagranicznego oraz wizy, w przypadku których cena będzie 1500 jenów. Począwszy od Tokio, aby dostać się do parku Ueno? Z metra. Potrzebujesz podróżować tylko 4 przystanki. Cena zaczyna się od 120 jenów. Cena waha się w ciągu dnia.
  • „Skaylayner” firma kolejowa komfortu jest praktycznie identyczna jak wyżej, ale czas przejazdu to 90 minut. Zabierze Cię bezpośrednio do stacji „Ueno”. Cena wynosi około 2000 jenów, plus jeden free ride w metrze.
  • Taxi w Japonii – jeden z najdroższych. Koszt – 20.000 jenów do parku Ueno.

Zdjęcie powyżej przedstawia pociągu „Skaylayner firmę Tokyo”, który przeniesie Cię do miejsca przeznaczenia bez żadnych problemów.