230 Shares 1420 views

Jak zrobić piękny prezent torba z rękami

Chcesz zapakować miłą pamiątkę? Zrób prezent torba z rąk. W nim żadnej rzeczy będzie wyglądać elegancki jako kobieta w eleganckiej sukni. Uruchomić prosty produkt. Wystarczy nawet zwykłych arkuszy album, papieru gazetowego lub tapety pozostałości, a także trochę wolnego czasu.

Co trzeba

Jeśli zdecydujesz się zrobić prezent torba z rąk, trzeba przygotować następujące elementy:

 • Arkusze papieru (opakowania, gazety, czasopisma, projektowanie tapet lub papier rysunek).
 • Wzór (wzór obwód lub skanowanie).
 • Ołówek, linijka.
 • Nożyczki, nóż.
 • Długopis (nepishuschuyu) lub podobny przedmiot o wykonanie wyraźnych linii zginania.
 • Clay.
 • Puncher.
 • Satynowe wstążki, warkocz, uchwyty sznurka (jeżeli są one przewidziane w programie).
 • Elementy ozdobne (kwiaty, serca, naklejki, koronki i tak dalej. D.).

Z dostępnych materiałów, które dokładnie masz w domu, można zrobić piękne rzeczy, to jest trudne do odróżnienia od zakupu.

Jak zrobić prezent torba z rękami

Niezależnie od formy i wielkości wybranego pakietu, należy wdrożyć go w następujący sposób:

 1. Przygotować szablon. Może być drukowane we właściwej skali. Jeśli masz rozmiar obwód większy niż A4, zrobić kilka pustych stron albumu, który następnie scalić. Druga opcja – drukowanie w firmie zajmuje się produkcją dużych rozmiarów obrazów. można narysować schemat własnego lub demontaż zbędnego pakiet zakupu.
 2. Przymocować szablon do arkusza papieru dekoracyjnego i narysować kontury. Pomocnicze wygina linii mogą być również wykonane z cienkiego ołówka.
 3. Przeciąć przedmiot.
 4. Spędzić wzdłuż linii zagięcia nepishuschey długopis z prawej i złych stron. Ta operacja w branży poligraficznej o nazwie „marszczenie”. To pozwala precyzyjnie określają ciężki papier lub karton bez Zamin i pęknięć.
 5. Zaczynają krotnie worka i prokleivat szwy. Zrób to z boku, przechodząc do dolnej i górnej.
 6. Jeżeli pakiet zawiera uchwyt w postaci taśmy lub wstęgi wykonać otworów i włożyć przewód. Nie zapomnij wiązać węzły na końcach i ostrożnie obchodzić się z nimi przez płomienie tak, że nie kruszą się.
 7. Wewnątrz opakowania umieścić prostokąt białego papieru lub tektury na dnach wytrzymałościowych.
 8. Udekorować pakunek. Można to zrobić przed fałdowania, na przykład, jeśli chcesz wkleić złożonych elementów lub narysować coś szczotki.

Szybkim sposobem produkcji

Jeśli chcesz zrobić prezent torba z rąk, ale nie mają czasu, aby szukać szablonów zamiatać, druk, można uprościć technologię i wybierz jeden z następujących sposobów:

 1. Jeśli masz dobre oko, złóż normalny arkusz album w połowie, pozostawiając około centymetra na sklejanie. Zarejestrowany w tym miejscu. Liniami zagięcia równo oddalona, aby dwa nowe krotnie tak utworzonego bokovinki pakietu. Klej płytę denną, a górna krawędź wewnętrznej krawędzi. Make-linowy uchwyt i wystrój jak opisano powyżej.
 2. Jeżeli nie jesteś pewny, że można wykonać wszelkie oko jako podstawa, weź pudełko odpowiedniej wielkości. Owinąć papierem, klej szwy. Usuń pole i zmodyfikować pakiet.

Te dwie metody pozwalają szybko zrobić wszystko, ale skomplikowane formularze nie są dostępne tutaj.

torby na prezenty z ich rąk: Schemat

Jeśli zdecydujesz się zrobić wzór opakowania, można korzystać z opcji przedstawionych poniżej. Pierwszy obwód będzie kształt, którego górna jest odwracalny element mocujący w postaci trójkąta. Musi być w gnieździe chcesz zrobić na linii wskazanej na lewym dużego prostokąta. Pomarańczowy przydzielone pionowe boki linii zagięcia.

№2 schemat pomaga uczynić pakiet kilku inne proporcje, który również kończy się papier „język” jest przekazywany do gniazda. Ta pozycja może być ozdobione dziobu, przycisku, lub po prostu naprawić etykieta wiarygodności pakietu nie jest otwarty.

Trzeci wykres pokazuje prawie normalne opakowania, które może być wykonane za pomocą pola, jak to opisano w poprzednim rozdziale. Ale w tym przykładzie wykonania, uchwyt jest już przewidziane w projekcie. Jest to wygodne, ponieważ nie wymagają żadnych dziurkach lub wstążkę. Musimy jednak wziąć papier o większej gęstości do obsługi nie jest uszkodzony lub nie brać pakiet dla nich, jeśli w środku jest coś bardzo poważnego.

Są to papierowe torby na prezenty z ich rąk, można to zrobić szybko i łatwo.

Jak ozdobić opakowanie

Nawet najbardziej zwykle postać papieru i może być urządzone w taki sposób, że proste pudełko lub worek stanie się pełnoprawnym pamiątka. Metody działania mogą być:

 1. Przyklej kwiaty wykonane z papieru, tkaniny lub innych lekkich materiałów.
 2. Złóż ażurową dekorację w technikach Quilling.
 3. Utwórz komputer w graficzny edytor własnych skórek (można wyobrazić sobie osobę, która będzie dostarczać prezent) i wydrukować. Krotnie worka już z gotowego układu.
 4. Zastosuj szablon.
 5. Uruchamiania aplikacji.
 6. Za pomocą naklejki, koronki, skrawki, pisanie.

Ozdobienia torby na prezenty z ich rąk. Zdjęcia w artykule pomogą Ci pomysłów. Opcje mogą być dużo.

Paczka w technikach scrapbooking

Początkowo ten rodzaj twórczości jest tworzenie niezapomnianych albumów ze zdjęciami za pomocą kolorowych papierowych wycinki z gazet i czasopism. To jest obecnie wykorzystywana w produkcji pocztówek, pamiątek, opakowania.

Cechy charakterystyczne są przyklejone etykiety, taśmy, wstążki, motyle, kwiaty, zarówno wykonane z papieru i tkaniny i koronki. Pakiety te będą wyglądać bardzo słodkie i romantyczne.

Widać, że make dar worek z rękami jest bardzo prosta. Wybierz pomysłów, które tworzą oryginalny wystrój. Pamiętaj, że opakowanie – to połowa dar.