289 Shares 2319 views

Jak skonfigurować mikrofon „Skype” – kilka prostych kroków

Użytkownicy pierwszej znajomości z programu „Skype”, często pojawia się pytanie: „Jak skonfigurować mikrofon” Skype „najprostszy sposób?” Proponowana Ci krok po kroku instrukcje będą dany materiał. Po jej wskazówek, aby rozwiązać ten problem nie będzie trudne. Nic w tym złego. Dlatego zachęcamy do podjęcia i zrobić.

Wybór

Teraz na rynku istnieje wiele urządzeń tej klasy. Najtańszy z nich kosztuje 2 USD. Z kolei mikrofony premii będzie kosztować 400 USD. Zaleca się, aby kupić jednostkowy koszt 20-30 USD. Jak pokazuje praktyka, mają wystarczającą jakość i koszt demokracji. Można również kupić zestaw słuchawkowy, wraz z mikrofonem. Ale w tym przypadku, można oczekiwać wysokiej jakość dźwięku nie jest konieczne. Standardowo urządzenia audio, dane mogą być podzielone na dwie grupy, w zależności od sposobu połączenia:

 • Audiodzhek 3,5 mm.
 • USB.

W pierwszym przypadku, połączenie wykorzystuje kołka, a drugi – prostokątnego łącznika. Dzięki jakość dźwięku lepszej pozycji do zakupu mikrofonu w pierwszym występie. Niezależnie od procedury wyboru jak skonfigurować mikrofon w „Skype” Jest on identyczny dla wszystkich typów urządzeń. Składa się z następujących etapów:

 • Podłączenie do komputera PC.
 • Skonfigurować i przetestować system operacyjny.
 • Konfigurowanie i testowanie „Skype”.

Że będą one malowane później.

połączenie sprzętu

Jak włączyć mikrofon „Skype”? W pierwszym etapie procesu odbywa się poprzez przełączanie sprzętu, czyli podłączenie urządzenia audio do komputera. Jak wspomniano wcześniej, połączenie może być stosowany zarówno 3.5mm audiodzhek lub USB. W pierwszym przypadku system znaleźć blok gniazdo karty dźwiękowej. Mogą one znajdować się na tylnej części ciała, a na jego przód. Są to zazwyczaj trzy: zielony (przeznaczony do odtwarzania dźwięku, podłączone do niego słuchawek lub głośników), niebieski (używany do wejściowego sygnału dźwiękowego z taśmy, gitara lub syntezator) i różowym (czasami być brzoskwiniowy kolor) i podsumować tutaj przewody od mikrofonu. To było w ostatniej z nich, należy zainstalować wtyczkę połączenia urządzenia audio, w tym przypadku. Ale z USB podłączyć wszystko jest znacznie łatwiejsze. Wystarczy znaleźć dowolny pożądany kształt prostokątny i włożyć wtyczkę przewodu z mikrofonu.

Konfiguracja systemu operacyjnego

Po przełączeniu na sprzęt, w prawym dolnym rogu ekranu monitora powinien pojawić się komunikat informujący o podłączonym złączu. Jeśli nie, to prawdopodobnie nie jest zainstalowany sterownik karty dźwiękowej. Są na płycie, który przyszedł w pakiecie z płytą główną. Ponieważ jest to konieczne, aby je zainstalować, a następnie ponownie uruchom komputer. Jeśli dysk nie jest dostępny, a następnie je pobrać z oficjalnej strony producenta płyty głównej. Teraz przyjrzyjmy się, jak skonfigurować mikrofon w „Skype” systemu operacyjnego. Te parametry są takie same dla wszystkich „windose” aplikacji. Aby to zrobić, wykonaj następujące manipulacje:

 • Przejdź do „Start”. Następnie musimy „Panel sterowania”. W nim znajdziemy etykietę „dźwięk” i zobowiązać się na nim, kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem manipulatora. otwiera okno.
 • Następnie należy przejść do zakładki „Record”. Jest to pełna lista mikrofonów podłączonych do komputera. Znajdziemy w nim ten, który jest podłączony do aktualnego punktu w czasie, i sprawiają, że podwójne kliknięcie. Otwiera właściwości mikrofonu.
 • Następnie przejdź do zakładki „Dzwonek”. Konieczne jest, aby zaznaczyć pole „Posłuchaj tego urządzenia”. Kliknij przycisk „Zastosuj”. W tym podłączonych słuchawek lub głośników będzie odtworzyć dźwięki z mikrofonu.
 • Następnie kliknij na „Zaawansowane”. Na liście „Domyślny format” wybierz maksymalną częstotliwość (dla maksymalnej jakości dźwięku). Ponownie kliknij przycisk „Zastosuj”.
 • Przejście do zakładki „Levels”. Tu według własnego uznania należy zainstalować dwa suwak, „Mikrofon” i „Zwiększenie wydajności mikrofonu”. Ich wartości muszą być zainstalowane w zależności od jakości dźwięku. Nieprawidłowe położenie suwaków może spowodować, że będzie głośno lub cicho do mikrofonu „na Skype.” Wybór odbywa się w następujący sposób: należy ustawić wartość, naciśnij przycisk „Zastosuj” i wytwarza dźwięki, które następnie są słyszane w słuchawkach lub głośnikach. O wystarczającej jakości dźwięku przejść do następnego kroku. W przeciwnym razie nadal wybrać swoją pozycję.
 • Jak tylko zostaną zainstalowane suwaki, wróć do zakładki „Dzwonek” i usunąć wcześniej zainstalowane okno. Następnie wykonuje kliknąć na przycisk „OK”.

Przy tym ustawieniu w systemie operacyjnym jest zakończona.

Przetestować system operacyjny

Po dostosowaniu parametrów audio system nagrywania w „windose” zaleca się przetestować. Aby to zrobić w „sound” (miało pozostać otwarte po poprzednim etapie) w zakładce „Record” możemy znaleźć odpowiedni mikrofon. Przed nim być ciemny zielony pasek. Następnie należy częściowo lub całkowicie (w zależności od siły sygnału), aby stać się zielone światło czy dźwięk pochodzi z mikrofonu do komputera. Jeśli tak się stanie, to wszystko odbywa się prawidłowo i można przejść do następnego kroku.

Konfiguracja „Skype”

Dalsze ustawienie mikrofonu do „Skype” Jest korygowania ustawienia początkowe dla tego programu. Aby rozpocząć, trzeba go zainstalować. Aby to zrobić, należy pobrać na oficjalnej stronie dystrybucji. Następnie postępując zgodnie z instrukcjami kreatora, ustaw „Skype” na komputerze. W następnym kroku trzeba się zarejestrować w tym serwisie. Następnie otworzyć główne okno programu. Konieczne jest, aby przejść do głównego menu „Narzędzia”. W nim, wybrać pozycję „Ustawienia”. Okno to można otworzyć za pomocą kombinacji klawiszy „Ctrl” i „” (przecinek w układ klawiatury angielskiej). Jego kolumna po prawej stronie, aby wybrać „Regulacja dźwięku”. Określ urządzeń w rozwijanych listach „Mikrofon” i „dynamiki”, które są podłączone do chwili obecnej. Możemy ustawić maksymalny poziom sygnału suwaki do własnych upodobań. Jeśli fonit mikrofon w „Skype” trzeba odznaczyć „Automatyczne strojenie Mikrofon „w tym samym oknie. Naciśnij przycisk „OK” i zapisać ustawienia wcześniej określone.

Test w „Skype”

Teraz do czynienia z faktem, jak sprawdzić mikrofon w „Skype”. Aby to zrobić, otwórz jedną z poprzednio opisanych metod z poziomu okna ustawień i przejść do sekcji „Regulacja dźwięków”. Następnie należy zwrócić uwagę na suwak obok pola „mikrofon”. musi poruszać się w prawo wraz z pojawieniem się dźwięku. Następnie zamknąć okno. W następnym kroku należy wykonać połączenie testowe. Aby to zrobić, lista kontaktów, wyszukiwanie «» Echo i nawiązywać połączenia. Słuchałem odpowiadając na wiadomość maszyny i opuścić swoje stanowisko po sygnale. To powinno być powielana. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a usłyszysz siebie w odpowiedzi, że mikrofon jest ustawiony i można rozmawiać. W przeciwnym razie, należy ponownie sprawdzić połączenia i ustawienia.

potencjalne problemy

Wśród głównych problemów, które mogą pojawić się w procesie komunikacji „Skype”, co następuje:

 • Słaba jakość dźwięku lub jego całkowity brak.
 • Brak obrazu na ekranie monitora.
 • Słaba jakość obrazu podczas komunikacji.

Rozwiązanie dla każdego z nich będą oferowane w następnej sekcji.

Sposoby rozwiązania

W pierwszym przypadku trzeba sprawdzić połączenia. Następnie należy sprawdzić, czy ustawienia systemu operacyjnego i „Skype”, a także upewnić się, że jest to mikrofon i słuchawki lub głośniki wybrany (proces jak zrobić mikrofon „Skype”, to zostało opisane wcześniej w tekście, do słuchawek lub głośników wszystkich podobnych, wystarczy użyć „Speaker” w tym samym oknie). Co więcej, procedura ta powinna odbywać się zarówno użytkowników: problem może być na każdym komputerze.

W drugim przypadku trzeba się upewnić, że jest to połączenie wideo jest wykonana (z ikoną kamery wideo). Następnie chcesz wyświetlić właściwą przełączanie. Należy również sprawdzić sterownik na kamery i poprawić swoją pracę „na Skype” (punkt „Narzędzia” w menu głównym, a następnie wybierz „Ustawienia” i znajdź pozycję „Ustawienia wideo”). Musi być powielana obraz z kamery internetowej. W tym ostatnim przypadku możemy zainstalować wszystkie dostępne aktualizacje dla systemu operacyjnego. Może szybkość połączenia jest niska, ze względu na to, co i zniekształcony obraz w procesie komunikacji (w tym przypadku należy zatrzymać wszystkie procesy, takie jak potok lub przeglądarki, które korzystają z ruchu).

streszczenie

W tym artykule został opisany etapowej jak skonfigurować mikrofon w „Skype”. Spełniając wcześniej stwierdzono wytyczne, prawidłowo skonfigurować program nie będzie trudne dla doświadczonego użytkownika lub początkujących. Więc to jest bezpieczne do podjęcia i my!