142 Shares 8648 views

Co to jest klaps? Jak zrobić łupków własnymi rękami

Pragnienie, aby upiększyć swoje domy prowadzi do tego, że wiele osób szuka najbardziej nieoczekiwany sposób do jej wykonania. Na przykład, niektóre łupek jest związane z wczesnym dzieciństwie, kiedy zostali wezwani do tablicy i wykonane w celu rozwiązywania problemów i udowodnić twierdzenia. Dziś, atrybut ten jest szeroko stosowany w aranżacji wnętrz. Dlaczego iw jaki sposób?

A tribute to trendy w modzie

Według współczesnych projektantów, ze wspomnianego atrybutu, można zdecydować się nie tylko estetyczne, ale także praktyczne problemy. Na przykład, łupek w kuchni – jest to okazja, aby pisać w pośpiechu przepisu, który właśnie usłyszał w telewizji, lub zostawić wiadomość do męża, że w lodówce są hamburgery i grochówka. A czasami na płycie można po prostu życzyć dobrego rana do mojej rodziny. Najprostszym rozwiązaniem, aby ozdobić swoją kuchnię tego akcesorium – kupić go w sklepie, który sprzedaje różne elementy dekoracyjne. Mocowanie zakup może być na ścianie, jeśli przestrzeń pozwala, jak również na drzwiach lodówki. Efekt łupków i stworzyć etykietę, która będzie bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Farba lub zrobić?

Jeśli zdecydowaliśmy dokładnie, co chcesz, aby wziąć pod ścianę łupków, należy starannie przygotować się do tego procesu. Po pierwsze, kupić specjalną farbę w aerozolu, który nadaje się do leczenia ścian. Po drugie, konieczne jest w celu przygotowania powierzchni. Aby to zrobić, należy najpierw go szlifować papierem ściernym, a następnie tynkarzy i zastosować kilka warstw farby. Dajemy im wyschnąć. Łupek własnymi rękami stworzone przy minimalnym kosztem i wysiłkiem. Nawiasem mówiąc, można to zrobić nie tylko w kuchni, ale także w każdym innym pomieszczeniu, a nawet przedszkole, gdzie dzieci mogą angażować się w rysunek i nauczyć się pisać, na przykład.

Początki trendy w modzie

Warto zauważyć, że korzystanie z łupków rozpoczęła się w restauracji, kawiarni i barów. To właśnie w tych miejscach piszą tygodniowe menu, mówić o ewentualnych promocjach, rabatach, nowych produktów lub potraw lewej niektóre wiadomości mijając przechodniów. Tak więc tradycja dzieci przeprowadzka stopniowo przeniesiony w sferę rozrywki i usług. Jednak do dekoracji wnętrza domu łupków to pasuje idealnie.

Jak zrobić? Jedna opcja

Najprostszym rozwiązaniem – aby ją z płyta wiórowa, drewna lub tektury. Wybieramy materiał o pożądanej wielkości i przygotować powierzchnię do malowania, to jest czyszczenia brudu i pyłu. Zastosuj w kilka warstw podkładu i dać czas do wyschnięcia. Aby utworzyć powierzchnię łupków można zakupić specjalną folię i przykleić go i można malować na płótnie farbami. Nawiasem mówiąc, farba może zrobić samemu: wziąć szklankę czarnej farby i dodać do niej kilka łyżek proszku fugi w płytkach i dobrze wymieszać kompozycję. Jak można zauważyć, surowiec dla łupków prosty i można go znaleźć w każdym sklepie z artykułami żelaznymi.

opcja druga

Aby płyta pisać dalej, musimy zaopatrzyć się w dostawach, co następuje:

 • ramą;
 • arkusz sklejki;
 • akryle;
 • Papier do decoupage;
 • cement;
 • lakier;
 • PVA klej.

Taki produkt będzie używany jako łupków w lodówce. Weź sklejki i malowane go białą farbą. W czarnym tuszu w tym czasie kompozycji cementowej rasy otrzymanego następnie pokrywa przednią powierzchnię sklejki. otwory w płótnie, aby dołączyć go do ramy w przyszłości.

Dojazd do ramy. Musimy to namalować jakiś piękny kolor. Następnie wziąć papier decoupage i wyciąć z jej rysunków, który jest przyklejony do ramy. Po wyschnięciu kleju, rama musi być zabezpieczona lakierem. Podczas przygotowywania pojemnika Roztwór z farby cementu i – 2 na bazie cementu łyżka kubka. Dokładnie wymieszać roztwór, po czym nanosi się na fornir. Po wyschnięciu pierwszej warstwy drugiej zestawione w rozmazach były silne i szerokie. Nasz łupek zgłoszeń jest gotowy!

Jak zaprojektować wnętrze?

Tabliczki cechą jest to, że mogą one być wykorzystane do umieszczenia akcenty w praktycznie każdym pomieszczeniu. Na przykład, unikalny wygląd może mieć komodę i drzwi lub dowolnej ścianie. I należy pamiętać, że zarząd jest w lepszej pozycji w kontrastującym kolorze naturalnym ramy został stworzony dla niej. Projektanci twierdzą, że czarny kolor w swojej umowności dość kapryśna. Oznacza to, że musimy ciężko pracować, do przestrzeni, która zajmuje łupków, nie więcej niż 10% od ściany.

Oczywiście, nowoczesne tendencje są takie, że monochromatyczny jest używany dość często. A ponieważ z łupków, umieszczone na lodówce, niewiele osób jest zaskoczony. Najważniejszą rzeczą jest to, że zmieści się w przestrzeni kuchennej jest dość organicznie. Ponadto, nie jest konieczne do pokrycia zarząd zapisów był tylko czarny – bardzo źle szary lub ciemny niebieski kolor.

Jak zrobić klaps dla dekoracji?

To urządzenie może być doskonałym elementem dekoracyjnym, na przykład podczas dokonywania pokoju, w którym odbyło się wesele. Na przykład, na łupku, można napisać menu, należy podać nazwiska gości, którzy usiąść do konkretnych tabel, ale można po prostu użyć go jako element do romantycznej sesji zdjęciowej. Dodać do tego prosty atrybut można własnoręcznie. Aby to zrobić, należy:

 • ramki na zdjęcia;
 • folią w kolorze czarnym;
 • nożyczki;
 • I kreda.

Zamiast folii samoprzylepnej można podjąć oraz specjalny barwnik do płytek (jak go stworzyć, powiemy). Dojazd do stworzenia wystroju. Zapoznaj się z ramki i usunąć z jej tyłu i szkła. Prostokąt wycięty z folii o pożądanej wielkości, pozostawiając około 2 cm, tak, że folia może zostać owinięta wokół szklanej. Przyklejania folii do szkła, podczas gdy powinno być gładka konstrukcja szpatułka lub kawałek plastiku. Powrót szklankę z powrotem do ramy obrazu, zamknij ją i zrobić napisów. Elegancki i oryginalny dekoracyjny atrybut dla ceremonii ślubnej jest gotowy!

Jak zrobić farbę? wersja uniwersalna

Pokażemy Ci, jak stworzyć idealne farby, które spadają na każdej powierzchni, czy to drzwi szafy lub zagłówkiem. Przechowywane niezbędne materiały:

 • Grunt pod farbą lateksową;
 • farba lateksowa;
 • pojemność;
 • szczotka;
 • wałek;
 • wiercić i przywiązanie do niej „mikser”.

Mieszać w pojemniku farby lateksowej i starter w kombinacji 8 do 1. Roztwór miesza się dokładnie w celu uniknięcia grudek najlepszą miksera. Szukamy odpowiedniej powierzchni i barwione to, farby, najlepiej w dwóch warstwach. Wnieść naszą deskę do głowy, wziąć kredę i szlifować je na powierzchnię. Następnie umyć ją suchą szmatką. Zarząd jest gotowy i może być używany do dekoracji wnętrz i dorosłych oraz pokoju dziecięcego.