408 Shares 5414 views

domy drzewa – jest oryginalna

Znajomi, umieścić w torebce na jej właściwe rzeczy i odejść do lasu, aby spędzić czas sam na sam z naturą, słuchać szelestu liści, lekki powiew wiatru, oglądać z lotu ptaków i zasnąć pod szeptem spokojnej natury.

W przypadku budynków mieszkalnych, drzew i uczucie pełnego szczęścia od jedności z naturą potrzebuje małą polanę z wielkim drzewie – odpowiedniego dębu, sosny, klonu, buku, a także wszelkie inne silne rośliny. Jeżeli dom jest budowany w kraju, a następnie para rozgałęzionych drzew byłoby w porządku, więc nie spiesz się, aby usunąć je z serwisu. Nawet jeśli jest tylko w pobliżu drzew owocowych, zbudować dom na drzewie z jego rąk i mogą być do nich. Wymagany element – wielkie pragnienie.

Dla poprawy domu mogą potrzebować tydzień lub więcej. działania niezbędne do planowania, ale najważniejsze – aby nie odbiegać od zamierzonego, nawet jeśli coś nie działa po raz pierwszy.

Najpierw musisz dowiedzieć się, co chcesz dostać w końcu. Zazwyczaj domy drzewo zbudowane są wyłącznie dla dzieci, ale potem sami dorośli idą w przytulne gniazdo. można zbudować dom na wysokich wież obserwować ruch chmury poprzez drzew. Ogólny kształt struktury zależy od osobistych preferencji.

Jako jedno drzewo jest inny, a na pewno nie jeden dom jest podobny do drugiego. Budowa może zostać zainstalowany wokół pnia lub zrobić wiszące dom dołączony pomiędzy kilkoma drzewami.
Będzie musiał wspiąć się na drabinę, który jest dołączony do dużego oddziału. Niestety, opcja ta nie jest odpowiednia dla osób starszych. Jeśli pozwolisz bagażnik, możliwe jest, aby drewnianą drabinę, takich jak śruby.

Obowiązkowy wymóg w domku na drzewie – jest obecność balkon lub werandę, dzięki czemu można umieścić szezlong, stolik do herbaty, kaseton na ciepłe koce i skarpety, które będą przydatne w chłodny wieczór. Dom musi być kuchnia, sypialnia i miejsce do gry. Tu można odpocząć, popijając gorącą herbatę z gałązek jałowca, słuchać starej płyty winylowej.

Optymalna lokalizacja domu nad ziemią – około 3 metrów. Góra konstrukcja lepiej na dole drzewa, aby uniknąć porwany przez silny wiatr. Pamiętaj, aby zostawić niewielką odległość od pnia.

Aby uczynić życie bardziej komfortowym domu na drzewach, przeprowadzić całą komunikację. Można to zrobić w trybie offline. Będzie to wymagało generatora (Diesel lub alternatywne źródła energii), jak również kompostowania toalety, zbiornik do gromadzenia wody (deszcz), i tak dalej. D. Albo przynieść wygodę mieszkania obserwatora. Należy również materiały do izolacji.

Wybór musi być zatrzymany na drzewie jest dosyć stary, ale nie jest zbyt stary. To musi być całkowicie zdrowy, nie zakrzywiony. Pick up kopię odpowiedniej pomocy miejscowego leśniczego.

Istotne jest, że wszystkie elementy mocujące, które rozłożone obciążenia konstrukcji ciężkości są wystarczająco wytrzymałe i elastyczne. Jeśli budynek jest zabezpieczony między gałęziami, powinny one być w stanie swobodnie odchylić.

Przed zbudować dom na drzewie, należy skontaktować się z lokalnymi władzami: możliwe jest wznoszenie budynków potrzebować zezwoleń. Mogą one być określone pewne niuanse, takie jak ograniczenia wysokości położenia.

Aby rozpocząć budowę domu jest lepsza w środku wiosny, ale przygotowania do imprezy muszą przejść. Zima wyciągnięcie szczegółowych szkiców, materiały zakupu, narzędzia i tak dalej. D. W tym samym czasie, zrobić zdjęcie wybranego drzewa, określić jego strukturę, wizualnie wyobrazić, gdzie zlokalizowany będzie budynek dokładnie.

Przed rozpoczęciem wiosny, pożądane jest, aby wyczyścić wejście do drzewa martwych roślinności. Na wiosnę, gdy pierwsze liście i rosną świeże gałęzie, w konstrukcji budynku można dokonać dalszych korekt i zaczynają ciekawy i przyjemny proces budowy.