553 Shares 4050 views

Jak upiec boczek w piekarniku

Piec w piekarniku mostek nie jest bardzo trudne, ale w celu uczynienia go tak soczyste, pachnące i smaczne, zaleca się moczyć w marynacie. Ponadto, mięso z kością najlepiej jest wykonywać w otwór, w przeciwnym razie będzie ona zbyt smażone.


Boczek, pieczone w piecu Zdjęcie i przepis

Niezbędne składniki:

  • papryka – 1 mała szczypta;
  • średnia tłuszczowy majonez – 3 duże łyżki;
  • Całość boczku – 3,2 kg (może być mniejsze lub większe);
  • czosnek duży – 2 ząbki;
  • Lemon – pół;
  • Świeże zioła – mały promień;
  • sól – pół łyżeczki;
  • Ostra keczup – jedna duża łyżka;
  • przyprawa do mięsa – do smaku i pożądania.

Obróbka produktu mięsnego

Przed upiec boczek w piekarniku, należy ostrożnie obchodzić. W tym celu, mięso należy wypłukać w zimnej wodzie, a następnie usunąć za zbędne elementy w postaci różnych wieniec, folii i żyłach. Produkt można ciąć na porcje na kawałki. Jednak większość gospodyń domowych nadal preferuje upiec boczek w piekarniku w całości. To pozwoli jej do poddania się świątecznym stole z warzywami na dużym talerzu generalnego.

Sposób wytwarzania marynaty

Jak wspomniano powyżej, mostek wieprzowina, pieczone w piecu , znacznie bardziej soczyste i aromatyczne, jeśli jest to wstępnie namoczyć w sosie. Aby przygotować marynatę trzeba wziąć małą miskę, włożyć z powrotem średnio majonez tłuszczu, przecier pomidorowy, sól spożywcza, pokrojone warzywa, tarty czosnku przyprawa do mięsa, papryka, i wycisnąć pół cytryny. Po że wszystkie produkty powinny być mieszane bezpośrednio przed ich rozmaz obrobiony boczek.

Należy zauważyć, że nie ma potrzeby czekać, aż mięso jest nasączona marynatą, upiec, ponieważ będziemy w otworze, a to oznacza, że produkt i zostanie ona gotowane w sosie własnym.

kursy formacyjne

Piec boczek w piecu, należy ostrożnie umieszcza się w tulei kulinarnych. Następnie worek musi być szczelnie zawiązać i umieścić na blasze lub innym naczyniu. Zaleca się, aby górna część tulei nakłuwa małej widelec lub nóż termoformowane w procesie nie jest vzbuh.

Jak upiec boczek w piekarniku

Jest to prosty, ale bardzo smaczne danie na 50-55 minut. Ale pod warunkiem, że można umieścić tuleję z mięsem w nagrzanym piekarniku. W miarę upływu czasu boczek w tulei powinien dostać, a następnie dokonać na powierzchni małe nacięcie, przez które będzie można spróbować potrawy nie tylko smak, ale również chęć. Jeśli mięso jest miękkie, wymagane jest, aby wyjąć i umieścić na półmisku.

prawidłowe Podawać

Boczek, wykonane w piekarniku, należy go stosować tylko do kolacji gorącej i udekorować. Aby to zrobić, można zrobić pognieciony ziemniaki, warzywa gotowane na parze, gotowane ryż i makaron. Warto również zauważyć, że czas, który dzieje się w otworze, można użyć jako aromatyczne sos.