822 Shares 2462 views

Gunther choroba – co to jest?

Są to nowoczesne naukowcy, którzy poważnie wierzyć, że wszystkie historie o wampirach mają podstaw naukowych. Mogą one znajdować się pod wpływem takiej rzadkich chorób, jak choroby Gunther porfirii lub „skóry”. Choroba uszkadza krwi, tworzenie zaburzeń w reprodukcji gem. Uważa się, że choroba Gunthera było najczęściej w małych wioskach Transylwanii. Powstaje ono od blisko spokrewnionych komunikacji.


Eksperci twierdzą, że gdyby nie ta choroba, nigdy nie mają żadnych historie i mity o wampirach, Dracula i innych bohaterów z kłami. Prawie wszystkie bezobjawowy pacjent, który zaczął mocno choroba Gunthera – typowe filmy o wampirach.

Znaleźć przyczynę problemu, a do opisania choroba może tylko w 20 wieku. Przed tym przeprowadzono prawdziwą walkę z wampirami: od 1520 do 1630 roku w samej Francji wykonywana ponad 30 tysięcy osób, które zostały uznane za wampiry. Im głębiej do kraju przeszedł przez chrześcijaństwo, tym bardziej i bardziej bezwzględnie traktować ludzi, którzy pokonali porfirię skórną późną.

Od tej rzadkiej postaci choroby genetycznej cierpią tylko jedną osobę na 200 tys. W tym przypadku, jeśli taki problem choruje jedno z rodziców, to możemy mówić o 25% pewności, że choroba Gunthera oczywistego i dziecka.

Uważa się, że tej choroby – w wyniku kazirodztwa. Medycyna opisano około 80 przypadków ostrej porfirii, gdy było to niemożliwe do wyleczenia. choroby Gunther charakteryzuje się tym, że ciało nie produkuje główne składniki krwi – czerwone krwinki. Co znajduje odzwierciedlenie w braku żelaza i tlenu we krwi.

W tkankach i krwi jest naruszeniem metabolizmu pigmentu i ze względu na działanie promieni słonecznych zaczyna się rozpadać hemoglobiny. Ponadto, proces ten zachodzi odkształcenie ścięgna, która prowadzi do curlingu palców w niektórych przypadkach.

choroby Gunther charakteryzuje się tym, że kamienie (część nie-białkowego hemoglobiny) przekształca się toksycznych substancji, które mogą powodować korozję tkankę podskórną. Ze względu na to, że skóra staje się brązowy kolor, cienki i przerw po działały światła słonecznego. Z tego powodu, z biegiem czasu skóra jest całkowicie pokryta rany i blizny. Ponadto, zapalenie uszkodzić uszy i nos, poważnie je deformując.

Wyobraźmy sobie człowieka z podwiniętymi palcami i twarzy pokryte ranami … naprawdę przerażające? Tacy pacjenci po prostu przeciwwskazane światła słonecznego, gdyż przynosi im wielkie cierpienie. Skóra, położony wokół dziąsła i usta zaciśnięte i suchych. Z tego powodu aż do dziąseł obnażonymi siekacze, tworząc straszny wampir uśmiechu.

Innym objawem tej choroby: zęby przełożone porfiryny, z tego powodu, mogą kupić czerwone lub czerwono-brązowy kolor. Pacjent ma bardzo blada skóra pokrywę. W ciągu dnia czują się najsilniejsze ospałość i brak energii, energia jest zwracana tylko w nocy. Warto zauważyć, że cały zestaw objawów charakterystycznych tylko późnym stadium choroby. Istnieją inne, znacznie mniej straszna forma porfirii.

Dopiero w drugiej połowie 20 wieku, choroby Gunther uznano za praktycznie nieuleczalną. Istnieją dowody na to, że w średniowieczu, w celu ułatwienia stan pacjenta dano mu świeżej krwi w celu uzupełnienia braku krwinek. Oczywiście, to nie daje żadnych wyników, ponieważ poprawa stanu krwi, tylko picia jej część, jest to niemożliwe.

U pacjentów z porfirią nie może jeść czosnek, ponieważ kwas, który jest uwalniany tego warzywa, wzrost wynikający z uszkodzenia chorobowego. porfirię choroba może spowodować sztucznie, za pomocą pewnej trucizn i substancji chemicznych.