585 Shares 8207 views

Komin w wannie z rękami na zewnątrz z cegły. , Montaż komina w kąpieli

Budowa dobrej cegły komina nie może być porównywana z instalacją konwencjonalną rury stalowej jako prowadzenie tych prac towarzyszy groźniejszych wyzwań. Ważne jest, aby zwracać uwagę na każdy szew, ze względu na szczelność będzie zależeć od bezpieczeństwa, którzy będą korzystać z kuchenki.


bezpieczeństwa pożarowego

Wyposażanie komina w wannie z rękami, ważne jest, aby ściśle przestrzegać zasad bezpieczeństwa pożarowego. Głównym zadaniem każdej spalin wykonuje usuwanie produktów spalania z wnętrza pomieszczenia, w którym zainstalowany jest piec. przyczyni się do tego procesu w naciskowi, który jest niezbędny do zapewnienia w rurze. Wyświetlą się siła pociągowa zużytej pary i zapewnia dopływ tlenu do komory spalania, który wspomoże proces spalania.

Jeśli wykonana instalacja komina w wannie z rąk, to powinniście wiedzieć, jego korzyści. Tak więc, jako główne zalety ceglanego komina działa, że w każdych warunkach pogodowych oporowego w ten projekt byłby idealny wygląd jest doskonała, ale zdolność żyć będzie znacznie dłuższy w porównaniu do tych z rury stalowej. Przed rozpoczęciem prac niezbędnych do określenia, prace mają być przeprowadzone przez dowolnej technologii.

Podstawowe elementy cegieł spalinowych

Przed zbudować komin w wannie z jego ręce z cegły, trzeba określić, jakie elementy w jej skład. Na początku hacking jest rura, która układa się zgodnie ze specjalnym opatrunkiem. 6 rzędy nakładających się tego składnika powinien być zakończone, a po uruchomieniu meszek szyi. Fuzz jest przedłużeniem kominie, ale część powinna pozostać taka sama, jak na całej długości rury. Rozszerzenie mają tylko zewnętrzną część z meszkiem, w której grubość wynosi 25-40 cm. Ta część komina, który trafi na strych, zwany pion pozycja idzie gładko aż do dachu.

Montaż komina w kąpieli z rękami sugeruje obecność wydry, która służy jako następnego węzła. Element ten jest rozszerzeniem czterech stron, nie powinna być mniejsza niż 10 centymetrów. Dzięki tej pozycji opadu nie wnikają w rowki między komina i dachu. Po wydry szyi być określone, jego rozmiar jest taki sam, jak w przypadku spalin. Aby zakończyć sprzętu niezbędnego rozszerzenia, która stanowi część głowicy komina. zamocowany jest kołpak wykonany z metalu, element ten może być zastąpiony przez deflektor, który wyeliminuje komina z deszczem i śniegiem penetracji, jak również pył i małych ptaków. Faktycznie, ten element jest również wymagane dla trakcji.

Realizacja kamieniarstwo komin

Komin w wannie z rękami, zdjęcie które zostały przedstawione w artykule powinny być rozmieszczone w kilku etapach, z których pierwszy obejmuje szkolenie. Początkowo trzeba zdecydować, który projekt będzie miał schemat. W celu przeprowadzenia układanie komina, konieczne jest, aby zorganizować prostokątną podstawę do niej. Może być wykonana z cegły lub betonu, które muszą zostać wzmocnione stalowe zbrojenie. Jako podstawową przesłanką jest tutaj korekta musi być równa 30 cm lub więcej. Szerokość fundamentu się 15 cm ponad samego komina.

Zalecenia dla komina murowanego

Przed dokonaniem komin w wannie z rąk, trzeba pamiętać, że bez względu na to, jaka była wysokość kąpieli, komin musi wynosić co najmniej pięć metrów wysokości, w przeciwnym wypadku pchnięcie będzie źle. Wyposażyć budowy jest to wymagane, z wykorzystaniem cegieł ogniotrwałych lub czerwony stałych. Zadaniem roztworu środka wiążącego powinny być stosowane z wapna i cementu, piasku i cementu. W tych obszarach, w których temperatura jest szczególnie wysoka, składu zamierzonego zastosowania pieca muru.

Jeśli budować komina w wannie z rąk, a następnie przed pewno czeka zadanie cięcia cegły. Do rozdrabniania elementu z produktu ściernego można zastosować krajarkę Zanim jednak produkt musi być oznaczone znacznikiem. Takie podejście pozwala dokładnie spalinowych płyty i wydry strefy cięcia. Szwy musi być cieńsza, gdy komin określonymi w wannie własnymi rękami – zapewni to większą niezawodność i stabilność konstrukcji. Najbardziej odpowiednia grubość szwów – 15 mm. Dla układu z wydry i cięcia prętów stalowych należy stosować ich instalacja musi być prowadzone w murze, przy czym kształtki muszą przecinać spalinowych. Wysokość i szerokość konstrukcji zależy od tego, grubość będzie w szwach, muszą być identyczne. Grubość ścian komina powinna wynosić około 10 centymetrów, co zapewnia bezpieczeństwo pożarowe.

porady specjalisty

Dokonywanie komina w wannie z rąk, trzeba zostawić otwory do czyszczenia budowlanej. Ściany komina powinny być gładkie, a kąt należy umieścić w taki sposób, że są proste. Konstrukcja wewnętrzna baza powinna być wykończone tynkiem, zapewniając gładkość. Potrzeba ta wynika z faktu, że chropowata powierzchnia zapobiega przedostawaniu się gazu, a ponadto będzie rozstrzygać sadzy. Ten ciąg pogorszy, a wewnętrzna powierzchnia może w końcu zapalić, co zwiększa niebezpieczeństwo. Tynkarskie powinny być wykonane poprawnie. Eksperci uważają, że konieczne jest wybielaczem i komina od góry, będzie analizować przesiąkanie sadzy poprzez istniejącą lukę.

Instalowania izolacji i mocowania komina

Jeśli komin w wannie z rękami osiadł w pobliżu ściany, a następnie naprawić go do wyższej niezawodności warto stosować kotwy stalowe w odstępach co 30 cm. Jeżeli projekt jest powiązany z sufitu i dachu, trzeba zamontować tkaninę azbestowo-cementowych, co jest czasem zastąpiono włóknem szklanym. Pomimo faktu, że cegła jest ogrzewana powoli, ryzyko pożaru musi być zredukowana do minimum. Dalszym wymogiem jest to, że działa komina może wzrosnąć powyżej grzbietu o 0,5 m, co jest bardzo ważne. Zewnętrzna część struktury, która znajduje się powyżej dachu muszą być izolowane, a także do końca skierowane cegły. Wykorzystywać do pracy, i można zakończyć dach.

Odmiany ceglany komin

W układzie komina należy stosować szamotowe lub cegły ceramiczne stałą czerwoną. Jedyna różnica w temperaturze będzie pomiędzy nimi, każdy z tych materiałów jest zdolny do ulegania. Tak więc, czerwony cegła będzie w stanie wytrzymać 800 stopni, natomiast szamotowe wytrzymać 1000 stopni. Wszystkie inne opcje według rodzaju porowate, wydrążone lub lekkich cegieł nie powinny być stosowane. Przy wyborze rozwiązania należy zauważyć, że poniżej poziomu dachu należy stosować mieszankę na bazie cementu i wapna. Natomiast obszaru położonego nad dachem, być układane przy użyciu zaprawy piasku i cementu.

Konkludując

Teraz wiesz, że poprzez komin w wannie z rąk, trzeba wykonać wszystkie powyższe zasady, będzie dostarczać strukturę z cech wytrzymałości i bezpieczeństwa pożarowego. Innym ważnym czynnikiem jest wydajność. A jeśli nie są zgodne z przepisami, usuwanie gazu spalinowego nie wystąpią prawidłowo, co może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. Dlatego nie jest konieczne, aby zaoszczędzić na materiale.